24
  • VvD
    #24
    Nekem nagyon tetszett a film. Annak ellenére, hogy a pörgős akciófilmeket szeretem, az olyanokat, amiknél ki lehet kapcsolni az agyat. Valahogy volt hangulata a filmnek amit átélve, sok érzés indult el az emberben. Mellesleg gyönyörűek voltak a helyszínek (plánok), főleg mikor a kocsival mentek vmi országúton.
  • weine
    #23
    Egyetlen kérdés [Spoiler!!!!]: honnan tudta clooney,hogy ellene akarják használni a fegyvert?
  • ksgy
    #22
    igazi koppintas a film :)

    The Limits of Control
    http://www.imdb.com/title/tt1135092/
  • kalapos01
    #21
    Te láttad a filmet? Vagy csak nem értetted? :) Az elején is szeretlekes bérgyilkos volt. Ki tudja, hogy mit tervezett a csajjal? Ráadásul nem gátlástalan volt, hanem nem kockáztatta a lebukást. A végére is összeszedett magának egy csajt, akit ugyanúgy kinyírt volna, ha lebuktathatja. Mint ahogy a másik csajt ki is nyírta.
  • vg
    #20
    A film rossz. A film elején lévő gátlástalan bérgyilkostól a film végére eljutunk a síró, szeretlek szavakat dobáló bérgyilkosig. Gagyi, akárcsak egy magyar film.
  • Chocho
    #19
    1:40 az olyan hosszú?
  • TonySoprano
    #18
    Az este néztem meg a filmet.Nem fogom minden hónapban megnézni újra és újra.DE.
    Valami megmagyarázhatatlan hangulata volt az egésznek.Lekötött,nem unatkoztam közben.A végén eszméltem fel hogy basszus ez jó hosszú film volt ám ( 1óra 40 perc kb.).Egy ilyen "lassú" filmnek ez elég hosszúcska.Nekem tetszett.De ajánlani én sem tudom nagyon senkinek.Szerintem ehhez a mozihoz megfelelő hangulatban is kell leülni.A cikk is jó volt!Olvasom nap mint nap a fikázást Vitorról.Van mikor egyetértek de ez a cimét kivéve jó volt.Mert azért ez a film köszönő viszonyban sincs semmilyen Bourne filmmel.Clooney meg gondolom,azért kapta,játszotta el ezt a szerepet mert Itália lassan a második otthona.
  • Blasta
    #17
    Hja, én is pont ezen a winnie/Viktor mondaton fordultam le a fotelrol :))))
    Még mindig lehet rá számitanin ha sok marhaságot kell írni egy cikkben :D
  • Tetsuo
    #16
    LOL 5 hsz mulva mar hitlerista neofasiszta leszek... :)

    A film nekem akkor sem jon be. George Clooney nem vmi komoly szinesz ebben a filmben sem a rendezo sem talalta el azt, hogy egy messzirol jott ember nem tudna igy beilleszkedni. A Bourne sorozat pedig keptelenseghegyek tinedzsereknek, kb Misssion Impossible v James Bond. Persze ezeknek is lehet hangulata, de meg sem kozeliti a regebbi filmeket pl. A Sakal napja, A Keselyu 3 napja.. vagy hogy egy ujabb mondjuk kemfilmet emlitsek: A masok elete. Ez utobbi mestermu, ma Hollywoodban nem tudnak ilyet.
  • Chocho
    #15
    Jah... ez esetben én kérek elnézést. :D
  • DontKillMe
    #14
    "A cím alapján viccesnek hathat, de Az amerikai valójában egy európai film - európai rendezővel, európai helyszínekkel, európai színészekkel, s egyedül csak Clooney idézi meg Amerikát"

    -Szerinted B+? Mi a címe? - Az amerikai. Ki a főszereplő? Clooney. Clooney milyen nemzetiségű? Amerikai. Kit játszik a filmben? Mit nem lehet ezen érteni? Mi ebben a vicces?
  • Hegi90
    #13
    A Bourne trilógiában kifejezetten tetszett, hogy egy percre se állt meg az akció, a film első percétől 100%-ig hozzászögelte a fotelhez a nézőt, annyira izgalmas volt. Mindehhez még hozzájött a zseniális történet, és annak levezetése, plusz a briliáns színészek.

    Ez a film viszont teljesen másképp közelíti meg a szórakoztatás részét a dolognak. Attól, hogy európában játszódik, lövöldöznek benne, még nem hasonlít a Bournekre, ennyi erővel lehetne xXx is :)
  • winnie
    #11
    mármint azt hiszi, hogy ettől lesz az. hogy nem ír helyesen.
  • Justil
    #10
    nem, csak vérmagyar.
  • Chocho
    #9
    A Biblia kurva régen lett fordítva, a nyelv változik. Vagy te ugyanúgy beszélsz, mint a középkori magyarok? :)
  • Tetsuo
    #8
    A higyj az hagyomanyos iras, nezz bele a Bibliaba, a mindeketto meg eliras..
    Miert is lenne ugy hitelesebb?
  • endrev
    #7
    Kedves Tetsuo, a "higyj" helyesen "higgy", a "Mindeketto" pedig "Mindketto". Hitelesebb volna a véleményed... :)))
  • G_ArchAngel #6
    masik ilyen a Monsters, ami filmnek szinten nagyon megoszto, de a kepi vilaga, fenykepezes
  • Tetsuo
    #4
    Ebenguba. Mindeketto szar.
  • DaemoonHunter
    #3
    Nálam simán 10/9 volt a film, nagyon éleztem, és különösen tetszett hogy olyan Európaias volt, és nem cukormáz meg rángatózó kamerák. A helyszín, látvány, képek pedig egyszerűen gyönyörűek.
  • G_ArchAngel #2
    bergyilkos-ugynokos-rejtozos-europai helyszines-csajos...?

    egyedul annyi a kulonbseg, hogy a Bourne mar majdnem Crank ehhez kepest:)
  • Hegi90
    #1
    Akkor tehát miben is hasonlít a Bourne filmekre??