16
  • koschwarz
    #16
    szerintem a moon-ban csak az volt a durranás, hogy sikerül annyi pénzből egy ilyen egyszereplős kamaradarabot viszonylag nézhetőre elkészíteni. de egyébként tényleg nem egy nagy durranás.
  • koschwarz
    #15
    én megnéztem az előzetest, elvileg értem is az angolt, de csak azt kérdezem: MI VAN? tök agyalágyultnak tűnik a sztori.
    arról nem is beszélve: volt a Lénynek 3. és 4. része?
  • yesname #14
    De utálom mikor sci-fiként akar valaki eladni egy szimpla akciófilmet.
  • Merces
    #13
    ..azért az a Moon se volt akkora durranás, egy sci-fi olvasónak éppcsak matiné történet, korrekt megvalósitásban.
  • bmw
    #12
    Nagy kaki....
  • hdo
    #11
    Igen, a túl sok nem sci-fi elem miatt. Meg amúgyis koppintás, tehát még csak nem is eredeti. Szóval annak aki ismeri az eredeti sci-fi műveket, annak legjobb esetben is csak egy egyszernézős torrent! /Mert pénzt nem ad rá ki az tuti!/
  • Razide
    #10
    Ez nem sci-fi, ez mese habbal.
  • hdo
    #9
    Pontosan így jött le nekem is. Én nem fogom megnézni, unom már a nyáladzós főszálat lesni, főleg sci-fi-ben!
  • endrev
    #8
    Nagyon jó lesz! :)

    WIZe, elvonatkoztatási képességnek nézz utána a szakirodalomban. ;)
  • WiZe
    #7
    Ökörség!

  • ZeemanX
    #6
    Hmm, nemrossz, nemrossz...
    Bár ez a lény 3-4... khm.
    A kettőt még tán láttam is, de hogy 3. Meg négy??... Pfüh. Biztos jó filmek. :-)
  • DeviloftheHell
    #5
    érdekes...
  • Kensin
    #4
    Jaja, nagyon "Quantum leap" hangulata van, még a tükörbenézés is ugyanaz. A fix idejű visszautazás meg nagyon "Seven days"-es.

    A címét nem igazán értem..
  • DontKillMe
    #3
    "melynek forgatókönyvét a Lény 3-4 írója, Ben Ripley készítette"..ezzel nem vagánykodnék...
  • ldavid
    #2
    wtf source code nevű program?
  • xido
    #1
    Az első bekezdés jónak tűnt...a forgatókönyv író referenciája elrontotta...az előzetes megvett kilóra:)
    Kicsit olyan Deja vu + Quantum leap sorozat + Idétlen időkig érzésem van és nagyon jól is elsülhet majd...várós