16
  • gemihu
    #16
    Szerintem a vállalkozásoknak speciális közösségi platform kellene, ami biztonságos, de kényelmessé teszi a kommunikációt adott partnerekkel. Egyébként egyes google szolgáltatások egy rész elérhető céges verzióban pénzért. Gondolom ott azért nagyobb biztonság van..
  • Petka
    #15
    Miért?
  • Molnibalage
    #14
    Most is megoldják. Úgy érzem sokan kezdenek nagyon elszakadni a valóság talajától..
  • Palinko
    #13
    nem érted egy modern vállalatnak munkatársai egyik dolgozhat indiában, másik magyarországon 4 ik kínában, igen a 3. at fel sem tudnád rajzolni a térképre :D
    aztán nekik is kommunikálni kell beszélhetnek skypon beszédben írásban, vagy egy közösségi oldal vállalkozásoknak fejleszt nem embereknek mint a facebook.
  • arty
    #12
    én inkább használnék gmailt, mint a mostani exchange-t :/ (szigoruan felhasználói szemszögből)
  • Molnibalage
    #11
    Ki az aki a vállalati levezetést gmailen vagy freemailen bonyolítja...?
  • Razide
    #10
    Azért szét kéne nézni az open source groupware-ek között is.
  • Hamlet
    #9
    Jah, bakker... Anyámat is leválthatják a közösségi oldalak. :)

    A facebook és társai kellemes szórakozás a fejlett nyugatnak arra a pár évre amíg még egyben van a gazdaságuk. Termelés helyett jó lesz a farmville is :)
  • lamer the true
    #8
    Hát elég tré cég ahol gmail-freemail van
    Gondolom, aki ilyesmit ír nem dolgozott még cégnél
  • Petka
    #7
    A vállalati levelezést ne a gmailhez és társaihoz hasonlítsd!
  • Rotyoka
    #6
    Lehet biztonságosabb egy ilyen belső rendszer, mint amikor gmail ből küldesz freemail be és 6000 címen megy át a mail mire odaér
  • 7evenb
    #5
    a tanulmány készítői ezek szerint még nem nagyon dolgoztak "rendes" cégnél...
    ha valaha is bekövetkezik, talán 20 év múlva (és akkor is csak azért, mert már nem lehet engem felelősségre vonni akkor, hogy most ezt írtam - ez a céges hozzáállás...)
  • sanyicks
    #4
    így kell a pajeszosoknak megszerezni a még nem bekebelezett gój cégek titkait :)
  • Zoliz
    #3
    Aki nem tagja a "közösségi" hálózatnak az már nem is ember, hanem egy matuzsálem.
    Hová jutunk?
  • Molnibalage
    #2
    Igen, majd biztos közösségi marhaságokon fogom a bizalmas levelezést intézni...

    Ezek tényleg ennyire marhák...?

  • NEXUS6
    #1
    Azért az eddig is békasegge alatt levő informatikai biztonságnak szerintem ez azért odatenne rendesen.

    De nem kell félni mert:
    a kormány törölte az informatikai rendszer egységesítésére vonatkozó programot.
    :)