40
Arnold Schwarzenegger Visszajön
  • Although
    #40
    Csakis, és csakis a Conan a barbár és csakis az első rész
    Remélem nem illegális :) Egy full movie :)
  • Regiujzenek
    #39
    Schwarzenegger filmek kedvelőinek:

    Arnold Schwarzenegger filmek

  • Tyler1
    #38
    thai nyelven nem volt? ha már 600 magyar oldal közölte le, meg 1 millió angol, de pont egy németet kellett belinkelni...
  • grebber
    #37
    Terminator 5: Rückkehr von Arnold Schwarzenegger bestätigt
  • gabe paul logan
    #36
    Legutóbb volt szerencsém megnézni egy jelenetet Az utolsó akcióhős c. filmből angolul...és meg kell mondjam, hogy megértem miért 5/10-es az értékelése az IMDB-én, sőt az Ítéletnap és a legtöbb Arnold-os film alacsony értékelését megértem (persze vannak kivételek). Iszonyú szinész a miszter, viszont a magyar szinkronszínészek teljesen új színt vittek Arnold karaktereibe, főként Reviczky Gábor produkcióját imádom, ahogy említettem már az Ítéletnapban és Az utolsó akciőhősben is ő a magyarhangja és valami iszonyú jó. Pedig én az első 10-ben vagyok azok között akik ellenzik a szinkronizálást.

    Valahol muszáj volt kinyilvánítanom a véleményemet erről :)))
  • Ragnar360
    #35
    na mar mehet a -fav :D
  • Slayerboy
    #34
  • edios
    #33
    cameron köv 5-6 évben avatarozik, szóval svarci addig gyúrhat:)
  • Daell Drow
    #32
    En par eve olyasmit hallotam hogy Cameron mindenkep akar vele forgatni a kormanyzas utan. Es ha jol emlekszem akkor a True Lies 2-t akarja vele meg csinalni. Nekem az elso resze kedvenc akcio filmem.
  • Axlkenobi
    #31
    Hát látod, 100-ra én se mondtam, mert én egy honlapon olvastam, hogy "írta a Twitterén". Még egy kép is volt linkelve Arnie-ról és JC-ről.

    Hogy innentől mi igaz belőle és mi nem, azt már nem tudom.
  • n3whous3
    #30
    topik cím

  • Kly
    #29
    Ötletes :D
  • Tyler1
    #28
    film+-on t3 :)
  • pauly
    #27
    ja,1 évvel...
  • MerlinW
    #26
    Én semmi ilyet nem látok a Twitterén.
  • Axlkenobi
    #25
    Ha minden igaz, Arnie egy-két napja írt a Twitterén, hogy már beszélt Cameronnal, így könnyen lehet, hogy benne lesz az Avatár 2-ben.
  • edios
    #24
    sly-nál fiatalabb, ő pedig lenyomta expendables-t is ennyi idősen. rászorulva nincs a szerepre, csak abban lehet reménykedni, hogy unatkozni fog:)
  • Qwerty4
    #23
    Pedig a politikusok is színészek, de még mekkorák.Folyton bedől nekik a nép.Hitelesen játszás a hazugságot. :)
  • pyrohun #22
    Ne nyiss angol nyelvű topicot, ha nem tudsz angolul :)
  • extra sensory
    #21
    - Akkor aláírom az új Predátor filmhez a szerződést.




    - Ne írd alá... politikusok vagyunk, nem színészek...




    - És akkor mi volt az a tárgyalás a Penge 5-ről tegnap??


  • Alexease
    #20
    A sajat nevedet...
  • mihály
    #19
    na jó, bocsi az angol hibáért, tényleg fail, Ragnar360 te a látás királya vagy-A. Schwarzenegger-ez neked kis betű??? tanácsos lenne szemészethez menned!!
  • Ragnar360
    #18
    mit vártok töle hát még a nevit is kicsivel irta :))) mihály a király :D

