28
  • gerlasz
    #28
    Ennél már csak az a rosszabb ha a játék az ivás rovására megy
  • Tower Guard
    #27
    Hát igen, ez így van.
    Azokkal van baj akik már szinte "függők"
  • Bren X
    #26
    Igen, akkor semmi gond nincs, ha csak annyit játszik az ember amennyitől "egészségesen jól érzi magát". Sőt, ha párban is tudnak játszani a baráttal/ barátnővel az kimondottan kapcsolatépítő lehet. Igen én is rosszul fogalmaztam. Normálisan tizedére esik a játékidő, ha van más értelmes elfoglaltsága a gémernek. A cikkben valószínű, hogy a csőgémerek szerepelnek. Akiknek a virtuális világ a kiteljesedésük. Na itt már gondok lehetnek a kapcsolatokkal.
  • Hoz_Hun
    #25
    Ezekszerint a lista alapján a Mass Effectel nagy biztonsággal lehet játszani. :)
  • ffxi
    #24
    Áááh... COD-hoz még1 stigulát lehet behúzni :)
  • FoodLFG
    #23
    Azaz!
  • Tower Guard
    #22
    De wowozni semmiféleképp :D
    Akik rendszeresen játsszák azoknak tényleg nincs életük xd
  • Tower Guard
    #21
    Ebben azért nem adok neked igazat!
    Van menyasszonyom, ha minden összejön jobb fizetés, oké gyerek nincs, vannak haverjaim, össze is szoktunk csörreni bulizgatni, és mégis örömmel leülök a géphez, játszogatni nézelődni, netezni, mert kikapcsol, és érdekel.
    De nem vagyok függő ettől függetlenül persze...
  • szakemo
    #20
    na pont ezt akartam írni, csak úgy kifejezve hogy aki wowozik annak élete nincs nemhogy nője =D
  • KP27
    #19
    Érdekesség, hogy a World of WarCraft elég hátul szerepel, pedig sokan valószínű ezt tartották a "legkapcsolatgyilkosabb" címnek.

    persze, mer aki állandóan wowozik az nem jut el odáig hogy legyen valakije :DDD
  • tttttom
    #18
    Én csak akkor kockulok, ha nincs mit csinálnom...Amúgy meg nem találtam itt a környéken haverokat szóval ne csodálkozzanak, hogy suli után néha géphez ülök...
  • Bren X
    #17
    Igazából akkor játszik az ember, ha nincs semmi más értelmes a láthatáron.
    Pl.: normális barátnő, előmenetel a munkahelyen, több pénzel kecsegtető állás, gyereknevelés stb.
  • Bren X
    #16
    Se Unreal Tournament, se S.T.A.L.K.E.R. valamelyik része a listán.
  • visnait
    #15
    Csaj nincs, játszani (általában) időpocsékolás, inkább lemegyek gyúrni!
  • koschwarz
    #14
  • buklee
    #13
    A wow azért nem az első mert aki wowozik annak nincs kapcsolata, nemhogy nővel a külső világgal sem így nincs ami elromoljonxd.
  • morden
    #12
    Kíváncsi leszek itt a házis sg kérdőíven hogy fog alakulni a dolog ( jelenleg 85% nem 14% igen (85 válaszadó)
  • koschwarz
    #11
    nekem meg az élet hatására csökkent a kockulásom ideje :D

    szerintem örülhetek, ha heti átlag 5 órát játszhatok...
  • Szefmester
    #10
    Nekem meg a kockulásom ideje csökkent a barátnőm hatására.
  • Kensin
    #9
    Egy haverom barátnőjével szokott WoW-ozni. Egyszer mikor hamarabb ment lefeküdni a másnap reggeli ZH miatt, a csaj hisztibe kezdett, hogy hogy tudja otthagyni a játékot, amikor ő még szeretett volna játszani (éjfélkor). Azután félóránként addig írogatta neki az sms-eket, amíg haverom le nem vette a hangot a mobilról. :)

    Persze még mindig megvannak, de ez azért durva volt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Egyik ismerősnőmről már írtam fórumban: 27 éves, Gates of Andaron-függő... és még "érintetlen". Ki nem mozdulna a világért sem.

  • Celeborn
    #7
    Ja, azt nem is mondtam, hogy nálunk én vagyok az informatikus, de az asszony a kocka. :)
  • Celeborn
    #6
    Szerintem nem jó 1500 embert kérdeztek meg. Meg hát az kevés is. Én személy szerint az MMORPG-ket tartom a legveszélyesebbnek. Nem konkrétan a WoW-ot, hanem úgy általában mindet. Nagyon be tudják szippantani az embert. Nem magamból indulok ki. :)

    Az itt felsoroltak közül az AC az valóban eléggé lekötött engem is, dehát egy ilyen játékot azért pár nap alatt végig tol az ember (pont a "karácsonyi szünetben" játszottam) aztán vége. Míg egy MMORPG évekig mérgezheti az ember elméjét. Hú, ez milyen mondat volt. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Quake 3 multiban...
  • Tinman #4
    Öööö... Dead Space.
  • richard45
    #3
    Call of Duty mint kapcsolatgyilkos játék? Ez új.
  • dronkZero
    #2
    "20) Angry Birds"
    Hát ez meg mi a repedt here, ilyen címmel? :D
  • Tower Guard
    #1
    7. ) Super Mario Bros Geccc!!
    Dobom a csajomat a picsába, inkább mariozok napi 14 órákat! :D
    Ultrasirály! :D