24
  • NiGhTM4R3
    #24
    Én egyetértek azzal, hogy már a könyökünkön jön ki a romantika. Nem hiszem, hogy el kellene rontani az 'összképet' azzal, hogy félmeztelenül rohangáljon Thor, miközben megdugja az első csajt akivel találkozik. (gondolom abba lesz rögtön szerelmes, aki megtalálja eszméletlenül)
    Remélem nem viszik túlzásba a nyáladzást és akkor még jó is lehet.
  • Zolivok
    #23
    AZ ARC
  • G_ArchAngel #22
    Az osszes kepregenyen alapulo film idiota, gagyi szarsag. A filmtortenelem legsiralmasabb es haszontalanabb alkotasai.

    Es?
    Nekem konnyed szorakozast jelentett eddig mindegyik, ezt is meg fogom nezni, de a tobbit is, ami a jovoben megjelenik.
    Soha nem neztem meg egyiket sem tobbszor, mert arra alkalmatlanok es erdemtelenek, akar X-men, akar Iron Man vagy Batman.
    Nem kell mogottuk mondanivalot keresni, nem Tolkien irta az alapokat, de ettol meg mindegyik alkalmas arra, hogy szorakoztasson.
  • TreDoR
    #21
    És mindenfelé félistenek meg istenek rohangálnak kalapáccsal
  • cateran
    #20
    Lehet reklamalni a norvegoknal...A hulyek ahelyett,hogy vmi jo kis felautomata fegyverrel lattak volna el az isteneiket (vagy vmi meg utosebb fegyverrel) ciki kalapacsot meg landzsat meg pajzsot adtak a kezukbe...gagyiiii....

    Mondjuk szeles koru "munkaja" volt
    " In Norse polytheism, Thor (from Old Norse Þórr) is a hammer-wielding god associated with thunder, lightning, storms, oak trees, strength, destruction, fertility, healing, and the protection of mankind"
  • kalapos01
    #19
    Attól, hogy ha felnősz és egész életedben recskázni fogsz és/vagy kurvákat hívogatsz majd a szüleid lakására, hogy fizess nekik a romantikáért, másnak még lehet része benne. Romantika nélkül sehol nem lennél.
  • Szefmester
    #18
    Le a romantikával! Éljenek a szüzek!

    Vagy nem ezt akartad írni? :)

    Érdekesnek ígérkezik, de láttam már jó trailert szutyok filmről és fordítva.
  • bmw
    #17
    Ja persze, akkor ne csinaljan komolyabb ( sotetebb ) hangulatu filmeket mert a nyaladzas mindenhol ott van.... ( marmint az eletben... )
    A masik meg, nem egy konyvtol kepregenytol tertek mar el a filmben...
  • Yutani
    #16
    A francba, az élet is tele van nyálas romantikával. Le az élettel!
  • Hedgehunter #15
    A kepregenyben is ott van innen miert hagynak ki?
  • bmw
    #14
    Aaaa, minden filmben ott kell lennie a nyalas romantikanak.... unalmas mar...
  • keysersoze
    #13
    Ez egy ózdi kohász, azért van nála kalapács.
  • CybeRick
    #12
    3d-re nem vagyok kíváncsi, jó nekem a 2D is. Amúgy tetszetősnek ígérkezik. Igaz, trailer alapján kb kiderült az egész film sztorija. Marvel univerzumban játszódik, nekem bejön. Ennyi.
  • Béka Benő
    #11
    Szerintem ez a srác oda fog b@szni !
    Ez jobb lesz,mint a gagyi hörgő X-faktoros Király L. Norbi !
  • Mister
    #10
    Én már hónapok óta azt mondom, hogy bukás lesz.
    Olyan Superman-es "bukás"-ra számítok.
  • Yutani
    #9
    Eddig nem voltam róla nagy véleménnyel, de a tréler alapján lehet, hogy jó film lesz ez a kalapácsos emberes.
  • Cobra.
    #8
    Nekem jónak tűnik a trailer alapján.
  • Zaraki Kenpachi
    #7
    ÁÁÁ pardon:
    "Mivel Anthony Hopkins is játszik benne elvben sz*r NEEEM film lehet.

    Kimaradt a kulcs szó, bocsi.
  • Zaraki Kenpachi
    #6
    Mivel Anthony Hopkins is játszik benne elvben sz*r film lehet.
  • nessboth
    #5
    Viktor már felrakott egyszer egy előzetest, ami ugyanúgy több mint két perc volt, de olyan unalmas előzetest még nem láttam. Szerintem olyan lesz, mint a Hulk 80% rinyálás, meg dráma, 20% akció.
  • lama king19
    #4
    sztem non gyenge. tuti nem lesz kasszasiker.
  • armageddon666
    #3
    Eddig nem érdekelt, meg nem tetszett, hogy Vasember 3-mal összefűződik, de így trailer után mindjárt más, ez egész jó :D
  • koschwarz
    #2
    látványosnak...és dögunalmasnak tűnik. emlékeztet a titánok harcára...
  • Csaba007
    #1
    Szerintem Thor az egyik legunalmasabb történetű marvel hős.... Egyszerűen szerintem olyan gagyi. kalapáccsal rohangál meg viking istenek... Az a robot vagy mi az Amikor megállt a Föld című filmből nagyon ismerős.