14
  • leeloodallas
    #14
    Ebből a halmazból asszem 2 filmet tervezek megnézni. Egyszerűen azért, mert még nem láttam őket. Polar Expressz, Csillagpor. Nem szeretnék tudatlanul elhalálozni...
  • Wittgen
    #13
    A Csillagpor nagyon jó, valamint a Rém rom is kellemes kis film. Én ezeket ajánlanám azoknak, akik mindenképpen a tv előtt akarnak karácsonykor punnyadni.
  • lacyb
    #12
    Pl a Napfivér Holdnővér az egy kiváló film lenne de nem 34 reklámmal elosztva apró részletekben. És ha lehet a legjobb zenei részeknél elszabva...
    Majd inkább letö.. szóval elkérem kölcsön valakitől :)

    A többi meg.. Beethoven 3-4-5-6, ez komoly? már az első is idegrángást okozott nekem....
  • Béka Benő
    #11
    A többsége 1000x lejátszott szar filmek !
  • shaddam
    #10
    Akkor jól döntöttem hogy meglepem magam a battlefield vietnammal és az undead nightmare-rel.Ha lesz bud spencer film akkor azt azért megnézem.
  • SBKMoses
    #9
    és a Reszkessetek betörők???!!!
  • zoltanszon
    #8
    Valamilyen szinten mindket felnek igaza van. Az itt felsorolt filmek java resze felejtos az en szamomra is, hisz vagy mar lattam "x+1"-szer, vagy amugy sem neznem meg.
    Ugyanakkor valogatni kell. Pl. az Acelmagnoliara kivancsi vagyok.

    Csak a cimet nem ertem.
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Pedig az
    - "Acélmagnóliák (Steel Magnolias)"
    - "Evelyn (Evelyn)"
    még jó film.
  • emile zola
    #6
    bedurvulnak, vagyis az eddigi selejtes filmeknél is rosszabb felhozatalt kísérelnek meg...
  • Kisvesza
    #5
    Bedurvul?
    Ezek közül EGYET se fogok megnézni. Hulladék felhozatal, amelyik meg ér is valamit, azzal meg töke tele van az embernek.
  • avman
    #4
    lehet szv csak ironizál... bár humorérzéke a cikkei alapján az átlagnál kevéssé fejlett, de nem lehetetlen, h ironizál.
  • Büdös Bohóc
    #3
    ennyit mai reklámunkról (gyk. ki a faszt érdekel egy ilyen hír, tuti pénzért levajazott cucc ez és nem valami "igazi" hír)
  • istenfasza
    #2
    már lementek 100 szor is :)
    de mindig akadnak idomított fókák é betanított majmok akik megnézik
    ilyen ez az ország
    birkaország idomított fókákkal s majmokkal
    hehehehehhahahahahaaa
  • Rotyoka
    #1
    Ezek mintha már 99x lementek volna nem?