41
  • Zolivok
    #41
    HÁHÁ JOBB A GÉPEM .P
  • Zolivok
    #40
    Rettentő mozis december vár ránk
    2010. december 2. 01:43, Csütörtök - Szekeres Viktor JÉZUS EREJE
  • birdo #39
    A csudába már meg is lett fejtve...pedig SG-s bögrét akartam nyerni (((
  • kreatin1
    #38
    A kepekhez tartozo filmek sorrendben
    -Ilyen az élet (Life As We Know It)
    -Call Girl (Slovenka)
    -RED (Retired Extremely Dangerous)
    -Tron: Örökség (Tron Legacy)
    -Rubber, a gumiabroncs (Rubber)
    -Északi karácsony (Hjem til jul)
  • Laza
    #37
    "és persze az 2010 egyik legvártabb filmjével, a Tamara Drewe-val, ami, mint azt a mellékelt példa is mutatja, 2011-re csúszott. "

    Elég nagy baj, ha valaki ezt várta egész évben :)
  • z99999
    #36
    - milyen nagy rettentő, rettentő böszöm konyhája?
    - rettentő
  • bakvarnyu
    #35
    Az 5. képen tulajdonképpen mi látható ?
  • M0RN1NGST4R
    #34
    na Viktor, most eltaláltad. ilyen szar hónap rég nem volt már.
  • bertino
    #33
    Rettento, ezaz!!!!! :DDDDDDDDDDDDdddddddd
  • Zoliz
    #32
    Tron. Az Üvegtigris a újmagyar humort tekintve egy unalmas xar lesz.
  • Merces
    #31
    ...fú ezt most találltam legyen inkább Káprázatos...........na kapok egy forintot a HSZ-ért?
  • Merces
    #30
    Elsöprő Január esetleg...........?
  • Rotyoka
    #29
    RED ami értelmes azt csőő
  • Utokverek
    #28
    Mondjuk ahogy bruce willis flegmán kilép a vadul pörgő autóból, na az kegyetlenül megagigadurva :D
  • bippo
    #27
    Most először eltalálta a jelzőt. Nem azt írta, hogy rettentően jó, hanem hogy annyira nincs kínálat, hogy már-már rettentő.
    (bár én azt hittem a cím alapján, hogy sok horrorfilm jön, és vicces akar lenni a cím)
  • Mat666
    #26
    "Rettentő mozis december vár ránk"

    Remélem karácsonyra egy Magyar szótárat kapsz azt bővited a szókincsedet Mr Viktor.
  • Nailyenugysincs
    #25
    Arra én is benevezek:D
  • z99999
    #24
    pedig a legutóbbi könyvének is milyen művészi a címe (bánatos kurváim emlékezete)
    ezt kell oktatni általánosban
  • z99999
    #23
    kritikus.
  • xxxxxxxxxx9
    #22
    Én nem tudom ki ez az ember aki ezt a cikket írta de azt írni a az Apádra ütök sorozatról hogy szar........ kinek képzeli ez magát???........ ki ez aki meg ítéli hogy nekem mi tetszhet és mi nem??......
  • fogtalak
    #21
    Tron láz a tetőfokon! Mindjárt foglalom is a jegyet, segítsetek már hol van a legjobb hely a termen belül azt sose tudom. Tegnap meghallgattam az OST-jét. Nagyon ütős lett bár én amúgy is imádom a Duft Punkot, felüdülés volt filmzeneként hallgatni őket:)
  • avman
    #20
    kommersznek kommersz lesz. de h rettentő lenne... ennél szarabb sose legyen. vannak benne jó címek, amelyek a szórakoztatás fogalmának megfelelnek. fura dolog beülni a mekdonalcba és tepertős pogácsát kérni vagy disznótorost.
    animációban az idei shrek 4-et úgysem tudja semmi alulmúlni.
    elképzelem azért így szv-t, ahogy elmegy egy mozi mellett és a rettentő félelemtől laposkúszásba vált... vagy ilyesmi.
  • narumon
    #19
    Arthur és a villangók 1 kifejezetten jó volt a kettőt nem láttam, de az egyre azt mondani, hogy a legrosszabb... hááááát...
  • Aldo Moro
    #18
    Én mondjuk gugli nélkül is tudom, hogy kicsoda Gabriel García Márquez, de az átlagolvasónak fingja sincs róla, az tuti. Sajnos kurvul a társadalom, esik az oktatási színvonal - mit várunk hát?
  • RaveAir
    #17
    Még jöhet az "odab.szós január" is. :)
  • czyi
    #16
    "és persze az 2010 egyik legvártabb filmjével, a Tamara Drewe-val, ami, mint azt a mellékelt példa is mutatja, 2011-re csúszott."
    -- hát az meg mi a szösz??? soha életemben nem hallottam róla, nyilván pont annyira vártam rá...
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Tron-t úgyis elbaxxák.
  • koschwarz
    #14
    ááá, szerintem minden év kezdetekor resetelni kell a jelzőket, így a január jó lesz langyosnak is, majd szokás szerint fokozódik a helyzet. pl:

    "Langyi mozis január fenyeget"


    decemberre meg már jöhet: "Decemberben eljön a mozizás apokalipszise"
  • Wittgen
    #13
    Én csak a Tron-t és a RED-et várom, azokat mindenképpen megnézem moziban. A többi közül max 1-2 (főleg az animációs) szigorúan csak alternatív (ingyenes) módon. :)
  • Atomreaktor
    #12
    :)))
  • Szolnokboy1
    #11
    I love Szekeres Viktor feliratú bögre nincs?

    Nálam a Tron a várós, a többi nem.
  • enzim
    #10
    A "borzadályosandurva", esetleg a "bitangpusztulatosanütős" jelző még felhasználható... Viktorka, Viktorka...
  • immovable
    #9
    Egyik sem érdekel.
  • lcee
    #8
    Azt meddig tartott volna, hogy a képek alá ki legyen írva, hogy melyik filmből való?
    Vagy ez valami újabb játék?
    "Melyik filmből való a kép

    A helyes megfejtők közt sg.hu-s bögréket sorsolunk ki" :)

  • bippo
    #7
    Hát ez tényleg nem olyan erős felhozatal. Mondjuk a Tangled-öt nagyon várom. Red meg jó volt. Üvegtigris 3-ra leszek még kíváncsi meg a Little Fockers-re.

    Legérdemtelenebbül? Annyira azért nem voltak szörnyűek. Adam Sandler kiégett, unalmas próbálkozásai talán még érdemtelenebbül sikeresek.
  • Broafka
    #6
    legyen akkor vérfagyasztó január
  • neoG
    #5
    Volt: "Kíméletlen mozis hónap lesz a szeptember (2010. augusztus 29.)" :))
  • sugarman
    #4
    Lenne egy cím ötletem a januári hónaphoz. "kíméletlen lesz a január" Ha már volt hasonló, akkor boccs. :D
  • jaspercry
    #3
    Rettentő ez a cím!
  • Utokverek
    #2
    Sőt, Brutálisan Kegyetlenül elborzadtam!
    Utódomra ütök még esetleg belefér, de a többi szvsz kukás.