52
Plus500 tapasztalatok
  • Nufy
    #12
    Én regisztráltam. Kaptam 5.000Ft induló bónuszt. Pár nap alatt felvittem majdnem 9.000Ft-ig aztán most hirtelen buktam 6.800-at. De szerintem ha valaki komolyan ül felette, akkor hosszú idő után tud már belőle profitálni. Csak az a baj, hogy tapasztalatom még kevés. És nincs kedvem sok időt ráfordítani pláne, akkor ha utána nem fogom tudni kivenni belőle a zsét.
    Tapasztalatom kevés, de egyenlőre nekem az jött le, hogy-ha jól csinálod akkor lehet abból az induló bónuszból sokat csinálni.
  • jazzy
    #11
    Ez hol nincs így?
  • Tigristank
    #10
    Ahhoz, hogy te nyerjél, valaki másnak buknia kell. :(
  • Tikal #9
    a devizakereskedelem, árutőzsde nem csak egy szarság mint a többi lehuzos oldal... ettől függetlenül a többség bukik rajta...
  • MR ME
    #8
    sztem nagyon jó lehet, az ilyenekkel mindig mindenki sok pénzt keres, merj nagyban gondolkozni, sok pénzt fektess be ;)
  • [HUN]FaTaL
    #7
    "Ezért gondoltam, hogy megnyitom ezt a fórumot"

    Ez egy topic, nem fórum. :)

    Ez is csak egy lehúzós szarság mint az összes többi. :)
  • Palinko
    #6
    cserébe sok rosszat :D
  • Tikal #5
    először pénzt kéne beraknod... de ugy is elbukod, szoval bele se kezdj :)
  • Láma!
    #4
    +fav, kiváncsi vagyok ki mit mond, de én sok jot még nem hallottam róluk.
  • pxxl
    #3
    ez is csak egy új hóbort, amivel a naiv embereket húzzák le...
  • karajjj
    #2
    nem tudom, én még sosem ütköztem bele, de ez nem reklám?
  • Nufy
    #1
    Sziasztok!

    Mostanában az ember mindenhol ebbe az tőzsdei oldalba ütközik. Ezért gondoltam, hogy megnyitom ezt a fórumot, hogy mindenki elmondhassa a tapasztalatát, véleményét ezzel kapcsolatban. Engem főként a kifizetéses része érdekelne, annak ellenére várok minden féle bejegyzést ezzel kapcsolatba.
    Üdv.: Nufy