Jól fogy a Galaxy Tab, erősít az Apple

← ElőzőOldal 2 / 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1
Én is gondolkozom, hogy lecserélem az Ipadomat egy ilyenre.
Az apple inkább úgy erõsíthetne, hogy kicsit megokosítja a kütyüjét.
(Flash, silverlight, rendes multitasking, stb).

Az élet értelme tautologikusan következik a hidraulika olaj elvezető stücni horony haránt honolásának a pszuedó kinetikus multi fázisú projekciójából a komplex számok testjére.

← ElőzőOldal 2 / 2