34
2 órás élő adás keretében közösen választjuk meg az év játékait
  • Büdös Bohóc
    #34
    mekkora szar
  • radeer
    #33
    Az oldal reg szünetel, hogy chat-elni tudj livestream accot kell szerezned, ha kérhetlek wardog néven reggelj.
  • wardogzombie
    #32
    Kedves Radeer!Megkérlek nézz már utána ha időd engedi hogy mi van az én nevemmel bannolva lett vagy mi? jó régóta nem voltam fent az oldalon.Nem tudom miért most nemtudok felmenni illetve bejelentkezni, próbáltam már ujra regelni meg is kaptam a visszaigazoló ímélt amiben egy chips&cola logón kivül más nem volt.Ilyenkor mi a teendő.
    Üdvözlettel egy régi néződ.

    Ui:tudod még a justinos időkből.Ja és buék.
  • radeer
    #31
    Jelenleg újra egyedül csinálom az oldalt.
    Don és Zava segített a L4D2 sg.hu kupaközvetítésen.
    Akik meg még vannak azok külső dolgokat chat admin, egy-két apróság segítenek.
  • Rage47
    #30
    Szerintem akkor volt még hangulata, mikor radeer csinálta az egészet (pl. intrót a műsorokhoz, beöltözött stb.:). A mostani 10 évesek, akiket felvett, csak rontják az oldal hírét, így vettem észre ismerőseim körében.
  • radeer
    #29
    Legközelebb megkérlek Carbonka néven jelentkezz be mert ilyen USER nem lett bannolva csak radar2007,shadowofthemittudoménmivagyokelöszörvagyokazoldalon,ferencc( gy.ferenc után szabadon ugye?).
    Szóval ugyan úgy ahogy tudod ki vagyok én is tudom ki voltál ezért kaptad a bant. Nem a kritikádért.
    Mert a kritikád olyan mint Te sajnos.
    És ezért nem kaptál indoklást.
    Remélem itt ebben a fórumban elolvasod és értékeled.
    Köszönöm.
  • Carbonka
    #28
    Pedig ez történt. Persze indokolni szokás szerint megint nem tudott. :D
  • davidka003
    #27
    Nem hinném, hogy radeer bannolt ha normálisan írtál.
    Az a baj, hogy sok embernek van mod jogosultsága és gondolom valami okos kibannolt.
  • Carbonka
    #26
    ték2
  • Büdös Bohóc
    #25
    :DDD
  • Carbonka
    #24
    Szánalmas ez az oldal. Leírtam chat-be NORMÁLISAN a véleményem, hogy múltkori adásuk unalmas volt és erre kaptam a ban-t. :DD
  • radeer
    #23
    Ott volt, és nem idióta gyerek volt hanem Professor J és ő szerkeszti ( főszerkesztő ) az egyik leglátogatottabb magyar Dio3 fansite-ot ami reményeik szerint rövidesen hivatalos magyar rajongói oldal lehet amit támogat is a Blizzard. Ha figyeltél volna ezek az infók is elhangzottak.
    Lehet azonban elsiklottál a dolog felett ahogy meghallottad , amint épp beleéli magát a játékba.
    Szerintem téged meglepne egy Source vagy COD közvetítés is ahol a speakerek szinte üvöltöznek egy egy frag láttán.
    Pedig hidd el ők is tudják hogy ez nem valóság. De mikor közvetítenek szeretnék ha aki hallgatja azt éreznék..hogy az!
  • davidka003
    #22
    Én már kb 2 éve nézem és ha radeer tesztel akkor minőségi a műsor hisz ő már felnőtt ember és normálisan be tud mutatni egy játékot. A többi gagyi streamelőt meg felesleges nézni, mert úgy sem jó.
  • lolSL
    #21
    milyen diablo 3
  • Klemice
    #20
    de lehet hogy az nem ott volt :D
  • Klemice
    #19
    múltkori diablo 3 streamben olyan idióta gyerek volt, hogy nem igaz
    fullra beleélte magát magába a gameplaybe, úgy beszélt róla mintha az lenne a valóság
  • SigS
    #18
    Közvetítik a L4D2 meccsünket mert rendesek
  • davidka003
    #17
    Király oldal egyébként.
  • Rage47
    #16
    sztrímelős
  • Frosty01
    #15
    ez milyen oldal amugy?
  • SigS
    #14
    nagy pöcs
  • hungary27
    #13
    kis kockák
  • Büdös Bohóc
    #12
    én jó szokáshoz híven beletekertem :D
  • radeer
    #11
    De ha megnézed a videót ami a műsor címét viseli akkor ott elmondom :)
  • Büdös Bohóc
    #10
    nincs kint ilyen időpont, főoldalon nyomok ctrl+f-et, a 18-ra a lenti calendart adja csak találatnak, továbbá ha a hírbe belemászok ott is.
  • Büdös Bohóc
    #9
    Végül is egy fokkal talán értelmesebb topikot nyitni neki, mint bespammelni a hírt mindenhova. Szerintem ne adjatok neki büntit, max töröljétek a topikot később, hadd legyen sok ember ott azt' meglátjuk ki mire szavaz engem érdekel.
  • radeer
    #8
    Ki van írva! Olvasd el az első hírt.
    18.00
    1 adás miatt topic?
    igen és valószínű a mai nap után el is tűnik.
  • Rage47
    #7
    1 adás miatt topik?
  • Büdös Bohóc
    #6
    nincs is kiírva, hogy mikor lesz ez az egész ma este, én nem fogok f5-öt nyomogatni rá órákig pedig még talán meg is néztem volna...
  • Büdös Bohóc
    #5
    nebáncsátok
  • radeer
    #4
    Akkor nyomjatok egy warn-t plussz töröljétek.
    Ez egy évben egyszer van, nem igazán szoktam itt hirdetni semmit és ez egy nonprofit oldal, ami szeretné hogy az adott műsor hiteles és reális képet adhasson az adott évről.
    Szerintem kicsit jobb topic ez valahol hisz játékos témával foglalkozik minthogy van x százeer játék topic de döntsön az admin biztosság belátása szerint én elfogadom a döntését!

    Peace!
  • SigS
    #3
  • Carlos
    #2
    Ez azért így szerintem reklám ám...
  • radeer
    #1
    Üdv Magyarország legnagyobb game fórumának olvasóközönségének!

    Teljesen egyedi dologra vállalkozik ma este 18h-kor a Chips&Cola Stream TV.
    Élő adás keretében közösen választjuk meg 2010 legjobb játékait a különböző kategóriákban.
    RPG, FPS, Driving és a többi kategóriában eldől mik voltak az idei év legjobbjai.
    Gyere és szavazatoddal segíts, hogy tényleg a legjobbak győzhessenek!
    A műsor 18h-kor kezdődik 15 percenként videómontázs segít bemutatni a kategória jelöltjeit, és aztán lehet szavazni.

    Gyere és nézd élőben az adást!

    18.00 - Chips&cola Game Award 2010 LIVE - Gyere és szavazz!