15
  • sanyicks
    #15
    Azért, hogy a cukorhegy gyerek ne csak azt tudja hogy mit nézel a neten, és mikor, hanem azt is mit nézel a tvben.
  • Gerygrey
    #14
    Nekem nem kell külön media PC, az asztali gépre van rákötve a TV egy hosszú HDMI kábellel, vezetéknélküli egér+bill, plusz Androidra van a multiremote app, beállítottam custom remote-okat a fontosabb, tévén is gyakran használt asztali alkalmazásokhoz (VLC, winamp, ACD photo manager, firefox) így hálózati szarakodás nélkül is könnyen elérek a tévén is bármit, amit a monitoron.
  • HENCIG
    #13
    Ez igaz!
  • HENCIG
    #12
    Nekem már most sincs a tv alatt semmi!
    Csak egy pc....
    Vezeték nélküli klavi és egér az ágy mellett...
  • HENCIG
    #11
    A cikk legütősebb része...
    "A területen még sok kérdésre nincs válasz"
    Ülj le petike..
  • B0nFire
    #10
    Azt árulja el valaki nekem, hogy mi a rákért kell a tévébe fészbúk? A neten se nagyon lenne keresnivalója, a tévében meg végképp...
  • Ferrer
    #9
    Kemény vagy panelproli :))
  • Pharaoh
    #8
    Fw frissítés, extra tartalmak ,amik nem a lemezen vannak, hanem neten keresztül érhetőek el.
  • sanyicks
    #7
    hálózattal ugyan minek br? egyáltalán annak minek hálózat? br amúgy is jelenleg még mindig a kukába való mint a nappaliba...
  • halgatyó
    #6
    Ezért NEM nézek tévét.
    Mondjuk a szobaantennával nálunk csak az M1 jön be, az meg gagyi.
    Hiába tűnt el a Bethlen meg a többi ballibernyál alákérdező figura, a műsor szellemiségéből még mindig kivillan a moslék, mint az örömlány bugyija alól a ... lényeg
  • halgatyó
    #5
    Vannak kételyeim.
    Ha egy normális rendszer valósulna meg, az a mai kábeltv társaságok halála lesz, meg az agymanipulatív nyomorult hazug adóké is.
    Akkor talán majd egyszer elérjük végre, hogy kizárólag azokra a csatornáka fizetünk elő, amiket nézni akarunk, és nem rakják egy csomagba a jót a szarral.

    Meg nem rakják fel a jó csatornákat a 3. csoportba, hogy az ÖSSZESET ki kelljen fizetni, ha azt a párat nézni akarjuk.
    Nem lesz ebből semmi... a szart is muszáj legyömöszölni a torkunkon
    túl sok erős érdek dolgozik itten
  • cloud.strife
    #4
    Nekem a tv-s szekciónál van 3 cucc is ami netet kíván:
    PS3
    TV
    házimozi BD-vel.

    Hálisten a legtöbb wifi-s..... :)
  • mjevsrsh
    #3
    Nálam samsung ledtv series5 és egy szerver program a gépen simán jó sztem, akármit lejátszik, igaz netezni nem tudok a tv-n de az újabbon már van youtube meg minden mi kell:)szóval simán elég egy kábel is..de én tuti nem fogok tv-n SG-zni
  • kvp
    #2
    Idealis esetben egy halozati kabel kell, a media pc-be. Onnan meg egy masik kabel a tv-be meg egy az erositobe. Meg tap mindharomnak. A tobbit meg lehet oldani pc-n szoftverbol. A gyartok terve pedig az, hogy egy telefon szoftvert (ios, android) kapnak a tv-k is, tehat a tv is egyfajta 'okostelefon' lesz, azaz csokkentett tudasu szamitogep. Innentol mas doboz mar nem kell, mert a tv kezeli az osszes funkciot. (tehat szepen lassan kijelzovel egybeepitett media pc lesz, sok usb porttal a kulso taroloknak, blutooth-tal a taviranyitonak meg a billentyuzetnek es egy ethernet porttal a szelessavu net fele, esetleg opcionalis wifi-vel)
  • Pharaoh
    #1
    Lassan minimum egy 4 portos switch fog kellenni a nappaliba. TV, BR, mediaplayer, mindnek kell lan kábel is már.