49
Olcsó érintőképernyős mobil
  • davidka003
    #49
    Új firmware nincs rá. Ez nem egy okostelefon, senki nem foglalkozik vele már sajnos.
  • RYO21
    #48
    Próbálta már valaki a GS290 telefonját unlockolni? Vagy esetleg egy teljesen új firmware-t telepíteni rá?
  • RYO21
    #47
    Nemtudom, hogy milyen formába tömöríti a nokia az adatokat, de nekem sony ericsson K750i-ről simán át lehetett vinni az adatokat. Azthiszem a K750i *.vcf formátumba menti.
  • Cowie
    #46
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem van, hogy hogyan lehet a leghatékonyabban átvinni az adatokat (telefonkönyv, üzenetek, jegyzetek, stb.) egy Nokia 6300-ról az LG GS290-re?
    Pl. Nokiáról kiexportálom akkor hogyan tudom az LG számára elfogadható formára konvertálni? (lehet hogy láma kérdés, de mobilokkal kapcsolatban nem vagyok képbe)
  • davidka003
    #45
    Ezzel nem vagyunk előrébb.
    Nem lehet kikapcsolni mindenki úgy tudja. Te akkor mégis hogy kapcsoltad ki?
  • nico79
    #44
    De nálam nincs hangja mert ki lehet kapcsolni:)
  • davidka003
    #43
    LG mobile support tool-t töltsd le és akkor felrakja az USB drivert is, utána tudsz majd rá képet, zenét rakni.
  • Rizsa93
    #42
    nekem olyan gondom lenne hogy nem tom csatlakoztatni a telefont :S minden utasítást megcsinálok bedugom de nem tok rá zenét vagy képet vagy bármit tenni mert írja a teló hogy kapcsolódás sikertelen ellenőrizze a lejátszót vagy a rendszert és a gép is írja bal oldalt hogy nincs csatlakoztatva a telefon
    a szinkronizálást nem csináltam még meg ez lehet a baj? segítség kéne
    előre is kösz
  • davidka003
    #41
    Nem lehet. :(
    Még hack sincs hozzá amivel lehet törölni gyári fájlokat de ha lenne is az rögtön garanciavesztés lenne. Például KP500-hoz van hack, el lehet dönteni, hogy megér-e annyit a dolog, hogy bukja az ember a garanciát.
  • adam46
    #40
    Valaki rájött már, hogy hogyan lehet a fényképező hangját kilőni?
  • davidka003
    #39
    Nálam az van, hogy gyors jeleneteknél mikor teljes képernyőn van akkor látszik, hogy a bal szélén valahogy megtörik a kép.
  • palik18
    #38
    még annyi h csak akkor van ez a szaggatás a teljes képernyőre rakom.ha kicsibe nézem úgy jó
  • palik18
    #37
    jah még annyi h csak akkor van ez a szaggatás a teljes képernyőre rakom.ha kicsibe nézem ugy jó
  • palik18
    #36
    én kb 3 napja rendeltem 15-ért sztem annyit megért.nekem is volt arénám is és azt kell mondjam h ez sokkal jobban kezelhetőbb.sokan írják h lassú.az aréna sem gyorsabb.na mind1.igazából azért írok mert konvertáltam rá mp4 -be videót és nemtom h más is észre vette-e már de kissé szaggat.főleg a gyors jeleneteknél lehet észreveeni.nagyon zavaró.esetleg tud vki segíteni h ez mitől van?a teló lenne ennyire lassú h nem bírja?
  • RYO21
    #35
    Amikor rákapcsolom az usb-t akkor ez a pc internet mód az milyen? Telefonon keresztül meg fel a pc a netre vagy fordítva?

