19
  • bippo
    #19
    Jónak ígérkezik.
  • jackoneill90
    #18
    ez király lesz.
  • Mat666
    #17
    Ha nem lesz teli cig trükk el akár még jó is lehet.
  • xido
    #16
    imdb-n most nézem..a rendezőé volt a Tokyo drift....
    Nézem tovább,2002-ben volt egy filmje,Better luck tomorrow..valami gimis japcsik bandáznak és pénzt csinálnak..nézem szereposztást,csávókám benne van,Han a filmbéli neve..oké,talán olyan,mint a Joe az amcsiknál,rajta ragadt...előzetest nézem..felénél ilyen szófordulatként elhangzik a Fast and furious mondás...na jó,akkor nézzünk rá,Han nevű karaktert kik és miben játszottak...Hát csávókámat kihozza mind a 4 filmre..hopszi..
  • ffxi
    #15
    Jordana Brewster
  • pokolfiu
    #14
    pl a kéjutazásban mekkora volt már... :)
  • maxy182
    #13
    Nekem tetszik! Ebben a részben szinte mindenki visszatér, aki eddig szerepelt...
  • xido
    #12
    Szerencsére minden ember ízlése más,nekem minden eddigi filmje bejött,nem sok variáció mutatkozik a karakterei között,de azt a szintet jól hozza egyelőre..
  • Murder3
    #11
    egyre szarabb, ez a sok akció lesüllyeszti, valahogy eddig annyi élvezhető volt benne h versenyeztek meg voltka jó kocsik, de ez már egyre elvész egszóval beszürkül a b kategóriás szarfilmek közé.
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Walker-t felejtsük el - számomra egy kis senki. Irritál.
    Szerintem, Diesel miatt lett sikeres.

    S a #8-ast korrigálnám: a "The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)" részre gondoltam.

  • xido
    #9
    Tokyo drift-et én is imádtam,a legutolsó szereplőig...de érthető,hogy azért bukott,mert a sorozat részeként akarták eladni,hogy ha ettől független cím lett volna,jobban elfogadták volna...Hogy a 4.rész meg anyagilag megérte..hát hogyne,addigra már szépen kiéheztek az emberek a Diesel-Walker párosra ismét:)
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Japánt imádom, de a 4. rész az katasztrófa volt. Sírt a lelkem a sok kihagyott magas labda miatt. Japán témában SOKKAL több kraft volt, mint amit a filmben láttunk.
    Elég csak a japán tuning csodákra gondolni. A japán lányokról nem is beszélve!!!

  • koschwarz
    #7
    vessetek meg, de én szeretem ezt a sorozatot. mocskos élvezet. :D
  • zsottya
    #6
    Találtam egy két képet egy videóba sűrítve a forgatásról (nem volt nehéz megtalálni, de hátha valakinek tetszik): http://www.youtube.com/watch?v=mySc4rinvg0&NR=1
  • pokolfiu
    #5
    nagyon kevés cgi, ez jjó. nagyon jó... a 4.-ben volt pár igencsak felejthető belőle, itt visszatértek az alapokhoz. törni-zúzi mindent, egyenesben...
  • G_ArchAngel #4
    Szerintem is az volt a legjobb: helyszinek, csajok, zene
  • TomecK
    #3
    Főleg a +urva japánmánia miatt nem ment. Legalább is nagyon nem bírtam, azok a japán színészek szörnyen néztek ki. Egyedül Han nézett ki értelmesen, de szerintem ő nem teljesen japó.
  • Atkamon
    #2
    Nem biztos, Han lehet csak egy flashback-ben is... :) De várom én is... Nem értem mondjuk miért nem ment olyan jól a 3. rész, nekem az a kedvencem... Mondjuk lehet, ez csak a Japánmániám miatt van xD
  • xido
    #1
    Haaaaaaaaaaan:)))

    Akkor ez még mindig a Tokyo Drift előtti időkben játszódik..na istenség lesz..Ludacris is,meg Tyrese Gibson..már most várós:)