21
  • Ray78
    #21
    Két Arc - szerintem visszatér :)
  • JASON13
    #20
    Érdekes hangzik ugyanis mind a kettő karakternek köze volt az eddig szerepeltetett mellékkarakterekhez.

    Sarah Essen titkos viszonyt folytatott Gordonnal és Loeb Zsarolta őket titkuk kiteregetésével ezért Sarah elhagyta a várost. Gordonnak pont kapóra jött Joker gyilkossága.

    Julie Madison apjának haláláért egy verzió szerint Maroni a felelős, így ő neki is kapóra jött Two-Face ámokfutása.

    Szerintem a következő rész már sokkal jobban fog hajazni ez eddigiekre mint a Dark Knight a Beginsre és a szálak még jobban összefognak gabalyodni minthogy az elejétől kezdve egy újabb eseménysorozatot felépítenének.

    Remélem azért hamarosan lesz már valami fejlemény egy-két Bossról is...
  • KP27
    #19
    Mér nem hívják Megan Fox-ot? :DDD Bocs ez magas labda volt :DDD
  • kalapos01
    #18
    Mintha nem lenne száz színész, aki ezt a kegyetlen kihívást igénylő szerepet ne tudná eljátszani.
  • kidboy
    #17
    hát nekem is ez a véleményem, köszi a választ
  • barcames
    #16
    bale tuti marad mert ha nem az egész akkor szart sem ér
  • kidboy
    #15
    sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy ki fogja alakítani Bruce Waynet? Marad Christian Bale remélem, nem cserélik le. Mert nem láttam sehol se kiírva ki játsza Batman szerepét. Vagy csak pont azt a cikket nem olvastam. Köszönöm a választ.
  • blazsa
    #14
    Istenem még mindíg a Jokeres téma :) Nolan ennél sokkal kreatívabb, biztosak lehetünk benne, hogy a lezáró rész bőven tartogat majd izgalmas jeleneteket és meglepetéseket. Nolan tudja hogy kell megcsavarni és öszerakni a történetet úgy, hogy totál eldobd az agyad.(Lásd tökéletes trükk) Charlize Theron meg a szivem csücske nagyon örülök, hogy az egyik kedvenc trilógiámban szerepet kapott, bár a gyengéd szerelmi szál érdekes feszültség lehet, ilyen családcentrikus Gordon karakternek :) Macskanő? Mindig is kedveltem a karaktert és azért is sanszos mert kreatívan lehet beépíteni a modern Batman világba, ami pl a Pingvinről vagy Jégemberről nem elmondható.
  • Wittgen
    #13
    Vera Farmigát bírom, jó csaj és jó színész is. Remélem ő is szerepel majd a filmben, hisz Nolan Batman-mozijai nem csak a minőségükről híresek, hanem arról is, hogy oltári jó SZÍNÉSZEK-et válogatott be eddig a szerepekre (Oldman, Freeman, Bale, Gyllenthal, Caine, stb), még a mellékszerepekre is. Egyedül Holmes felkérése az első film szerepére volt baklövés.
  • Rotyoka
    #12
    Betgörlt már azóta utálom mióta rajzfilmben kitalálták
  • bertino
    #11
    idezet #8-bol.

    "szóval téma lezárva"

    user fail.
  • Szolnokboy1
    #10
    "Miért ne lehetne benne Joker?"

    Mert Nolan azt mondta?

    "Te jó ég! Itt már egyesek azt is megszabják miről lehet beszélni."

    Én nem szabom meg, hogy miről lehet beszélni, csak elmondtam egy tényt. Persze folytathatjátok tovább a találgatást, hogy ki fogja játszani azt a karaktert, aki tuti nem lesz benne a filmben.
  • NovaTerra
    #9
    Te jó ég! Itt már egyesek azt is megszabják miről lehet beszélni. Persze miután beírod, hogy "téma lezárva", ugyanúgy folytatod. Zseniális...
    Miért ne lehetne benne Joker? Mert meghalt egy színész, van még jó néhány, Batman-t is lecserélték már párszor.
  • Szolnokboy1
    #8
    Harley Quinnhez Joker kellene, ő meg ugyebár nem lesz, szóval téma lezárva. Egyébként ha lenne HQ, akkor Kristen Bellnek kéne játszania.
  • Jagdgeschwader
    #7
    A jobb oldali lánynak szerintem túl kedves arca van HQ-hoz képest, de simán lehetne Stephanie Brown (Batgirl/Spoiler).
  • Hoz_Hun
    #6
    Szerintem meg pont a jobb oldali lenne jó Hartey Quinn. :)
  • koschwarz
    #5
    ha a középső kép vera farmiga, akkor pocsék kép, mert egyébként ő 2x szexisebb és szebb nő, mint a másik kettő együtt. pedig charlize theron se semmi.
  • mgenya911
    #4
    a középső csajszi kiválo Harley Quinn lenne xD
  • b3nnyr4y
    #3
    #2 Megelőztél, most akartam íri :D
  • Szefmester
    #2
    Akkor nézd meg az Aeon Flux-ban :D
  • gabeei
    #1
    Ejjj, pedig de megnézném Charlize Theront testhezálló latex macskanő-jelmezben, nyamm...