27
Stellarium
  • sanyicks
    #27
    nekem $ feliratos színes papírok jönnek jönnek a nyomtatóból erre
  • passatgt
    #26
    nekem lefagy tőle:S
  • jhetedikj
    #25
    Alt + F4 billentyűkombinációival csinálhatsz mentést
  • Casillas
    #24
    hát annyira azért nem nagy szám, csak pár oldal, annak is a fele kép :) csak egy rövid kis bemutatás, hogy melyik pont mire való, csak valamilyen szabad programot kellett választani, és emellett döntöttem. szóval semmilyen újdonságot nem tudnál meg belőle valószínűleg :D

    egyébként én is csak 1-2 hete ismerem a programot, de akit egy kicsit is érdekel/elvarázsol az éjszakai égbolt, annak érdemes letöltenie és kipróbálnia, szerintem marhajól meg van csinálva
  • zvaragabor
    #23
    A beadandód nem akarod elküldeni? :) Kíváncsi vagyok. :) Használom a programot. Jó cucc.
  • Dean Winchester
    #22
    jet screenshot a legjobb
    print screent megnyomod aztán kijelölöd mekkora részt akarsz menteni majd enter és adott mappába menti...
  • Casillas
    #21
    hát akkor passz, csináld Print Screennel, aztán illeszd be valami képszerkesztő programba
  • derdani
    #20
    nincs
  • Casillas
    #19
    F2 -> Eszközök

    ott lehet beállítani a mappát, hogy hova menti a képeket, abban sincs semmi?
  • derdani
    #18
    De nekem nem megy. Megnyomom a Ctrl+S -t de nem történik semmi.
  • Casillas
    #17
    leírtam #14-ben...
  • Casillas
    #14
    mondjuk írhattál volna pár sort a programról, mert így csak bezárják a humor heroldok majomkodása miatt :)

    egyébként épp a Stellariumról írok most beadandót :D
    Ctrl+S a képernyőmentés parancsa, a beállítások közt találod hogy melyik mappába ment
  • derdani
    #1
    Sziasztok!
    Hogy lehet képernyőmentést csinálni?