11
  • theiron
    #11
    Hát én megtekertem egy trombitát a paranormal activity előtt, aztán eltoltuk és úgy néztük gépen. A haverom folyamatosan mondogatta, hogy " Te beteg f**z, miért kellett ezt a filmet ??!" Utána gondolkodtunk, hogy egy szobában alszunk, de aztán mégiscsak a hetero én kerekedett felülre, no meg a trompi hatása is elmúlt, így mindenki maga lakásán aludt... xD
  • stringr
    #10
    Hát nekem már az első rész sem adta be! Társasággal néztük mindenki istenítette, hoogy micsoda durva film, hát én azt hittem sose lesz vége...megijedni meg egyszer sem sikerült a filmen. Lehet bennem van a hiba.
  • nessboth
    #9
    Van egy olyan befejezés, ahol lelövik.

    Spoiler:

    Mellékesen moziban néztem meg, és mindig is kamunak tartottam azokat az embereket, akik azt hazudták, hogy végigröhögtek egy horrort, de be kell valljam volt itt 1-2 olyan rész (medencéből kimászó medencetisztító) amin tényleg felkacagott a mozi. Ráadásul a céltalan debilkedése a szellemnek eléggé komikus...
  • winnie
    #8
    ezzel nem mondtál sokat, hiszen azért az ideglelés elég sok filmnél jobb.
  • Ferrer
    #7
    Ennél a Paranormal Activitynél még az Ideglelés is jobb volt annó.
  • NEXUS6
    #6
    Ez nem valami társasjáték a TV2-őn?

  • kalapos01
    #5
    Az igazi első részben nem lövik le a csajt, maximum valamelyik kamubefejezésben.
  • grebber
    #4
    Első rész hokibot volt.
    Azok a dolgok.Fent a szobába ugatják felkapcsolt a villany a konyhában na bum ez aztán félelmetes.
    Az 1 nek 2 jó momentuma volt amikor kitépik a csajt az ágyból meg amikor lelövik azt végre vége volt a filmnek!
  • makpadi
    #3
    én láttam az első részét. Azt tudni kell rólam, h szeretem a jó horrorokat, de egyedül nem merem megnézni, mert túlságosan beleélem magam. ez a film sztem marha alacsony költségvetéssel készült és nincs benne semmi ijesztő. Arra megy ki az egész, h a néző a saját képzeletét használja, így a sejtelmes hangok, mozgások sokkal félelmetesebbek, ijesztőbbek, mint pl egy átlag zombis, vámpíros, szellemes horror. Az is jó benne, hogy az legtöbb jelenet a saját kis kézi kamerájukkal készült, így még hihetőbb a dolog:) várom már a 2. részt. vagy már megy a mozikban? nah min1 a lényeg, hogy tuti megnézem azt is :)
  • cylonflatus
    #2
    Tényleg lehetne még egy gomb, ez a film kritikán aluli, az első részével egyetemben. Szerintem.
  • Etinger
    #1
    Lehetne 'nem láttam, és nem is érdekel' gomb :) Hogy akkor mégis mit keresek itt? Kritikát szívesen olvasok :D