11
  • KP27
    #11
    Szerintem ha Kiss Marikáról bármilyen adatot meg akarnak tudni, másodpercek kérdése az egész. Ez a törvény nem oszt nem szoroz..
  • Rotyoka
    #10
    Terrorizmus? A CIA megoldja!
  • remark #9
    Jó vicc! (Már az a része, ami vicc... )
  • bigjoe
    #8
    Ez a "terrorizmus elleni harc" a legdemagógabb duma az idők kezdete óta!!
    A terrorizmust az USA gerjeszti.

    Viva Cuba Libre!
  • archrodney
    #7
    Nemtom mi ez a nagy hőbörgés. Mintha olyan sokótokat érintene ez a változtatás...
  • Zro
    #6
    Szerintem ezekhez az adatokhoz eddig is hozzáfértek, ha akartak.
    A kínai elvtársak meg valószínűleg még több adatot begyűjtenek, csak ott nem a terrorizmusra hivatkoznak :)
  • coolbboy83
    #5
    Elvenni a pénzüket, és ideadni !!! MOST !!! Menjenek az amerikaiak a picsába mostmár !!!
    Mit képzelnek ??? Ez már több mint sok ..... és azt hiszik magukról, hogy ők a világ közepe !!!
  • miszterjoe
    #4
    Egyik reggel majd arra ébredek, hogy internetes adatbevallást kell csinálnom az USA felé mert egyszerűen csak vagyok. Ha meg nem teszem, akkor szemét mocsok terrorista vagyok.
  • hangulati
    #3
    "elege van a mindennapos ellenorzesekbol? belafaradt a sok megalaztatasba? az on problemajara talaltuk ki a mikrochipet! klinikank ingyen ulteti be az elso hatmilliard jelentkezo testebe! az elso negymilliard* jelentkezot agymosasban is reszesitjuk!"
    *mivel kiskoruak szamara ez ma mar szuksegtelen, ajanlatunkat kizarolag nagykoruak szamara tarjuk fenn!
  • hangulati
    #2
    szerintem sokkal tutibb lenne, ha az atrepuleshez is vizum kene. akkor nem a repterrol kuldenek haza a tudatlan utast, hanem egyszeruen kidobnak a gepbol. tenyleg az az erzesem, hogy el akarjak venni az emberek kedvet az utazastol. esetleg csak kivancsiak ra, meddig lehet elmenni. a kovetkezo az lesz, hogy azon emberek adataira is kivancsiak lesznek, akik a gep indulasanak idopontjaban az indulo repteren voltak, vagy lehettek volna.
  • B0nFire
    #1
    Hogy a Jóisten bassza már meg azt a kurva "terrorizmus elleni harcot"! Hagyják már a rákba ezt a rakás bullshitet. Vagy ezt, vagy a pedofil, vagy az "illegálisletöltő" kártyát húzkodják elő mindig, mint Jolly Joker lapokat. Marhára kezd már unalmassá válni; nem hiszem el, hogy van még ember, aki bevenné ezt a maszlagot.

    Minden sugalmazás nélkül nézze meg mindenki a Fahrenheit 9/11 c. dokumentumfilmet, aztán vonja le belőle a következtetéseket maga.