14
  • FoodLFG
    #14
    B-kat
  • Inquisitor
    #13
    Szerintem az "egyszerűt" arra értette, hogy reális, mint pl. a Pokoli Torony, nem pedig olyan, mint egy fogatókönyv nélküli mesefilm :)
  • lehelm
    #12
    "Egyszerű katasztrófa filmeket gyakorlatilag a 90-es évek végétől nem gyártottak nagyvászonra"

    A "2012" című film, tipikus, látványos katasztrófafilm. 2009-es.
  • Zoliz
    #11
    Jesszus ez xarabb mint a Descent I-II :(
  • kanduhr
    #10
    Pedig most igaza van. Egyébként miért lenne a film szar? Láttad már?:D
    Szerintem nem lesz rossz. Egyszerű katasztrófa filmeket gyakorlatilag a 90-es évek végétől nem gyártottak nagyvászonra, ráadásul most 3D-ben, JC felügyelete mellett készül egy.
  • JASON13
    #9
    Winnie, miért nem takarodsz vissza a százholdas pagonyba Róbert Gida heréit nyaldosni ahelyett hogy itt mindenkit oltogatsz?

    A film szar. Kámeron ilyen filmeket csinál... Klisés, unalmas, hálivúdi kasszafilmek...
  • Mat666
    #8
    Hát nem szartam össze magam tőle.
    A történet meg a következő lesz szerintem pár ember elmegy a hoz a barlanghoz az egyik be csavarodik azt elkezdi öldösni a többit hogy ne tűnjön annyira sablonosnak majd beraknak valami nagy rejtélyt vagy valami nagy felfedezést amire ott a barlangba jönnek rá.
  • radical@work
    #7
    nem hinném hogy ebben lesz szörny.
  • Dynamic
    #6
    Gondolom csakis a véletlen műve lehet, hogy a trailer, főleg az elején, totál olyan elemekkel operál, ami az Avtarra emlékezteti a nézőt. Jah amúgy részemről totál érdektelennek tűnik, ez alapján biztos, hogy nem nézném meg.
  • fozerl
    #5
    Ritka gyenge trailer. Semmi fantáziát nem látok benne. Zéró. Filléreké felvették sorozat színészekkel.
  • bippo
    #4
    Nekem meg pont a sztori az (vagyis inkább a környezet és a helyzet, a dráma), ami jobban tetszett, inkább a bevágott túl sablonos "párbeszédek", a klisés megmondómondatok nem jöttek be.
  • winnie
    #3
    "Azt hittem majd vhol fel fog bukkanni egy nagy darab szörny de ez sajnos elmaradt"

    búsulsz, mert vártad, hogy közhelyes lesz és mégsem?:)

    persze ettől még lehet közhelyes, csak meglep a reakció.
  • ntom
    #2
    Detto. Ez a sztori így kb. egy vasárnap délutáni másnapos rtl-klubozásra elég.
  • JackSparrow88
    #1
    Hát nemtom engem egyáltalán nem hozott lázba. Azt hittem majd vhol fel fog bukkanni egy nagy darab szörny de ez sajnos elmaradt. Persze attól még lehet hogy jó film lesz de így első ránézésre nem váltott ki belőlem semmilyen érzést...