11
  • Murder3
    #11
    sazr film a másnaposoknak a közelébe sicns.
  • mrlujoak
    #10
    Borzalmas volt a film. Annyira erőltetett "poénok" voltak benne...
    Már a repülős jelenet után kiakadtam, és többé nem tudott lekötni a film.
    Ennyire nem lehet így belemenni minden idióta cikis, félreérthető helyzetbe.
    Komolyan, ha csak egy ember ilyen helyzetbe keverne, nagyon messzeire elküldeném, és el is kerülném...

    Icipicit SPOILERveszélyes:

    Á, ha visszagondolok a pénzutalásos jelenetre csak felhúzom magam. Úgy vágtam volna szájon azt az idiótát, hogy az sem érdekelt volna, ha kézközépcsontjaim beköszöntek volna a kéztőcsontjaimhoz...
    Basszuskulcs, adja már meg normálisan a nevét, ne hablatyoljon össze-vissza...
    ÁÁÁÁhhhhrrrrrrrrrrrr.

    Akkora 0-ás értékelést adok ennek a filmnek, hogy 10/mínusz10 lesz belőle!
  • Mardel
    #9
    Másnaposok nekem sem tetszett kb. 10 percnyi humor volt az egész film alatt.
    Most ha erre azt mondják, hogy rosszabb mint az, akkor ezt már meg se nézem.
  • G_ArchAngel #8
    Masnaposokat a mai napig nem birtam a felenel tovabb nezni... - ez csak jobb lehet!
  • Béka Benő
    #7
    Rohadtjó vígjáték !
    Sokkal jobb mint a tavalyi másnapos buzulás !
  • chuky123
    #6
    Nagy 0 volt a film. Egyedül tényleg a szinkron volt jó tényleg nagyon illik erre a "bamba" szinészre Scherer Péter hangja.
  • koschwarz
    #5
    megnézed, mire a parkolóba érsz, elfelejted. pedig egyébként annyira nem ossz film, csak éppen minek kellett ezt megcsinálni...

    őszintén szólva, ha ilyen filmekkel akarják a nézőket a mozizásra csábítani a letöltés helyett...
  • wolruf
    #4
    Én is ezen a véleményen vagyok. Moziban láttam bár, de sokan kimentek a filmről. Én végigszenvedtem. Szerintem 10/3... nem volt jó.
  • jaspercry
    #3
    Szerintem gyengébb eresztés,mondjuk ez csak az én véleményem,a másnaposokat moziban láttam szerintem jó volt,ez viszont nem......10/4
  • Justil
    #2
    ez tényleg hasonlít a Másnaposokra? vagy azért jobb annál? csak mert a másnaposok nekem a tavalyi év egyik csalódása volt...
  • dregnarr1 #1
    Szerintem igazán illik Scherer Péter hangja a karakterhez és magához a színészhez is.