16
  • Justil
    #16
    úgy legyen, én örülnék neki, legalább volna vmi nézhető, akár SGA akár SGU...
  • TreDoR
    #15
    Lehet, hogy nem. De az atlantisból simán ki lehetne hozni még 2 évadot, annyi az elvarratlan szál benne.
  • Justil
    #14
    naja, mert újabb 4-5 évadnyi SG-1 feeling nem lenne unalmas, mi?

    ha 40 percen át mongol törzseket békítenek ki, vagy a déli sarkon fagyoskodnak egy barlangban, az sokkal izgalmasabb, ugye?

    haggyámá...
  • Justil
    #13
    kaszálták jah, csak ez nem azt bizonyítja, h szar lett volna, hanem azt, hogy alacsony volt a nézettsége. ez meg - az én olvasatomban - két igencsak különböző dolog...
  • szlmcl
    #12
    Van benne kapu nem? Innentől lehet annak nevezni, főleg hogy az eredeti szériákat is a kapuról nevezték el. Az hogy nálad a csillagkapu, mint szó összefonódik az első két sorozat stílusával, az a te "bajod". Nekem pl. 3 részt leszámítva egyik sem volt unalmas, sőt nekem kifejezetten tetszik, hogy a dráma, a scifi és a sötét hangulat összefonódik egy olyan történetben, amelynek felépítése a legjobban közelít a "valósághoz".

    Én ahogy az írókat megismertem nem fogják ezt befejezetlenül hagyni, ha más nem dvd-n, de lesz befejezése a sorozatnak.
  • Julius Caesar
    #11
    NEm az a bajom az SGU-val, hogy valósághű. Hanem hogy SG névre kereszteltek el 40 perc tömény unalmat. Könyörgöm, amikor egy részben csak 10 perc van eli anyjára szánva vagy a kínai leszbikus kapcsolatára.... Ja és ez scifi! Fenét, ez tömény szar...
  • sandor8206
    #10
    tökmindegy ki mit mond a lényeg hogy kaszálták az SGU, hálistennek
  • Justil
    #9
    á, hagyd rá. én má rájöttem: 1xuen csak divatt lett fikazni az SGU-t. az mar eszukbe se jut, hogy igazabol az SG-1 mikor keszult pl, meg h eleve mas stilus. de ami nem olyan, mint a szivuk csucske, az mar csak szar lehet...
  • szlmcl
    #8
    Nektek az a bajotok az SGU-val, hogy sokkal jobban hasonlít a "valóságra", mint a korábbiak, ahol csak mentek és lőttek (persze az is jó volt a maga formájában). Fel kéne nőni már egyeseknek és akkor ezt is tudnák értékelni. Azok akik most sírnak, azoknak lenne a legnagyobb szájuk, ha kaptak volna még egy 4 emberes lövöldözős sorozatot, mert már megint ugyanaz lenne csak új szereplőkkel.
  • Griphons
    #7
    Milyen vicces, hogy az Atlantis utolsó évadát annyian fikázták, hogy semmi új ötlet nincs benne. Most amikor kaptak két évadot a világ legszarabb SG sorozatából (SGU) már visszasírják az Atlantiszt.
    Részemről az SG1 utolsó évada ezerszer nézhetőbb volt - az összes elcsépelt frázisával együtt -, mint az SGU bármelyik része.
  • david92993
    #6
    Ezt végignézve eszembe jutottak, hogy milyen nagy élmény volt ledarálni a sorozatot, és ideje lenne újranézni megint, egyszerűen imádom minden hibájával együtt az SG-1-et és Atlantist(Atlantis az kedvenc), és eszembe jutott az sgU is, és még én is rögtön elszégyeltem magam, hogy egy név alatt fut az elődökkel. Ezt végignézve tudatosult bennem igazán, hogy az sgU a Stargate név paródiája, szégyene akarna lenni. Én mondjuk ha új SG sorozat lenne valaha, akkor egy előzménysorozatot megnéznék az Ősökről(pl. az Ős-lidérc háborút) vagy valami hasonlót, szerintem az érdekes lenne.
  • Justil
    #5
    en nem hiszem, hogy lesz belole vmi, kar lenne pedig, nagy kar.
  • Justil
    #4
    dehogyisnem lenne, trollkodhatna a sok sgu fikazo tovabb.
  • kalapos01
    #3
    Az se lesz hülye, aki a legszarabb és alig nézett CSK-t folytatná. Semmi értelme nem lenne.
  • bmw
    #2
    Az Sgu-bol csak az utso 1-2 resz volt ami elmegy, a tobbi dogunalom..
    Inkabb csinalnanak masik SG-t vagy folytatnak pl az Atlantist...
  • szlmcl
    #1
    Még nem biztos, hogy teljesen véget ér! http://www.escapistmagazine.com/news/view/106439-Stargate-Universe-Producers-Not-Giving-Up-on-Show

    Remény van legalább!