26
Furcsa Amcsik- Amerikai Sorozat
  • JaSoN HuNTeR #26
    Elvileg vége. Remélem hogy nem.
  • Police88
    #25
    Hi!

    Tudja vki mikor folytatják amerikában?

    Valamint meg tudná valaki mondani hanyadik évad hanyadik része az amikor a zombiból növény lesz és az amikor a varázsló meghal és a holttestéből sok kicsi varázsló lesz és elkezdik egymást öldösni? :D:D
  • darkerlomy
    #24
    a másidik évad 1.része az az egész sorozat 8. része (csak mert azt olvastam neten hogy 1. évad 7 részes. Ha igen akkor én láttam am elég jó lett az egyik kedvenc része ma 9.résszel eggyütt!
  • JerryLee
    #23
    Én nézem :)
    Tény és való, hogy nagyon elborult az egész, de nagyon vonzó az a kis mesterséges világ amit összeraktak. Ráadásul néha jó érzés "kimozdulni" a már megszokott sorozatok gondolati és képi sémáiból.. Második évad első része, pedig egy horror paródiával indul, aztán átcsap életkori problémákba .. :) Azt látta már valaki ? :)

    Akit érdekel a letöltés nélkül való megnézése az gugliba írja be a "furcsa amcsik videó" keresést és már jön is egy két találat, az újabb részek is :D Tudom, mert jómagam is rakom fel 1-2 megosztóra xD
  • darkerlomy
    #22
    húú de kihalt a topik, senki nem néz amcsikat? :D
    am a 6.rész szerintem a legkirályabb (ráadásul alkonyat paródia):)
  • tomonor
    #21
    aki akarja, az össze tudja.
  • darkerlomy
    #20
    igazábol szerintem mind a három más a simpson is a fg is meg az sp is szóval tényleg nem lehet összehasonlítani szntem
  • kemszi2
    #19
    hogy jön ide a motorozás?:D
    amúgy szerintem kár is összehasonlítani a simpson családot az sp-vel.más kategória a kettő.legalább is nálam
  • geo91
    #18
    hülye vagy... azért mert nem káromkodják magukat szarrá? family guy-t meg south parkot is szeretem, de a simson veri az összes hasonszőrű rajzfilmsorozatot.
  • 0Fritz0
    #17
  • Dobronski
    #16
    gyerekeknek való. :D
  • tomonor
    #15
    kicsit beteg a sorozat humora... Szvsz FG hosszútávon legyőzhetetlen.
  • pxxl
    #14
    már nálunk sincs :( lehetne, 2x annyiért, plusz kb 50 hazontalan csatorna mellé kérni :/ thx digitányérosfos
  • F1re
    #13
    family guy-t,american dad-et kipörgetve most kertvárosi gettót nézek, sztem vicces :D
  • biomage
    #12
    simpson család 1000x jobb
  • kemszi2
    #11
    tegnap megnéztem az első részt.nekem nem jött be így elsőre.majd megnézek még 1-2 részt később
  • darkerlomy
    #10
    eggyetértek!! De azért ez is elég beteg :D
    #8 Nálunk sincs én netről szedem le a részeket :)
  • gergely1991
    #9
    #4
  • byzhouse
    #8
    nincs comedy :(((
  • Atikah
    #7
    elég állatság :D most is megy comedyn
  • Lacc 88
    #6
    Szerintem nagyon állat egy sorozat :D Igaz elég beteg tud lenni néha, de egyes karakterek nagyon ütősek ( zombi srác és a démon csajszi viszik a pálmát)
  • Dobronski
    #5
    fg a legjobb!
  • MR ME
    #4
    dettó
  • fook
    #3
    Szerintem király :D
  • kemszi2
    #2
    az Sp szeretem/szerettem az Fg-t annyira nem.majd meglessük ezt is
  • darkerlomy
    #1
    A Furcsa Amcsik egy South park, Family Guy hoz hasonló sorozat tulajdonképpen afféle keveréke lenne a különbség az hogy itt természetfeletti lények démonok zombik és elég sok érdekes lény él new york-ban. A sorozat 2010-es nemrég kezdte el vetíteni a Comedy Central. Szerintem nagyon humoros (de egyben beteg is) egy próbát mindenkinek megér vagy legalább azoknak akik szeretik az imént említett két sorozatot