22788
Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

• Was
    Kell ott lennie a felbontás állítás lenyíló menűjénél valami scrollozási lehetőségnek, amit egyébként nehéz lehet észrevenni - állítólag. És akkor ott találsz nagyobb felbontást is mint sima HD.
  • Daermon
    Simán lehet.
  • Fenrir
    Simán, eléggé öreg motorral megy az 1.
  • molnibalage83
    Az normális, hogy az első rész nem tudja a full HD felbontást?
  • molnibalage83
    Ok, hamarosan meglátom. Remélem.
  • Sequoyah
    Elso resz hibaja, hogy a fo kuldetesek jok, de a mellek kuldetesek/DLCk elegge egy kaptafara epultek. Szallj le a latszolag auto-generalt bolygora, autozz el A, B es C pontokba, es ott lojj le mindenkit. A DLCk se masok, bar a hattersztorijuk ketsegtelenul jobb, de igy is tulsalgosan hasonlo a tobbihez, es nem olyan jok mint a fokuldetesek.

Ezzel szemben az ME2 ME3 DLCi vannak olyan jok mint a fokuldetesek, es nemelyikuk meg jobb is nala. Es a sztorihoz is sokat adnak hozza.
  • MrAndree
    Kettő is volt, de egyik se túl emlékezetes. Az első, Bring down the Sky, amiben a batarianok szarakodtak valami aszteroidán, az még egész jó. De a második az semmi extra, Pinnacle Station, egy sima aréna lövölde zéró sztorival.
  • molnibalage83
    Azt sem tudtam, hogy van. De lehet, hogy az a Steam csomag része.
  • Sequoyah
    Most hogy mondod, az elso resz DLC-ire nem is nagyon emlekszem, szoval lehet azok nem is annyira jok?
  • molnibalage83
    Köszi.
    Azóta elfelejtettem ezt megcsinálni. Az első részt majd talán hétvégén kezdem el.
  • Sequoyah
    Az ar reszehez nem szolnek hozza, mert par eve mar volt panasz belole hogy mig a jatek ara az evek soran csokken ahogy szokott, a DLC-k ara magas maradt, es igy nem igazan van egyensulyban.

De minoseg tekinteteben majdnem mind nagyon jo, es sokat adnak hozza a jatek vilagahoz (akar rovidebb DLC, akar egy hatalmas csomag, mint pl a Citaldel). Szoval teljes aron, vagy "mashogy", de valahogy mindenkepp beszereznem oket.
  • molnibalage83
    Köszi. Este kirpóbálom.
  • PiszkosFred
    Régen így volt az egykori Bioware pontok miatt (azokból vetted a dlcket), így kvázi hagyományos cdkulcsot vettél, amelyet felismert a steam és a később elinduló origin is. Egy próbát megér szerintem manapság is, vélhetően nem változott - nekem eleve Originen van a teljes triológia minden extrával, így nem tudom már kipróbálni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.06.30. 16:17:13
  • molnibalage83
    Tehát lényegében a Steam-es kulccsal megvettem az Originon is? Mert akkor hip hip hurrá, engem totál nem érdekel milyen kliensen tolom.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.06.30. 16:10:48
  • PiszkosFred
    Van erre egy megoldás.

A Steames ME1 és ME2-höz kapsz egy-egy Origin kulcsot is, amelyet tudsz aktiválni (redeem opcióva) az Originben, így ott már csak a DLC bundlet kell megvenned, így nem kell kétszer kifizetni a ME2 árát. (oké, a játék maga pár dollár, a DLC bundle az ami drága mindig, de az a pár dolcsi is pár dolcsi)

Pár éve még legalábbis működött ez a dupla regisztráció, remélhetőleg még most is. A kulcsokat itt találod: :)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.06.30. 16:08:08
  • molnibalage83
    Hát ez pech, mert az ME2-őt már megvettem Steam-en Mondjuk még nem indítottam el, szóval talán refundolható. Mondjuk nem mintha anyagilag földhöz verne... :)
  • Daermon
    Franc, most miattatok rájöttem, hogy megint ki kellene pörgetnem minimum a trilógiát :D
  • Daermon
    Kell az Omega, Leviathan, és a Citadell is.
    A Form the Ashes meg vicc kategória, hogy DLC-ként van és nem alapból benne, mert konkrétan egy szereplőt tartalmaz, aki azért kell a játékba...
  • PiszkosFred
    Arra figyelj, hogy sajnos a ME2-höz nem került fel steamre a DLC csomagja (originen elérhető, steamen még nem), na az pedig a játékhoz simán hozzáad +25-30% tartalmat is és szerintem esszenciális.

