17
  • Quantumleap
    #17
    De most az nem kész tény, hogy Gandalf Mckellen lesz? Pedig azt hittem. Dehát ő egyszerűen nem lehet más, olyan, mintha John McClane-t más játszaná Willis helyett, annyira egybeforrt.
  • stringr
    #16
    Anya isten! Még két év ?? Mostanában annyi hír volt azt hittem maximum 1 éven belül nézhetem a moziban. Álljanak le a promóval mert utálok valamire rápörögni :P
  • Waterhorse
    #15
    Hoppá bocsi, te már válaszoltál, de nem biztos, hogy tudja a delikvens, hogy a "rumored" = "pletyka" vagy "úgy hírlik".
  • Waterhorse
    #14
    És szerinted az a zárójelben szereplő "rumored" mit akar jelenteni?
  • scagnetti
    #13
    Azt sajnálom hogy Brendan Gleeson-t nem választották be. Pedig ő nagyon beleillene egy törpeszerepbe, meg hát nagyon jó színész.
  • winnie
    #12
    uhh, azért ez kemény volt. ha beírom az imdb-be, hogy stallone, akkor azt hírként fogod kezelni?:) nem véletlenül van oda írva, hogy "pletykaszint". egy brazil oldal írt egy kamuhírt, valaki felvitte az imdb-re és valaki meg elhitte. ettől még lehet igaz, de nem érdemes ennyire elhinni.
  • berserk87
    #11
    Nimoy-nak van egy kis köze a Hobbithoz
    ezt most találtam
  • berserk87
    #10
    Nem, hanem innen meg innen
  • kalapos01
    #9
    Téged valaki nagyon átvert. A Blikkből szerzed az infóidat? :)
  • Szolnokboy1
    #8
    Christopher Lee jövőre 89 éves lesz, meg úgy tudom, Szarumánnak nincs nagy szerepe a Babóban, úgyhogy nem hiszem, hogy őt átutaztatják a forgatásra. Veszélyes már az az ő korában.
  • berserk87
    #7
    Sir Ian McKellen és Andy Serkis is alláírt. Én annak örülök a legjobban, hogy Leonard Nimoy is aláírt a filmhez(a cikkben meg se lett említve)

    Valamint a második részben egy kicsit izmosabb a szereplőgárda(Hugo Weaving, Ron Perlman, Doug Jones). És persze abban is szerepelni fog Gollam és Gandalf.
  • Kferro
    #6
    Nézd meg az bővített változatú DVD-n azok az extrákat, amik a film készítéséről szólnak. Rögtön kiderül miért tart ilyen sokáig egy ilyen film elkészítése.
    Most az jutott eszembe, hogy az egyik animátor a teljes karácsonyát arra áldozta, hogy elkészítse Barad-Dúr leomlását.
  • xido
    #5
    ne feledd..az előző 3-at is 7-8 évig csinálták az első szögtől az utolsó vágásig..
  • redfish
    #4
    TE JÓ ÉG!!!
    Még 2 évet kell várni a film moziba kerüléséig?!...
    Mi megy ezen ilyen baromi lassan?!
  • winnie
    #3
    gondolom andy serkis is benne lesz a régiek közül.
  • xido
    #2
    Nekem úgy rémlik Sir Ian az első volt,akit anno komolyan megemlítettek
    ..lehet,hogy a körbeadják a riadóláncot és igent mond valaki,meg a szerződés hivatalos aláírása két külön tészta jogi szempontból..:)
  • Chocho
    #1
    Na és Ian McKellen és Christopher Lee? :(