35
Ryan Reynolds eltemetve. Kiváló ötlet, vagy vérszegény thriller?
  • Dean Winchester
    #35
    hát ilyen új filmes topikba direkt nem is olvasok bele addig amíg az adott filmet nem látom , pont azért mert nem akarok spoilerbe ütközni :)
  • kastil
    #34
    Ne legyél idióta... kérdezhet róla véleményt akár?!
    Mellesleg normális helyeken mindig spoilerbe írják azt, ami abba való. Gondolom nem ez az első filmes topik, amibe beleolvastál.

    Maga a film meg egy fos volt szerintem... dögunalom. Egyetlen jó rész, ami nekem tetszett, az az utolsó 1 perc volt kb.
  • Dean Winchester
    #33
    te agyatlan barom egy ilyen topicba minek olvasol bele anélkül h látnád a filmet? szted miről lehet beszélni ha nem a filmről? :S
    a rendező jól végezte a dolgát, jót alakított benne reynold
    izgalmas volt a film? vagy mit vártál?
  • fery02
    #32
    Értem. Ha úgy fogom fel, mint Reg5, akkor erre én is gondolhattam volna és így már világosabb az egész.
  • Reg5
    #31
    Azért hazudott, hogy a gyereknek legyen valami reménysugár.
  • Brolly
    #30
    Szerintem azért, hogy ne csinálja meg a videót. Mert ugye az volt a feladata, de a katona meg nem akarta, hogy megcsinálja, ezért próbálta megnyugtatni, hogy múltkor is pont kimentettek egy csávót, szóval nyugi nem kell a videó, majd kimentik...
  • xy21
    #29
    :D bocs
  • fery02
    #28
    Mert te most kajak végigolvastad a topikot anélkül, hogy láttad volna a filmet? :D

    Amúgy ha már mindenki spoilermentesen ír. Én is végignéztem, bár picit fáradtan, így nekem sem teljesen tiszta minden.
    Miért hazudott a csóka az orvostanhallgatós sztorijával? Tehát akkor nem bízhatott senkiben a főszereplő egészen végig?
    Nem nagyon vágom, de én amúgy sem filmekre születtem, nem szeretek filmeket nézni. Némelyik nagyon nagy figyelmet igényel, nekem meg nagyon képes elkalandozni az agyam közben. :/
  • Piszkos  Fred
    #27
    Legalább spoilerben írtátok volna, ti agyatlan barmok...
  • Morphin
    #26
    Hát én láttam ezt a filmet...de szerény 21 évem alatt ez volt a legrosszabb amit láttam.Unalmas...nem indított meg bennem semmit.Reynolds miatt döntöttem úgy, hogy megnézem,de kár volt.
  • Dean Winchester
    #25
    mindenki erre gondolt :D elvégre a filmek 90% happy enddel végződik :D szóval mindenki várta h rátalálnak
  • KaBuTo666
    #24
    Ez a lényeg. Szóval a csóka hazudott az orvostanhallgatós sztorijával, bevallotta, nagyon sajnálta majd vége. Szerintem tényleg nagyon epic volt a vége...arra gondoltam hogy megtalálják, vagy megtalálják de már későn...
  • xy21
    #23
    A csóka említette hogy van akit már megtaláltak egy orvostanhallgatót, ő életben van.
    A végén mégis az orvostanhallgató nevét említi hogy most találták meg.
  • AntiHero 2010
    #22
    De
  • Dean Winchester
    #21
    mst megkavartál , én nem értem a kkor a végét? :D
    nem hazudtak a terroristák hanem másik helyre vezették el a népet ahol szintén elvolt temetve egy ürge, nem? :D
  • grebber
    #20
    Mert mondja neki telefonon a csóka,hogy a elkapták a terroristákat és ők megmondták hol van! De hazudtak :D
  • KaBuTo666
    #19
    Mond el érthetően, részletesen spoilerben hogy a végén mi volt, csak hogy elhiggyük hogy érted azt, amit értened kell a film végén, mert a vége epic volt.
  • grebber
    #18
    Igen bár utólag átgondolva érthető,hiszen a csákó csak azt tudta hol támadták meg ,de az korántsem biztos hogy ott is temették el!
  • Dean Winchester
    #17
    más helyre vezette el a tag a felmentőserget? XD
  • tommygear
    #16
  • Ragnar360
    #15
    akkor elég baj... abba hogy miért nemtudták rendesen bemérni hülyeség belekötni, el lett magyarázva benne

    hogy miért más találtak meg, azt is mondják a filmbe és ott van az egész kibaszás a végén meg hogy akkor most pontosan hogy is akarták ezt stb. amiröl én is eldumálnék egy keveset, hogy ki hogy gondolja
  • Tyler1
    #14
    elférni elfér egy tapsi hapsi topik is, csak értelmetlen, mert 1 hónap múlva a kutya nem fog ide, meg másik kettőben sem belátogatni.

    a black swan-t meg egy szóval nem bíráltam, jelentéktelennek meg főleg nem neveztem, de ha te így láttad, akk nem értem mit keresel egy filmes topikban, a szemészet helyett.
  • Ragnar360
    #13
    annyira nem volt durva, jó nem is lehetett volna tény...elég jó volt, aztán a vége kicist odabaszós lett, gondolkodtam rajta kicsit néha néha, meg olyan érdekes érzés fogott el h tök szar a vége, de olyan jó értelembe, viszont cslekmény szempontjából szívesen beszélgetnék a film végéről spoilerben... aki látta ;)
  • grebber
    #12
    Nem csináltam mellette mást,de akkor sem értem.
  • KaBuTo666
    #11
    mert talán nem kellene filmezés közben is játszani valami pc játékkal ugyebár !!! és akkor értetted volna!
  • KaBuTo666
    #10
    jó film, vége meg hatalmas epic volt.

  • grebber
    #9
    Mert a gyerek beszél ugat telefonálgat és elkezdik keresni.
    De nem értettem miért mást találtak és nem őt mentették ki.
    Mondjuk látszik film ,mert egy szaros mobilt nem tudtak bemérni!
  • stargatelost
    #8
    Akkor az egy FAIL. Nézd meg még egyszer.
  • Montanosz
    #7
    csatlakozom!
    kellene már valami szabály hogy 100.klón mangás webes vacaknak meg filmnek ne legyen külön topikja, sorozat/program maradna persze))
  • Matte
    #6
    elfér, úgy vélem. Ha pedig számodra a Black Swan jelentéktelen, akkor nem értem mit keresel egy filmes topikban. Flém off.
  • grebber
    #5
    Láttam a filmet de kurvára nem értettem a végét.
  • shumika
    #4
    vótam
  • PrisonMan
    #3
    Hoppácska, Black Swan az idei Oscar egyik esélyese - nem kellene így leszólni... Szerintem az idő úgyis eldönti van-e szükség ezekre a topikokra :)
  • Tyler1
    #2
    Buried, Black Swan, Let me in? nem kell minden filmnek külön topik, főleg nem ilyeneknek, amelyek nem is olyan kirívó alkotások, és széles közönséget megmozgatóak.
  • Matte
    #1
    Te mihez kezdenél, ha egy koporsóban ébrednél a föld alatt? Képes volnál logikusan gondolkodni? Higgadt maradni? Meg tudnád szervezni a saját kimentésed?

    Buried (2010) kritika [spoilerek nélkül]