18
Finanaszírozásokról általánosan, típusai, egy rosszul meghatározott finanszírozás
  • Slayerboy
    #18
    :D
  • jhetedikj
    #17
  • SigS
    #16
    Erről nem vitázom...nem emlékszem. Rég volt...
  • Aquir
    #15
    és mégis mi volt előtte mielőtt feltámadt? Halott, gratulálok xD
  • SigS
    #14
    Sírja a halottaknak van, Jézus tudtommal feltámadt ergo nem sírja hanem max ágya volt

    Pinamaszírozás :D
  • Sadist
    #13
    Te nem szoktad megnaszírozni a csajod fináját?
  • 5c0rp330n
    #12
    -penz, bankkartya
    -rabaszas
    -hogy ne haljon ehen
  • Vaxi
    #11
    bakker én is azt olvastam hirtelen :DDD
  • immovable
    #10
    Mi az a Finanaszírozás?
  • Dzsini
    #9
    Még szerencse, hogy a szólás úgy van, hogy Krisztus koporsóját SEM őrizték ingyen, így van még egy indokod rá.


    (ráadásul a helyes fordítás inkább sírhely lenne, hiszen sziklasírja volt).
  • lolSL
    #8
    mekbugsz
  • PrasCo
    #7
    Örömmel segítenék, elvégre Krisztus koporsóját is ingyen őrizték, de sajnos fogalmam sincs arról, mi az a "finanaszírozás."
  • karajjj
    #6
    hát ne haragudj meg, de gugliba ha beütöd a kulcsszavakat, akad forrás bőven
  • Wolfsnack
    #5
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy olvastam "fingmasszírozás"
    azt hittem már valami új bélgáz eregető módszer
  • levikeeee
    #4
    Pár infóra lenne szükségem amiből ki tudnék indulni, nem azt kértem hogy megírjátok helyettem. Ezek a részek ugyis kb semmit sme érnek, azok a részek érnek sokat amibena saját váleményen fejtem ki + gyakorlat. csak egyszerüen nehéz téma és kevés az anyag, gondoltam van aki segítene kicsit.
  • Andr0
    #3
    ha ilyen kérdéseid vannak ugorj be a legközelebbi egyetem Pénzügy és Számviteli intézeti könyvtárába és kérd ki az ezzel a témával kapcsolatos szakdolgozatokat.
  • MR ME
    #2
    házi feladatodat ne sg-n akard megoldatni
  • levikeeee
    #1
    Sziasztok,

    Nagy szükségem lenne az alábbi témákban bármilyen segítség hozzászólás vagy forrás:

    - Finanszírozási források típusai
    - Egy rosszul meghatározott finanszírozással kapcsolatos döntés lehetséges következményei
    - miért fontos egy vállalatnak a finanszírozás?

    Előre is köszönöm