26
Skyline
  • Macccy
    #26
    Tudjátok mi jutott eszembe már a film harmadánál? ZS kategória. Ez járt a fejemben. Végigröhögtem, sajnos annyira ügyetlen az egész. Egy éjszakás műszakban megnézni jó ... Minden más időtöltés helyett/mellett pazarlás. Sze-rin-tem ...
  • Béka Benő
    #25
    Nagy túró film !
  • JaSoN HuNTeR #24
    Meg egy kicsit Crysis copy.
  • JaSoN HuNTeR #23
    Mass Effect 2ből a begyűjtökre hasonlitanak az idegenek :D már csak Shepard hiányzott:D

  • JaSoN HuNTeR #22
    jó film nézzétek!
  • TreDoR
    #21
    Nem nagy szám, de legalább a látvány ott van.
  • kill3r21
    #20
    Ez a film egy sorozat pilotjának odabaszna :D
  • zoliii
    #19
    Nekem tetszett a film :D
    De amúgy tényleg ennyi a film lényege, hogy a házban és a tetőn töketlenkednek, közben a Matrix filmből ismert polipok gyűjtögetik az embereket, van benne egy nagy UFO szörny, ami szintén embereket gyűjt.
    Az űrhajójuk újra tudja magát építeni,stb. :DD
    Én nem hinném, hogy ha léteznek intelligens idegen lények, akkor ezért utaznák át a világűrt, hogy a mi alsóbb rendű agyunkat, keresztezzék szörny testekkel, hogy kipusztítsák a Földet :D
    Ha igen, akkor rácsesztünk! :D
  • Elk Hunt
    #18
    Hát nem egy nagy durranás. A film első negyede a 15 óránál korábbi történetekről szól.Blba blabla bla...A házmesterről meg mindig a Dexter jut az eszembe :-). Vártam volna valami fejlődési szálat a filmben, de ez az agyszüretelős mutatvány...háááát ha ezt beveszik kint akkor a színvonal olyan is...Ebből a szempontból jobb volt "Amikor megállt a föld", reálisabbnak tűnik. A látványról annyit, hogy nem vitték túlzásba, fele 1 szobában a másik fele meg tetőn játszódik. Viszont az a kevés meg jól ki volt dolgozva.
    A vége meg...hát remélem nem akarnak ebből folytatást csinálni, hogy az idegen testbe zárt agy hogyan fogja megmenteni a terhes feleségét a zűrhajóról...Enyhén erőltetett.
    Nem rég láttam / olvastam egy cikket éppen a lehetséges kapcsolat felvételről Stephen Hawking-tól és egy mondata megragadta a figyelmemet, lényege ilyesmi: " Az eltérő technológiai fejlettségű civilizációk találkozása sok veszélyt rejt, gondoljunk csak az Amerikában partraszállók és az ott élő őslakosokra. Ami ugyebár nem sült el túl jól az őslakosok számára"...
  • RaZoK
    #17
    jólesz, várjuk
  • kBagyula #16
    hát elég vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban... nem az év filmje az tuti. :(
  • kastil
    #15
    majd ha lesz jó minőség akk linket pls.
  • Midas
    #14
    ez egy picit hosszabb
  • Midas
    #13
  • jhetedikj
    #12
    nekem ez alapján bejön , sztem megnézem majd
  • Midas
    #11
    jaja battle los angelest en is varom :)
  • ldavid
    #10
    azért lesz pár jó is köztük (Smurfs 3D )
    én pl. a Battle: Los Angeles-re kíváncsi leszek
  • Büdös Bohóc
    #9
    szar film kb. ennyit lehet róla mondani. 2011-ben csupa szar film fog jönni, csak nézzétek át az imdb listát...
  • dartonita
    #8
    Lehet hogy itt is elferne.
  • Zsolek123
    #7
    :|
  • Midas
    #6
    Nekem bejott jo kis film latvanyos meg a tortenet is jo.
    Amugy itt kint mennek ra az emberek es eleg nagy reklamja is volt.
  • Victor1103
    #5
    Metacriticen 25%-on tanyázik szóval nem a film of the year esélyes. Ez egy budget scifi ami csak akkor értemes megtekinteni ha torrentoldalakon fentlesz R5-be. A pénzt inkább egy BigMacra és egy McFlurry-re költsétek abban több örömötöket lelitek:D
  • USAMEN POWER
    #4
  • Pepsi Twist
    #3
    gondolom az autó :D de fasz tudja
  • kifli
    #2
    hát ez elég soványka első poszt, mi is ez tulajdonképpen?
  • Gauge
    #1
    Hali!

    Ha valaki látta, ossza meg velünk a tapasztalatát! Az is érdekelne, hogy miért nincs még minidg a m.o.-i bemutatóról semmilyen hír sem.