29
  • Quent1n
    #29
    Airplane! :)

    Zseniális figura volt!
    Nyugodjék békében!
  • Nyulanna
    #28
    A csupasz pisztoly trilógiát semmi nem múlja felül! Sajnálom hogy manapság már nincsenek ilyen kiváló helyzetkomikumon alapuló vígjátékok :(
    Nagyon fog hiányozni, életem meghatározó színésze volt és a humoromat is befolyásolta.

    Nyugodjon Békében!
  • TreDoR
    #27
    Nyugodjék békében!
  • boomsly
    #26
    Elment az egyik legjobb "rendőr". :(

    Viktor! Te meg tanulj meg írni az istenszerermére!!
  • Narxis
    #25
    R.I.P
  • pixx
    #24
    Sajnálom, jókat lehetet nevetni a filmjein, nyugodjék békében...

    A Police Squadot még fiatalon láttam a tv-ben, valóban egyik legjobb sorozat viccek terén...
  • kalapos01
    #23
    A Csupasz Pisztoly nagy, de a sorozat, amiből lett a film, a Police Squad! sokkal jobb.
  • Wittgen
    #22
    Nekem mindig is a Csupasz Pisztoly lesz az elsőszámú kedvenc tőle. Valahol olvastam tegnap egy cikket, amiben arról panaszkodott a szerző, hogy Nielsen halálával végleg befellegzett azon készítői brigádnak, akik a CsP, Airplane, stb filmeket készítették (Nielsen, Zucker, stb).

    Nagy kár, mivel ezek voltak az igazi, vérbeli paródiák, amiken mindig jókat tudok röhögni, mivel örökéletű poénokkal vannak tele.

    Most már a túlvilág lényeit hecceli az Öreg Drebin humorával...
  • Tower Guard
    #21
    Értjük, de itt a lényeg az, hogy sajnáljuk, hogy elhunyt, és élete során jól megnevetetett sok embert a színészi játékával, köztük engem is :)
    Nyugodjon békében!
  • ZeemanX
    #20
    Na jól van, ez most már így kifacsarás, hagyjuk. Persze, lehetett volna azt is mondani; de sok latintudó van itt (még ha ez olyan köztudott kifejezés is, bár gyaníthatóan a többség - nem csak itt, úgy általában - az angolról tud), a lényeg nem ez volt.
  • Aramir
    #19
    Miből gondolod, hogy nem latin?
  • feamatar
    #18
    requiescat in pace
  • ALDO
    #17
    Nyugodjék békében!
    Imádtam a filmjeit, még a régieket is, amiben "komolyabb" karaktereket játszott. Pletykálták, hogy jövőre talán elkészül a Csupasz pisztoly 4, de akkor úgy látszik ebből már nem lesz semmi.
  • endrev
    #16
    Nem is tudtam hogy már 84 éves, jól tartotta magát! Örülhetünk hogy ilyen sokáig volt köztünk. Köszönjük...
  • trogi
    #15
    A temetőben még a magyar nyelv az első, nem a balfaszkodó/trendis hánglis.
    És még rímel is. :)
  • ZeemanX
    #14
    ?
    Mé, Jackie Chan halálánál kínai írásjeleket írnál?...
  • wildstorm
    #13
    Kategóriája legjobbja volt. Hányszor láttam a filmjeit, megszámolni sem tudom. Nyugodjon békében.
  • kgbela
    #12
    Akkor legyen:
    Ny.B. Leslie Nielsen
  • pokolfiu
    #11
    akkor gondolom a temetőkben is marhasok angol van ennyi erővel, nem?
  • ZeemanX
    #10
    De sok angol ember van itt, ezzel a ripezgetéssel...
  • Daell Drow
    #9
    RIP
    Most le is szedem a csupasz pisztolyt es megnezem tiszteletere.
  • ffxi
    #8
    De kár.
  • Anor
    #7
    R.I.P :( :(
  • Rotyoka
    #6
    jó arc volt!
  • NEXUS6
    #5
    R.I.P.
  • sandor8206
    #4
    R.I.P
    Szeretem a filmjeit. Drebin örök kedvenc marad
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Úúúúúú, életem legnagyobb rekeszizom-tornáztató röhögéseit neki köszönhetem!
    Nyugodjék békében!
  • cstommy
    #2
    :( Sajnálom, nekem a Dracula halott és élvezi volt tőle a kedvenc filmen RIP
  • Locutus51
    #1
    :( Shall rest in peace.