9
Star Sentinel Tactics - Laser Squad utód
  • SemiAuto
    #9
    Üdv srácok, véletlenül nincs hozzá magyarosítás? Ugyan angolul is jó, de gyorsabb lenne magyarul :-)
  • Montanosz
    #8
    aha, bár az inkább falloutra hajaz mint JA-ra, vagyis inkább rpg,bár látom hogy körökre osztott és egész csapatot lehet vezetni
  • Noodlee
    #7
    Ha már JA és társaik, akkor ajánlom figyelmedbe a Dead State játékot.
    Zombis RPG. Hamarossan jön.
  • Montanosz
    #6
    akinél a skidrow verziónál sipákol a nod,az töltse le a reloaded verziót
  • Montanosz
    #5
    HOMEPAGE

  • Montanosz
    #4
    Pardon, úgy gondoltam Laser Squad említése és rá való hasonlóság mindent megmagyaráz))

    Star Sentinel Tactics - egy futurisztikus stratégiai játék, ahol egy csapat tengerészgyalogost irányítunk.Huszonnyolc küldetés, a sivatag, idegen űrhajó,stb szolgál háttérnek. Lehet szerkeszteni a fegyverek, karakterek, küldetések és kampányok scriptjeit.

    - valósághű line-of-sight
    - 28 kézzel készített küldetések
    - jó AL, az ellenfelek a lépéseinkhez mérten képesek csapdát állítani akár, vagy összedolgozni és esetleg feláldozni magukat hogy blokkolják a előrehaladásunk ha időre kell egy tevékenységet elvégeznünk.
    - kézifegyverek, puskák, sörétes lőfegyverek, rohamkarabélyok, gránátok, közelharci fegyverek és egy sor lézer és plazma fegyver.
    - Teljes körűen moddolható a játék
    - több mint egy órás filmzene


  • byzhouse
    #3
    írhattál volna bővebb információt! így azt tudom,hogy van 2 kép amin vannak zombik és kész
  • pxxl
    #2
    klafa
  • Montanosz
    #1
    Míg megjelenik, ha megjelenik...a JA ujab része addig emlékezzünk meg a nagy elődről ahonnan minden kiindult.
    A Star Sentinel Tactics Laser Squad utód így teljesen csak a részletesen kidolgozott taktikai terepen csatázhatunk (mi is írhatunk scriptet,tetszőlegesen átalakítva a szörnyeket, vagy tárgyakat)
    A zene klafa, a 3d ezen formája is tökéletesen megfelel a játéknak, még csak az első pályán vagyok de látom meg lesz mivel töltöm a karácsonyt)))





    Kellemes Karácsonyi Lövöldözést !