16
LEgend of Martial arts
  • Atesz1245
    #16
    Vlaki még játszik vele én most kezdtem el 19-es vok és még enm találkoztam magyarral :/ hanyas seron szoktatok lenni és van vami guild mert jó lenne :D nevem: LeXuSHUN
  • DAK3
    #15
    30 as vok atom lájk:P
  • kastil
    #14
    lájkold :DDDDDD
  • DAK3
    #13
    idáig lájkolom megnézzük mi sül ki belöle 17 es vok:P
  • kastil
    #12
    amugy gyere l2zni cerberusra. hagyd ezt a fost, ugysem tolnad 3 napnal tovabb mint eddig semmit, takonygeci
  • kastil
    #11
    WTF EMBER!!!! te nem haltál meg? ki a faszomnak a temetésén voltam akkor?:o. mellesleg a mondatoknak általában csak az első betűje nagy, nem az első kettő :D
  • DAK3
    #10
    7 perc és gooo!
  • DAK3
    #9
    7 perc és gooo!
  • DAK3
    #8
    a szerver még mindig nem online.... senkisem tudja hogy óra pontosággal mikor ingul csak azt hogyma XD
  • DAK3
    #7
    igen csak nem mindegyikel foglalkozik annyira a kiadó hogy nem törödik bele abba hogy most elkurták hanem ink remakelik:)
    és nem mindegyiket a Perfect world adja ki... és sztem jó featurek kell bir:P:D
  • byzhouse
    #6
    ez ilyen elb*szott grafikájú játékok halmazának egyvelege :|
  • DarkHorSe
    #5
    nekem johet 1 kulcs :D
  • SigS
    #4
    Harcművészet legendája?
    Ez minden csak nem harcművészet
  • DAK3
    #3
    aha:D sztem kicsit fun gamenek is készült:D lehet benne átalakulni és köztük van egy lamp spot isXD igen egy lámpa:D http://loma.perfectworld.com/news/?p=152161
    Lehet hogy hülyülni nagyon jó lesz:)
  • pxxl
    #2
    hát ez elég idétlen grafika :(
  • DAK3
    #1
    PErfect world által fejlesztett kung foo ugye bár bezárt na ez annak remakelt változata CBT ma indul 3 kulcsot tok adni ha kell
    Trailer

    loma.perfectworld.com