10
Titanic Extrém World” Szálloda és Élménypark
  • Szikorarobi
    #10
    Elfelejtettem smily-t rakni...
  • rumkola
    #9
    te beteg vagy, vagy csak szopatod a népet?
  • Szikorarobi
    #8
    De ez mitől Titanic? Hasonlít rá?
    Zavar a gondolat, hogyha nem veszek részvényeket ettől a ZRT!-től akkor lemaradok valamiről.
    A térképükön miért Monor környéke van kijelőlve? Vagy az csak jól néz ki ott?

  • pxxl
    #7
    ugyanúgy fog beborulni mint a névadója? :D egyik pillanatban még öröm és boldogság, utána meg mindenki kapálózik h mentse az életét:)
  • Garfield
    #6
    Zárható:

    Klikk 1
    Klikk 2
  • COOLancs
    #5
    A képet látva valami baszott nagy átverés, sok sikert a hülyéknek akiket megkopasztanak vele...
  • Crem
    #4
    Gyálon éled fel a Titanic

    Nem lesz ebből semmi...
  • theone91
    #3
    Titanic Befektetés Zrt.

    Merész név.
  • Pepsi Twist
    #2
    most adjak egy százast hogy felhívhass érdekel-e?
  • Szikorarobi
    #1
    Sziasztok!

    Ma kaptam E-mailt ettől a cégtől, (Titanic Invest Zrt.), hogy vásároljak részvényt tőlük.

    "Tisztelt Ügyfelünk!
    Köszönjük megtisztelő érdeklődésüket!

    A Titanic Extreme World projekt 25 000 db részvényéből már csak 4772 db keresi új tulajdonosát!

    Az Internettudakozó Kereskedelmi és Szolgáltató Kft tulajdonosi köre létrehozta a Titanic Invest Zrt-t, egy világméretű Hotel és Élménypark megvalósítására.



    www.titanicinvest.com weblapon megtalálható a projekt szinte teljes látványterve, mely Budapest és Gyál határában 100 ha területen, valósul meg.



    Az www.internettudakozo.hu Kft ez úton, korlátozott számban, biztosít ügyfelei részére tulajdonszerzési lehetőséget a „Titanic Extrém World” szálloda és élménypark komplexumban,



    egy vagy több 10.000.-Ft névértékű részvény értékesítésének formájában.



    A tulajdonosi jog nem csak a kiemelkedően kedvező hozamot, de egy sor extra szolgáltatást is biztost, részvényeseink számára.



    Tartozzon Ön is közénk, és legyen Ön is a „Titanic Extrém World” Szálloda és Élménypark tulajdonosa."

    Szoval: Nem vagyok az ügyfelük, nem kértem semmiféle tájékoztattást, szarok rájuk és idegesítenek az ilyenek, hogy találnak meg?
    Amúgy szerintem átverés.
    Találtam pár bakit:
    Figyeljük együtt e hatalmas vállalkozás beteljesülését!
    Az ÁSZF 2. pontja király!

    Bammeg