8
  • willcox
    #8
    1. nem vagyok diák.
    2. ha valami kell nekem, azt megveszem.
    3. ami nem kell nekem, olyanért egy fillért sem vagyok hajlandó fizetni.
    4. semmi pénzért (mármint, ha nekem fizetnének) nem vagyok hajlandó reklámokat nézni, pláne nem úgy, hogy még én fizetek.
  • willcox
    #7
    Ez általában igaz, de a telenornál van perc alapú is.
  • Armagedown
    #6
    csak az a gond hogy nem perc alapján van a net számlázva , hanem adatforgalomra :)
  • Tripax
    #5
    Ellenben ha diák vagy és egy reklámért kapsz 2-5 perc netet akkor viszont, lefogod nyelni a békát (lásd egy ingyen reklámot), csakhogy a nyert 2-5 percből értesítsd a barátod/barátnőd. Csakhogy egy példát mondjak, a gsm időben volt olyan, hogy ha 10 mp-n belül raktad le a telefont akkor nem számított hívásnak (ma bezzeg nincs ilyen anomália).
  • willcox
    #4
    "az internetért is fizetsz, reklám is jön rajta" - szerinted az internet előfizetés nélkül jön? LOL! Egyébként a gépemen egy darab reklám sem jelenik meg.
    Mobilra meg azért nem kell nekem mobilinternet, mert a mobilon nem tudom megoldani a reklámok tiltását, és azért meg nem fizetek, hogy reklámokat nézhessek.
    "email->sms gateway-ért is fizetsz" - én ugyan nem.
  • bakagaijin
    #3
    Hmm, az internetért is fizetsz, reklám is jön rajta. email->sms gateway-ért is fizetsz, azon is tetszőleges spam jöhet (emiatt is mondtam le, amíg ingyenes volt addig "csak" törölni kellett az sms-eket)
  • speed2006
    #2
    Én sem. Én meg nem is akarok reklámokat kapni. Főleg nem a kéretleneket. A végén 2 percenként zizeg majd a teló hogy jött valami reklám.
  • willcox
    #1
    Nem hiszem, hogy van olyan ember, aki a pénzéért (előfizetés) reklámokat akarna nézni.