1280
roguelike
  • Terawatt
    #1160
    Hogy értve nem olyan? Random generált világ van.
  • szildavid90
    #1159
    Én még a pályát sem tudtam betölteni, illetve valami be jött, de nem olyan mint amiket videókba néztem.
  • Terawatt
    #1158
  • sirdond
    #1157
    Dwarf Fortress 42.04 released :)

    1 nappal azután, hogy működőképes lett a dfhack a 42.03-mal. mostanában mindig ez van :)
  • Terawatt
    #1156
    Zseniális :)
  • sirdond
    #1155
    :)
    http://i.imgur.com/Vxf6fRj.png
  • Terawatt
    #1154
    Ezt néztétek már? Jópofának tűnik.
  • Terawatt
    #1153
  • sirdond
    #1152
    Released Dwarf Fortress 0.42.03
    Major bug fixes:
    ...
    -Stopped dead/caged commanders from stopping invaders from moving (thanks to vjek for preparing a very useful and funny save)
    -Stopped cats from dying of alcohol poisoning after walking over damp tavern floors and cleaning themselves (reduced effect)
    ...


  • DarkHorSe
    #1151
    hahahahaha
  • sirdond
    #1150
    nagyon sokat nem játszottam, csak múlt hétvégén, meg most egy kicsit, de amúgy nekem nagyon tetszik. jók az új location-ök (tavern, temple,library), bár mélyre hatóan még nem tapasztaltam ki őket. viszonylag korán tudsz csinálni bármelyiket és az elején leginkább a kocsma a hasznos, mert ott tobzódnak a különböző harcosok, így, ha mondjuk a fortress-ed bejáratához csinálod, akkor gyakorlatilag korai védelemként szolgál a behatolók ellen. elvileg. későbbiekben,ha úgy gondolják a harcosok, akkor egyébként csatlakoznak is hozzád (beállnak a squad-ba).
    amúgy a kocsmában a te piádat meg kajádat fogyasztják,arra figyelni kell. könyvtárra, meg a templomra még nem jöttem rá, hogy miért jó hosszútávon.

    de legalább már nincsenek partik,amik lefoglalják az éppen szükséges törpéket :D
  • Terawatt
    #1149
    RIP. Milyenek az új ficsőrök eddig?:)
  • sirdond
    #1148
    The desert titan Dostom Zusmobmeslu has come! An enermous three eyed fruit bat...

    Ráküldtem a jól képzett és felpáncélozott military-t, kb 2 másodperc alatt szétszedte mindet :D
    fél perc múlva újabb 50 törpöt :D
    Ez a buzi hálót köpköd és megbénítja őket, így semmi esélyük :(
  • sirdond
    #1147
    :D
  • Terawatt
    #1146
    Haha. Küld le a bányába lámpa nélkül akkor.
  • sirdond
    #1145
    csillog bizony, annyira, hogy teljesen elvakít mindenkit körülötte.
  • Terawatt
    #1144
    Csillog a szakálla ala twillight?
  • sirdond
    #1143
    de törp, vámpír törp :D
    más fajból még nem jött senki.

    köszi a tippet, még gondolkozok az swtor-on
  • Terawatt
    #1142
    Ez így még mókásabb, hogy nem csak törp jön ezek szerint a Fortba. Így jön valami pestises hulladék elf és megdöglötök. :D

    Abszolút. Én is jelenleg úgy húzom a sith inquisitor karakterem. Csak a fősztorival fejlődök és nagyon meg vagyok vele elégedve. MInőségi cucc, kár hogy nem kezdtem el előbb, mert minden class sztoriját letolnám legszívesebben. Minden bolygón 2+ fős tartalom is van, de kihagyhatóak.
  • sirdond
    #1141
    hát még egy ideig nem is lesz, mert elég sok minden változott.
    csináltam library-t és elég sok scholar-t vonz, de beszoptam mert valamelyik valszeg vámpír. random sérülnek, vagy halnak meg törpjeim :(
    pedig még a tavern-t is ki akartam próbálni.

    ha egyedül akarok játszani, akkor is jó az swtor?
  • Terawatt
    #1140
    Anélkül bele se kezdtem volna a játékba. Burkolt reklám: swtor 3.5 ojró vegyed vigyed ha valami game kell. #1127
  • sirdond
    #1139
    így 70 törp körül mindig eszembe jut, hogy milyen szopás dwarf therapist nélkül játszani :D
  • sirdond
    #1138
  • DarkHorSe
    #1137
    Nemtudom, dzsonika biztos unatkozott
  • Terawatt
    #1136
    Pacikám mi ez a büntipont? :D Legpörgősebb esgé topik témaindítóját elveszítjük mérges leszek. Így is már a népességünk negyede odaveszett...
  • DarkHorSe
    #1135
    thx
  • sirdond
    #1134
    phoebus
  • DarkHorSe
    #1133
    ez melyik pack
  • sirdond
    #1132
    kép
    Utoljára szerkesztette: sirdond, 2015.12.05. 16:39:20
  • DarkHorSe
    #1131
    "Alcohol causes inebriation, erratic behavior, unconsciousness, death"

    lol
  • Terawatt
    #1130
    Holly shit. Ez eléggé derült égből villámcsapás. Nagyon zsírul hangzanak !
  • sirdond
    #1129
    in the meantime:

    http://www.bay12games.com/dwarves/?20151201#2015-12-01

    oh shit
  • Terawatt
    #1128
    Az a 20 óra akkor jött össze amikor megjelenés után szabit vettem ki egy hétre rá és otthon voltam 4 napot. azóta semmi :D

    Szerk.: Swtor-t sztori miatt. g2a-n 1200ért vettem meg a dobozos játék kódját és ahhoz volt 30 nap prém. Ennyiért bőven megéri le "trialozni" a prémiumot. :D

    Insugencyt is tudom ajánlani, hogyha hc fps-t bírnád. Egy lövés temetés taktikai game.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.12.01. 17:58:55
  • sirdond
    #1127
    swtor, insurgency, playit? és még így is 20 órád van benne? az nem rossz :D

    nem akarok spoilerezni, így röviden csak annyit mondok, hogy nekem nem tetszett annyira, vagyis inkább többet vártam.

    karácsonyi szabadságra nekem is kellene egy új játék. valami ajánlat?
  • Terawatt
    #1126
    Még nem sikerült vele annyit foglalkoznom mint szerettem volna. Két hete egész hétvégén dolgoztam most meg playit volt és azon jártam.

    Swtor és Insurgency-t tolok haverral és ez sok időt elvisz.

    Kb 20 óra van most benne és engem meggyőzött. Rommá lesz játszva a karácsonyi szabadságom alatt.
  • sirdond
    #1125
    jah, nem bír elszakadni, úgy belemélyedt a játékba

    én most a binding of isaac: afterbirth-re vagyok rákattanva, vagyis inkább voltam, már kezdek lejönni az anyagról :D

    szerk:amúgy te befejezted már a Fallout4-et? mi a véleményed róla?
    Utoljára szerkesztette: sirdond, 2015.11.30. 16:55:44
  • Terawatt
    #1124
    Úgy érzem elvesztettük.
  • Terawatt
    #1123
    Na mi a helyzet, mesélj hogy haladsz a játék kitapasztalásának rögös útján? :)
  • sirdond
    #1122
    +1
    meg a wiki-t ajánlanám még, van beginners guide része adventure mode-hoz is, de,ha nem megy az angol akkor felesleges.
  • Terawatt
    #1121
    nézz pár lets play videót. sokat fog segíteni