19
  • Narxis
    #19
    Te a ritka kivételek egyike vagy. Ma már divat mindent egybe építeni, eltűnnek a határok a készülékek között mert a technológia rohamosan fejlődik.
  • narumon
    #18
    Hát én lassan többet használom emailre és határidőnaplónak mint telefonálni. Fotózás nálam is kizárt, zenét a repülőn szoktam hallgatni rajta, mivel iphone így jól is szól. Illetve mikor nem saját autómmal megyek amiben van beépített GPS akkor az IGO néha nagyon jól jön, sokszor játszottam ismerjük meg kishazánkat játékot és nem mindig volt vidám :D
  • Justil
    #17
    nemtom, Galaxy S ftw :)
  • stain
    #16
    Mire lehet használni egy telefont a telefonáláson meg a tetriszezésen kívül? Én amúgy komolyabban fotózom, tehát kizárt, hogy telóval képeket készítsek. MP3-ra elég tré a legtöbb teló hangminősége, inkább van egy régi ipod shuffle nálam. Netért annyit nem fizetek, amibe a mobil net kerül. Három éve vettem egy razr2-t, mert a régi nokia már eléggé elnyűtt volt a zsebben hordástól. Remélem ez még vagy 5 évig fogja bírni, mert ez legalább fémből van.
  • Ferrer
    #15
    Gondolom igen, nálunk is igénytelen a fogyasztók többsége sajnos :(
  • Darth Dave
    #14
    Egy mai fiatal - meg aki annak érzi magát - már régen sokkal többre használja a mobiltelefont, mint telefonálás. Ha Nokia nem lesz képes kihozni egy normális okostelefont, szépen el fog tűnni. Gyártják a szemetet, a ratyi országokban vezetik a slágerlistát. Wow! :D

    Nálunk is vezetik? :D :D
  • Ferrer
    #13
    Ja, akkor bocsánat.
  • NEXUS6
    #12
    Szerintem is!:)
    Én jelenleg a bada-ra szavazok a Samu választékából, az legalább telóhoz van kitálálva, nem pedig 1 kezes pécéhez.

    Amúgy nem értem a Samut kb ua hardvert adja mindenféle OS-ekkel. Bár hát végül is ha ez a választék a 2. hely titka, akkor jól csinálja.
  • willcox
    #11
    A samu nem mellesleg gyárt a winmo mellett wp7, android, symbian és bada telefonokat is.
  • willcox
    #10
    Te honnan olvastad ki a hozzászólásból, hogy samu winmo6-tal? Ugyanis ilyet nem írt. Vagy csak szokás szerint beböfögtél valami oda nem illő baromságot?
  • Ferrer
    #9
    Samsung? Windows mobile 6 rendszerrel? Az valami undorítóan szar..
  • NEXUS6
    #8
    Hát nekem is volt már mindenféle telóm. Igazából egyikhez sem kötődtem különösebben érzelmileg, talán a legutóbbit kivéve.
    Motorollák korrektek voltak, a Nokia minőségi, de tök jellegtelen, néhány nagy hibával. A Sony-Ericson-ból az olcsóbbiknak megígértem hogy falhozbaxom annyira hihetetlenül xar volt, ha meglesz az új, de inkább eltűnt, a drágábbik OK, de semmi különös. A mostani Samu viszont szinte hibátlan. Öcsémnek volt jó pár évvel ez előtt az első színes kijelzős Samuja, ami egy hihetetlenül aranyos, de még is gagyi kis készülék volt, szóval volt honnan fejlődni. Gyártók közül talán ők tették meg a legnagyobb utat. Asmennyire nem megérdemelt a Nokia 1. helye, legaláb annyira korrekt a Samu 2.

    Apple meg, igen negyedik hely, ami azt jelenti, hogy az első helyezett 8X annyi telót adott el! Na azért ez nem ugyan az a kategória, mint az Olimpián a dobogósok, meg a negyedik közötti különbség!;D
  • bottika
    #7
    hát jah, én alapból márkahű vagyok, 1997 óta csak Nokiám volt (általában kommunikátor vagy business kategória), de idén én is kiszálltam. És vettem egy Blackberry Boldot és azóta tudom, mi hiányzott 8-10 éve a Nokiából...
  • Cat #6
    A Nokia a fejlődő országokban, Braziliában, Indiában, no meg Afrikában borzasztó erős.
  • stain
    #5
    Az vesz Nokiát, aki nem tetriszezni akar, hanem telefonálni. Ami meg az apple-t illeti, lassan ők fogják gyártani a világon a legtöbb touch screen-es wc deszkát is.
  • Gerygrey
    #4
    Én a Nokia előkelő pozícióját nem értem... Mi vesz rá bárkit, hogy Nokia telefont vegyen? Hogy 8-10 éve tudtak még jó telefont gyártani?
  • MsUser
    #3
    Kicsit furcsának tűnik a TOP mobil lista a Sony Ericsson meg rosszul teljesít?!?
    Ezek az adatok könnyen befojásolhatók "manipulálhatóak" és nem igazán tükröz sok mindent, pláne ha levonjuk az akkumulátor és szoftverhiba miatt visszahívott db.-okat, ez csak mennyiségi mutató vagy még inkább ki reklámozott többet mutató!
    Ez egy negatív lista inkább, első a legtöbb db.-ot gyártó, mert sok gagyit gyárt és pár havonta pótolni is kell ezeket az elavult készülékeket! Bár élesen fogalmaztam, de nem véletlenül.
  • passatgt
    #2
    4-5 év szerintem még mindenképp van az apple-ben, utána már felzárkóznak hozzá
  • Ferrer
    #1
    A kérdés az, hogy vajon meg tudja-e őrizni a pozícióját az IFos, vagy csak egy múló trend lesz a mobilok történetében?