7
  • Bulics
    #7
    AVATAR 2 ?
  • Quantumleap
    #6
    Emlékszem, bátyámmal egyszer azt találgattuk, hogy a "Tele van a törpöm" a "Tele van a tököm" törpös megfelelője akar-e lenni.:)
  • bladesoft
    #5
    Viktor nem elég törpös hogy ezt vágja. Jó pár cikket eltörpölt már mióta itt törpöl nekünk. De ne kapjuk fel a törpöt, a törp lehetősége még előtte törpöl.
  • nessboth
    #4
    Olvastam egy terjedelmes cikket a funkcionális analfabétákról, akiknek sem a szöveg és sem a szöveg stílusa nem esik le. Ismered azt a kifejezést, hogy irónia? Mert Viktorka ebben a cikkben elég gyakran használta.
    Ha neked az utolsó mondatban például nem esett le a burkolt alázás, akkor gond van!
  • Quantumleap
    #3
    A film tényleg gagyi lesz szerintem is (mi ez a marhaság, hogy átjönnek a mi világunkba?), de a szójátékkal, nem értem, mi bajotok van. Magyarul:"Hol a törpben vagyunk?". A rajzfilmsorozatban is így beszéltek, vagy már nem emlékeztek?
  • artschi
    #2
    Hát ha erre a 2 filmjére büszke a rendező... És igen, a szójáték... tényleg rendkívül zseniális... kedves Viktor! Ha számodra ez zseniális, akkor nálad milyen az átlagos vagy az átlag alatti?...
  • Locutus51
    #1
    FÚÚÚÚ, de kurva zseniális szójáték! Biztos ültek legalább fél percig felette, hogy mit írjanak a plakátra...