22
  • sanyicks
    #22
    hogy lehetne beismerni, ha ugyan azok az alkatrészek vannak benne mint egy sima pc-ben? Egetrengető faszságot nehéz beismerni :)
  • annabella2
    #21
    Biztos valami rokona az új szoftverkészítő :) 2 legyet egy csapásra. Azért azt megnézném, ahogy az orosz miniszterek próbálják betartani a határidőket és a szép vadiúj Apple gépüket tanulmányozzák közben. :D
  • Justil
    #20
    a kérdés nem az, hogy miért nem lehet, hanem, hogy miért kellene? :)
  • Merces
    #19
    ...mert eddig túl lusták voltunk hogy elcsórjunk egyet.
  • Ferrer
    #18
    Miért nem lehet beismerni, hogy a Mac-ek valóban jobbak, csak ti túl csórók vagytok hozzá? :)
  • Narxis
    #17
  • bakagaijin
    #16
    Gondolom nem szeretné, ha az orosz jogvédők rá is rátörnék az ajtót azzal, hogy illegális windows-t használ. link.

    Cocogány, szerintem azért, mert jó eséllyel valami orosz fejlesztésű cuccot fog használni, ezzel is támogatva a hazai ipart. Nem lepődnék meg, ha az 1C-nek ilyen terméke is lenne.
  • Cocogány
    #15
    Kíváncsi lennék erre a szoftverre, mert a cikk alapján nem értem miért kellett egy új szoftvert készíteni erre. Számos ilyen van már (pl.: Trac, Redmine, stb.) ezek mind képesek nyilvántartani, hogy kinek milyen feladat van kiosztva és épp hogy áll vele. Persze ezek ingyenesek, így gondolom nem lett volna beruházási költség és ez gond szokott lenni politikuséknál :)
  • [HUN]FaTaL
    #14
  • Armagedown
    #13
    azért mert ő is egy sznob köcsög
  • Ferrer
    #12
    Látjátok, ő is Mac-et használ.
  • Szefmester
    #11
    Én még nem olvastam, de szeretném.. mi a címe?
  • gombabácsi
    #10
    az átlag ember szerintem ellenezné az ilyet akkor is ha ő nem politikus vagy bürokrata

    hiszen az átlag ember arról álmodik hogy meglegyen neki a jó kényelmes állása
  • Utokverek
    #9
    Az jó utópia volt :)

    De ha összegyűlt xx szavazat, csak akkor rovbbant, legalább megvolt a felelősségérzet a politikusokban :D
    Már megijedtem, hogy csak én olvastam :)
  • endale
    #8
    Nálunk lenne nagy buffogás ha ilyet találna ki a Viktor. Szerintem itt az se menne, hogy blokkolják a facebookot, meg az iwiwet a parlamenti netről :)
  • Justil
    #7
  • Skynet85
    #6
    Ne is zavarjon hogy az alma+intel+winfos hármszög már rég fenn áll az alma pc piacon, ehhez esetleg kaphatsz makkost, ill. a multi platform safarit amit megint csak használnak winfoson...
  • Rotyoka
    #5
    mert akinek van esze nem használ winfos gépet
  • Sir Ny
    #4
    De miért van a képen almás gép?
  • Sir Ny
    #3
    Olvastam egyszer egy jó utópia-novellát, abban olyan volt, hogy aki elégedetlen volt egy politikussal, az bement a szavazófülkébe, megnyomta a gombot, és a politikus felrobbant.
  • kalaposkan
    #2
    Én már régóta gondoltam, hogy jó volna egy hasonló, de kiterjesztve arra, hogy az interneten követhetővé tenném tételesen az össze költségvetési szerv gazdálkodását. Talán akkor nem költenének felesleges vagy irreálisan drága beszerzésekre annyira pofátlan, mint eddig...
  • Kornan
    #1
    Nem sokat tudok róla, de nekem jó elnöknek tűnik Medve. A 5let sem rossz, lehet olyan is kéne, amivel az emberek ellenőrizhetik a kormány és az önkormányzatok teljesítményét. Vagy akár maguk is tehetnének csoportosan javaslatokat/kérdéseket a neten keresztül...