    i'be back ÁJ BÉ BEKK áj bé bekk

    what an awesome fail

  • Tyler1
    #17
    avatar 2 még 4 év baszki, majd 70 évesen hol szereplejen már szegény. sztem hátralevő életében félmeztelenül szürcsöli a koktélokat a tengerparti kérójában, a családjával. és ez így is van jól.
  • edios
    #16
    avatar 2-ben valami parancsnok szerepet elvállalhatna/kaphatna. szívesen nézném újra moziban:)
  • bigapó
    #15
    Nekem két kedvencem volt benne, egyik mikor a repcsivel visszafordulnak kicsit rendet rakni a mólón, a másik meg mikor a pincében a nigga' tesó bejön a kedvenc fegyójával és persze hátulról adagolja a népet :D
    mindkettőben főleg az audió élmény volt a legnagyobb, elsőnél azt hittem összeszakad a mozi :)
  • grebber
    #14
    Új Predátort!!!!
  • Vaxi
    #13
    én 1 dolgot hiányoltam belőle, nem volt "na most megkapod kisanyám" dugós jelenet :DDD
  • HappyHunter
    #12
    Lehet hogy igazad van, de mégis ahogy néztem a filmet (néhol majd' lefordultam a székről annyira pörgött az eksön) a végén úgy éreztem mintha néhány fontos jelenetet átugrottam volna.
  • Vaxi
    #11
    szerintem az a film pontosan olyan volt, amilyennek lennie kellett :)
    fölösleges nagyobb story hozzá
  • HappyHunter
    #10
    Exp2-ben tényleg kaphatna nagyobb szerepet.

    Az akciórészek jók voltak benne,sőt nagyon jók, de a sztori lehetne kicsit mélyebb.
  • greg benz
    #9
    Angol FAIL:D
  • bigapó
    #8
    biztos, hogy nem kap egy kormányzó-helyettesi vagy titkári állást a régi melóhelyén?

    Mindenesetre filmen is szívesen látnám, de nem félmeztelen, bár a mai technikákkal meg lehetne oldani, hogy ne látszódjon az öreg, szottyadt bőre. Félreértés ne essék, imádom Arnie-t, a filmjein nőttem fel, nekem egy félisten lett időközben, de a kor meglátszik mindenkin:)
    Stallone sem olyan, mint az Expendables-ben látható a tetkós résznél. Nekem speciel sok jelenetben amorfnak tűnik az alakja, mintha valami hibádzna és nem tudok rájönni mi az. Pl a futása az valami iszonyat:) A film az kurvajó összességében, régen szórakoztam ilyen jót akciófilmen, nekem nagyon tetszik.
    Múlt héten láttam a 100 legjobb Arnie-s szöveget is és kedvet kaptam ahhoz, hogy megszerezzem az összes filmet amiben szerepelt:) nem kis meló lenne, kurva sokban játszott :)
  • Narxis
    #7
    Felpumpálja magát szteroidokkal, edzéssel aztán újra a régi lesz. Csinálhatna egy új Terminátor filmet és az Expendalbes 2-ben is szerepelhetne... :D

    Én ezeket várnám tőle.
  • Tyler1
    #6
    i'be back ====> talán I'll be back
  • Vaxi
    #5
    jajjajjajajj
  • Seth
    #4
    Megmutathatná végre, hogy komoly,drámai szerepre képes e.
  • Palinko
    #3
    ha jól tudom volt szívbillentyű operációja valami hajtós akciót ne várj sztem.
  • HappyHunter
    #2
    Ha a testével térne vissza az nem lenne szép látvány...
  • mihály
    #1
    Kalifornia állam új kormányzója, Jerry Brown lett és mivel Arnold az alkotmány miatt az USA elnöki székéért sem indulhatott így most rengeteg szabadideje lett az osztrák akcióhóhősnek.

    Kérdés viszont az, hogy ha valóban újra filmezni kezdene, akkor miket választana? Egy könnyed vígjátékot vagy újra formába hozná magát és lezúzná a világot egy ütős akciófilmben? Mivel többszörös testépítő világbajnok és végül is ez volt a hobbija talán nem lesz nehéz neki visszahoznia a régi alakját. Most, hogy Arnold szabad Sly-nak könnyebb dolga lesz ha be akarja szervezni a The Expendalbes második részébe, esetleg cimborájával James Cameron-nal is összehozhatnak valamit, mondjuk egy szerepet az Avatar 2-ben, és hát a legörömtelibb lenne ha a Terminator 5-ben ismét (de ezuttal már nem csak arcával hanem testével együtt) visszatérne.