17
  • z99999
    #17
    fel kéne tenni a szemüveget
  • Julius Caesar
    #16
    Mert a 70-es években az emberek szerint az anime mese volt?

    Am a filmnek a trélerét láttam, de nagyjából kikövetkeztettem milyen. Hát nem sokat tévedtem, ha a cikknek lehet hinni.
  • daninet
    #15
    Remélem lesz is mindig 2D film, agyrákot kapok ettől a sok darabos, homályos 3D csodától (tisztelet a kivételnek)
  • Chocho
    #14
    "Jól összerakott gyerekfilm..." - valamelyik lenti hsz.-ből idéztem. :DDD
  • kalapos01
    #13
    "Tökre beteg."

    Én is ezt olvastam. Olyan dumák vannak benne, hogy "letépem a farkadat és ledugom tövig a torkodon."
  • FoodLFG
    #12
    jah ennek láttam a trailerét: Valami alsóbbrendű kis fiatal kanos farkas meg akarja benne dugni az alfa nőstényt, de nem lehet, mert akkor a többiek letépik a farkát, így csak a nyálát csorgatja utána.
    Ezek után valami közös kalandba keverednek (egymásrautaltság, romantika, blabla...), aminek hatására egymásra fanyalodnak és a nőstény (titokban persze, hogy a többiek ne tudjanak róla) megadja magát.

    Tökre beteg.

    Szóval a kérdésem már csak az, hogy most akkor megdugják a cicust a végén, vagy sem ? Ezért az egy infóért nincs kedvem az egészet végigszenvedni.
  • kalapos01
    #11
    Amíg van választási lehetőség, hogy 2D-t vagy 3D-t nézz meg, addig baromi hasznos az infó, hogy egy filmre érdemes-e plusz pénzt kiadni.
  • wsvap
    #10
    sztem az a baj, hogy a cikk írója a 3D-t még mindig plusszként kezeli, és nem mint alap paramétert. tényleg azt hiszed 5 év múlva lesznek még 2D-s filmek? próbáld megszokni, mint a színes, vagy hagos filmet. egy vicces film kritikájába se írod bele, hogy nem voltak nagy akció jelenetek benne. sztem egy most már tartunk ott, hogy a 3D-s filmek se a 3D adta látványra mennek rá sokszor. egyszerűen csak 3D-sek és kész, már nem kell beszarni egy új dimenziótól.
  • G_ArchAngel #9
    A gond az, hogy az ifjusagi csatornak programszerkesztoi gondoljak annak...
  • MsUser
    #8
    Egy jól sikerült gyerek film, nem igazán kell megfelelnie a felnőttek igényeinek!
    És van ennél erőltetettebb sokadik epizódos mese ami nem tetszik a gyerekeknek ennyire, így hát nem érdekel a sznob filmkritikusok vagy a felnőtt nézők véleménye a gyerekeké számít és nem lett ez olyan rossz!
  • xxxxxxxxxx9
    #7
    szerintem tök jó kis mese volt... nem tom miért kell lehúzni a kislányomnak kimondottan tetszett. Na mind 1 ízlések és pofonok csak nem értem miért kell lehúzni
  • plu604
    #6
    Komolyan mondom, a világ legégetőbb problémája, hogy az emberek nem tudják hogy az anime nem mese.
  • feamatar
    #5
    no, azért az anime 90%, csak úgy mint a nyugati animáció 90% gyerekmese. Az, hogy odaát kicsit lazábban tűrik az erőszakot, attól még azok gyerekmesék maradnak.
  • Chocho
    #4
    Aki az animét mesefilmnek hiszi, az még mindig a '70-es években jár agyilag. Amúgy meg Viktornak igaza van, a gyerekek minden állatos rajzfilmet élveznek.
  • grobs
    #3
    Családdal otthon nézve jó volt. Megvan a helye az ilyen faéknél is egyszerűbb filmeknek. Gyerekeknek kifejezetten tetszett.
  • Kelta
    #2
    Családnak bejött, és az alfamama beszólásai tök jók :)
  • G_ArchAngel #1
    Mivel rohadt keves a 'normalis' egesz estes mese, ezert jo, hogy van ez a film. Kicsiknek tetszik.
    Nekem meg azert mert nem tokig ero verben huzzak a pallost maguk utan artatlan tekintetu japan iskolaslanyok...

    (ami nekem tetszik, de nem mesefilm, hiaba is annak tunik:D)