29
Blue Mountain State
  • stargatelost
    #29
    Gigalol! 9-es részben Memento és 127 Hours spoof-ok, beszarás volt
  • Flamer
    #28
    http://www.youtube.com/watch?v=VMHJ8LARgvM (y)
  • Flamer
    #27
    (y)
  • kifli
    #26
  • kifli
    #25
    Nemrosz :)
  • MerlinW
    #24
    2011-Sep-17 Blue Mountain State 03x01 Dic Pics
    2011-Sep-21 Blue Mountain State 03x02 The Captain
    2011-Sep-28 Blue Mountain State 03x03 Thad's Back
    2011-Oct-05 Blue Mountain State 03x04 Blackout
    2011-Oct-12 Blue Mountain State 03x05 The C-Word
    2011-Oct-19 Blue Mountain State 03x06 One Week
    2011-Oct-26 Blue Mountain State 03x07 Training Day
  • kifli
    #23
    Amúgy már van magyarul 2. évad az 5. részig, ha érdekel valakit :)
  • fixon
    #22
    Megnézem ma a 2. évadot. Hát le a kalappal. És Frankie Shaw... Imádom.
  • kifli
    #21
    megvan mindkettő, csak nem az az igazi címük, mint amit a spikes weboldalán írtak -.-

    #11 az Ostrich Head - Feather, a végén meg The Procussions - Little People
  • kifli
    #20
    ez esetleg nincs meg neked? mert nem találom sehol :)

    Meg annak a számnak a címe is érdekelne, ami akkor megy, mikor mennek az olajcserére a 12 ep végén :)
  • kifli
    #19
    fasza
    címek alapján is :D
  • MerlinW
    #18
    2011-Jan-05 Blue Mountain State 02x11 Drunk Tank
    2011-Jan-12 Blue Mountain State 02x12 Trap Game
    2011-Jan-19 Blue Mountain State 02x13 Riot
  • Bulykin
    #17
    mint minden sorozatnál, itt is hetente
  • kifli
    #16
    Amúgy hány naponta van új rész usában?
  • [HUN]FaTaL
    #15
    Big Bang Theory mindent visz :D

    Bele lesek ebbe is, köszi a topicnyitónak :D
  • Wlanseraf
    #14
    Nem rossz ez:)
    De nálam a Big Bang mindent visz:))
  • MerlinW
    #13
    Sulis-focis-röhögős nincs, de van

    kocka-tudósos röhögős: The big bang theory
    röhögős fantasy paródia: Krod Mandoon
    röhögős jóbarátok pótlék: How i met your mother
  • kifli
    #12
    amúgy tud valaki még valami hasonló sorozatot? :D

    Mert ebből láttam minden részt :D
    Nem vagyok sorozat függő, amiket még szeretek az family guy, így jártam anyátokkal, two and a half man
  • MerlinW
    #11
    Kedvenc dalom az 1x12-ből:)

  • kifli
    #10
    nos igen, de ez a hivatalos leírás, jól játszik, csak épp nem akar játszani :D
  • Calver
    #9
    wow, de félrevezető leírás... "Alex, a tehetséges irányító mindenképpen a legjobbak közé akar kerülni" helyett inkább "a lábát akarja lógatni éveken keresztül" kellene

    jó sorozat, fav rész a 1x04 (Rivalry Weekend) és ott a kecske
  • kifli
    #8
    én le szedtem az első évadot, nem mtv, de magyar szinkron, sajna nem vagyok pro angolos, németül talán jobban érteném :D

    Majd keresek feliratot és meglesem úgy is :)

    Amúgy kedvenc részem a piamaraton, az kurvabeteg :D

    amúgy főcímzene:
  • Bulykin
    #7
    -?
    ...
  • Bulykin
    #6
    +fav!
    betegek, nagyon nagy sori ? :D
  • LoDMaSt
    #5
    Ebben énis egyetértek, angolul sokkal jobb, érdemes úgy nézni!
  • winnie
    #4
    sosem jó, ha az ember csak véletlen kapja el, érdemes követni az olyan oldalakat, ahol sorozatokat ajánlanak.

    "Ha nem szeretnétek letölteni, vagy nem tudjátok megnézni tv-ben, akkor ITT megtekinthető az összes rész :)"

    inkább érdemes tölteni, ugyanis az mtv-n vágnak is a részekből, a szinkron pedig szokás szerint nehezen tolerálható.
  • sapkafej
    #3
    +1
  • Carloska
    #2
    Én nézem a kezdetek óta sztem is kurvajó !
  • kifli
    #1
    Egy alkalommal véletlen elkaptam ezt a sorozatot mtv-n, és már az elején megtetszett. Tele jó csajokkal, nameg rengeteg f*szsággal :)

    Én jókat szoktam röhögni az epizódokon, jelenleg magyarul csak az első évad van, a 2. évad már megy kint usa-ban :)

    Ha nem szeretnétek letölteni, vagy nem tudjátok megnézni tv-ben, akkor ITT megtekinthető az összes rész :)
    Jó szórakozást!

    Leírás:

    Mindenki ismeri Blue Mountain State-et, vagy ha nem, akkor nagyon szeretné. Ez az a híres, béka alakú rész Közép-Nyugat Amerikában, ahol finom a sör, jók a csajok és minden a foci körül forog.

    A sorozat három újonc életét követi végig egy amerikai foci ligában. Alex, a tehetséges irányító mindenképpen a legjobbak közé akar kerülni, míg barátja, a lúzer Sammy megelégedne a csapat kabalaállatának szerepével is. Eközben Craig a csapat első számú játékosává küzdi fel magát, miközben a barátnője a háttérből egyengeti a jövőjét. Vajon a srácok képesek lesznek megküzdeni az új kihívásokkal?

    Az új műsor szereposztása parádés: a főszereplők között láthatjuk az egykori NFL játékost, Ed Marinaro-t, az Emmy-győztes Darin Brooks-ot, és a The Sarah Silverman Program-ból megismert Romanskit. A sorozatban feltűnik még Sam Jones III és Alan Ritchson is, akiket a Smallville című sorozatban ismertek és szerettek meg a nézők.

    Blue Mountain State-ben minden az amerikai fociról szól. Meg persze a csajokról, a bulizásról és a barátságról. A Music Television legújabb sorozata egy vérbeli sitcom bravúros párbeszédekkel, izgalmas sztorival és rengeteg humorral.