ME3 DLC Bundle pedig azért kell, mert mire eljutsz a ME3 elejéig, addigra kialakul a függőség és úgy fogsz ragaszkodni a sztorihoz, a karatkerekhez, a világhoz, hogy minden elérhető extra sztorira és kontentre szükséged lesz. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.06.30. 15:36:29
  • molnibalage83
    Az első két részt megvettem most leárazáson. Kb. karácsony lesz, mire ez a gond felmerül, csak gondoltam felkészülök.
  • lonvard
    Ja csak az Omega sztorija meg arról szól, hogy Ariával együtt megtámadjuk az aszteroidát, hogy visszafoglaljuk. Szóval annak a legtartalmasabb a sztori része szerintem.
  • MrAndree
    Omega nem sokat, kapsz új war asseteket a végén, meg bandáztok Aria-val egy jót de igazából semmi extra. Másik kettő viszont fontos, Leviathan a Reapeker háttérsztoriját bőviti elég szépen, a Citadel meg egy "búcsú" a trilógiától tele kikacsintásokkal. Szóval ezek miatt szerintem megéri.
  • molnibalage83
    Mennyit ad hozzá a DLC a játékhoz? Mert ok, hogy akciós a Steam-en, de annyiba kerül, mint maga a 3. rész...

A Dig. Deluxe kiadásban is csak a From Ashes van.

Ezek mennyit adnak hozzá?
  • Darun
    Én csak áthozott karival játszottam, de csak egy olyan esetre emlékszem, amikor hasonló problémám volt.
  • Kori
    valószinű rájöttem miért történt
    mivel ezek csak olyan karaktereknél jelentkeztek amikkel már 1x végigjátszottam, a marsra érkezéskor ugye felveszünk egy mesterlövész puskát és akkor lehet fegyvereket cserélni, én olyankor a jól bevált fegyvereket adtam a karakternek többek közt az Executioner Pistol és úgy néz ki az miatt lassul be és nem tudtam lelőni dr eva-t
    kezdtem egy másikat annak nem cseréltem pisztolyt és egyből hullot a csaj
  • Kori
    kezdtem egy ujabb karaktert azzal is jelentkezik a hiba
  • Kori
    hát eddig csak akkor tudtam kinyirni ha nem lassult be
  • Darun
    Az a jó, ha belassul. ha nem, az tényleg bug. És akkor tényleg nincs esélyed se célozni, se lőni.
  • Kori
    köszi de sajna nem tudok angolul
  • Kori
    végig néztem nálad nem lassul be a jelenet így lehet löni
    az a gond hogy lassított felvételszerü lesz ajelenet
  • Kori
    köszi a hozzáoszlásokat de most ott tartok hogy még 3 végigjátszott újrajátszani akartam ME3 karakterrel is ezt csinálja
    igen 2 lövéssel nem lehet de annyira belassul hogy 3 lövésre nincs esélyem
  • Darun
    Ha jól emlékszem, két lövéssel nem is lehet.
  • lonvard
    De az már bug, ha sehogy se tudja lelőni.
  • Darun
    Én második végigjátszásra futottam bele hasonlóba. Az, hogy belassul, nem bug. Ahogy az sem, hogy megöl, ha odaér.
  • lonvard
    Azt írja 10-szer végigjátszotta, szóval nem hiszem hogy ilyesmin bukik el.
  • Plityu
    nézd meg saját végigjátszás https://www.youtube.com/watch?v=vcJk0HVnD80&t=4443s 1:13:30-tól.
  • Plityu
    hali mielött "Eva" neked támad gyorsan váltsd át pisztolyra de legyen full löszer benne, és csak a fejét lödd.
  • lonvard
    Túlgörcsölöd szerintem. Korábbi állás betöltése, aztán kész. Ha akkor se sikerül, akkor érdemes rákeresni, hogy ez most mennyire komoly bug.
  • Anonymusxx
    keress rá

https://gaming.stackexchange.com/questions/130237/cant-kill-dr-eva-at-the-end-of-priority-mars-with-an-imported-me3-character-o
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2019.05.18. 21:52:23
  • Kori
    senki se tud segíteni?