    Egyébként ma jelentkezett egy probléma. Mp3 hallgatás közben kidob egy errort, hogy tovább nem bírja folytatni a lejátszást. WTF?
  • RYO21
    #34
    LINK
  • Renjike
    #33
    valaki rakna be 1-2 G290 által készitett képet?
  • Vadnokedli
    #32
    a Wifis Micro SD csak arra jó hogy direktben Wifivel tudod megosztani a dolgaidat rajta SD röl, nem alkalmas telefon csatlakoztatására.
  • Renjike
    #31
    valalki halott már a Wifis Micro SD kártyáról ? hol lehet olyant kapni? ehez a telóhoz jól nönne :D
  • RYO21
    #30
    Mi a külömbség a C187-es, és a A187-es füles között?
  • csgj
    #29
    Átmész a galériába, és ott szép, teljes képben mutatja.
  • davidka003
    #28
    Igen lejátssza ha megfelelően van kódolva.
    Bővebb info: #18
  • zoliii
    #27
    Elvileg lehet témát tenni LG telókra, de egy kicsit macerás dolog :(
  • Renjike
    #26
    és még arra lennék kiváncsi hogy sajátos témát amit letöltök vagy valami . vagy képet. belehet rakni?
  • Renjike
    #25
    MP4 et lejácca?
  • zoliii
    #24
    format factory proginál teljes kiterjesztésre kell állítani, a képarányt a videó résznél. Csak akkor picit torz lesz a kép, mert nyújtja a videóképet!
  • davidka003
    #23
    A képeket nem lehet teljes képernyőn megnézni? A felső csík ott marad bármit csinálok és sok arcot kitakar így.
  • zoliii
    #22
    Én MP4-et szoktam a telefonomra tenni, picit jobb a minősége, a 3gp-nél! :D Format Factory-val szoktam konvertálni.
  • davidka003
    #21
    A hozzá adott füles meglepően jó. Max hangerőn azért durván szól. :)
  • Pretorian
    #20
    32-ért vettem a sajátomat. 20-25 körül már lehet találni.
  • adam46
    #19
    Viszonylag jó minőségbe. 2 megapixeles kamera sokat ne várj tőle de ha a fényviszonyok adottak, akkor szép. 3 gp videót játssza. Viszont a képszerkesztője még jó pofa. :)
  • davidka003
    #18
    Na megtaláltam: link
    Tesztelve és szépen lejátssza.
  • davidka003
    #17
    Én 40 alatt nem láttam Arenat. Ez a telefon jelenleg 15k. Kizárt dolog, hogy ebben az árban kapsz Arenat.
  • SpeedXHUN
    #16
    tényleg jó teló?megnéztem most elégé bejövős ,pont telót akarok venni,videót szép minőségbe vesz?
  • davidka003
    #15
    Videót ti mivel raktok rá és milyen minőségben?
  • adam46
    #14
    Nekem is ilyen telóm van és jól szuperál. Az érintőképernyője viszonylag pontos. Megbízható. Néha videó lejátszás közben szarakodik, de gondolom szoftvert kell frissíteni, és megoldódik a probléma. Ez a topic jó ötlet volt én sem találtam telefonról szóló fórumokat, vagy az a néhány ami van kihalt.
  • Pretorian
    #13
    Ezzel a telóval csak az a gáz, hogy ennyiért már kapsz LG Arena-t, akár újat is, amiben ugyanúgy S-Class UI van, viszont sokkal többet tud. 8GB belső memóriája van, 5MP kamera, 720x480 videorögzítés, DivX lejátszás, 3 inches, 800x480 -as karcálló TFT. Nekem is az volt, csak mivel leállt az arenoid project, ZTE Blade-re váltottam az Android miatt.
    Mondjuk annyiban jók ezek az egyszerűbb érintős telók, hogy rohadt sok custom firmware készül rájuk, és elég egyszerű flashelni őket.
    Nyár elején még Samsung S5230-am volt, KP500-on is gondolkodtam, de végül maradt a Samsung. Aztán Arena, de egy idő után rájöttem, hogy nekem nem elég az, amit a zárt oprendszeres telók nyújtani tudnak.
  • davidka003
    #12
    Én tudom magamról, hogy GPS-t nem használnám, WIFI-t meg nagyritkán.
    Drágább telefont csakis az Android miatt vennék.
    Most délután egész sokat nyomogattam a mobilt, tetszik, megérte megvenni. Nem pénz érte ennyi. Sokkal sz*rabb mobilt is árulnak többért. pl SE Spiro.
  • Vadnokedli
    #11
    ezzel vitatkozok

    "nem vágyik extra dolgokra mint például a WIFI vagy GPS."

    ez manapság alap követelmény, de ez nem tartozik az okos telefonokhoz ezért megéri az árát, és jó vétel annak aki csak telefonálásra használja.
  • csgj
    #10
    Nekem is ilyen van augusztus óta. Drágábbat nem bírtam venni, ez pedig tökéletes az árkategóriájában. Jól néz ki, stílusos, könnyen kezelhető, szerintem teljesen rendben van. :D A kamerája kicsit gáz a vaku hiánya miatt (meg hát 2 megapixeles), de azért elfogadható. Nem fényképezőgépet akartam. :P