14
Amatör zenekart v. zeneszerzőt keresek.
  • cprod
    #14
    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!


    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!
  • Bulics
    #13
    Én régebben írtan egy egy ilyen nyomasztó hangulatú számot, majd előkeresem és elküldőm..
  • Jrex
    #12
    Köszi a válaszokat,de igazábol nem a film alá gondoltam effekteket,hanem amikor már a stáblista megy,de tovább viszi a film hangulatát,és önálló zeneként is megállja a helyét:)
    A letöltést bármilyen oldalról meg azért nem tartom olyan jó ötletnek,mert nem (mindig) lehet tudni h szabadon felhasználhatók e bármire.
  • Etelkozi Vata
    #11
    Én foglalkozom hobbi zeneszerzéssel (KORG PA500 dupla szekvenszer, 32 csatorna), ez elég jó csellendzsnek tűnik...
    Én vállalnám...
    Persze a filmzenéket nem habókra szokták írni, hanem képkockákra, szóval azért valamiféle ihlet kellene, hogy miújság tóparton, tópartokon...
  • Zsolek123
    #10
    1 gitárral is megoldható. Van egy pár effekt amivel elég nyomasztó hangokat lehet előhívni. Csinálhatok pár mintát, oszt megmutathatom ;)
  • Balumann
    #9
    Én CubAse -hez értek, ahhoz van sok ilyen VSTi -m amit tudok MIDI -vel vezérelni, improvizálni viszonylag jól tudok, bár amikor megpróbáltam több szólamot összehozni, akkor már kicsit nehézségekbe ütköztem.
    Horrorfilmekben szerintem inkább ilyen elektronikus effekteket használnak, jó kis diszonánsok, vibráló és vékonyabb hangszínek, meg fájdalmasan magas frekvenciák.
  • hunbasser
    #8
    horrorfilmekben szimfónikus zene szokott menni nem? vagyis szimfónikus zenekarral csinálják meg a film alá a zenéket. horrorfilm alatt nem igen van könnyű zene.szerintem elég hozzá egy "zeneszerző",abletonosok fl huszárnak mondanánk,fl huszárok meg nem tudom. abletonosoknak talán. elég egy olyan ember,aki ért a zeneíráshoz és jól tudja kezelni akár az fl-t,akár az ableton nevű programot.
  • Balumann
    #7
    Hát nyárra bevállalnám, bár még az is probléma,hogy nem igazán szeretem a horror kategóriát. Bár effektem az van bőven, meg olyan zenét is fel tudok improvizálni.
  • csgery
    #6
    Végülis, akkor is zenét szerez:D
  • Thanatos
    #5
    :DDDDDDDD
  • 0Fritz0
    #4
    google: horror sound effects

    http://www.audiomicro.com/free-sound-effects/free-horror-and-halloween-sound-effects

    http://soundbible.com/tags-horror.html
  • DaemoonHunter
    #3
    Vedd fel a kapcsolatot Denny Schneidemesser-el ;))
  • zyppy
    #2
    töltsd le torrenten
  • Jrex
    #1
    Tervezek egy kis költségvetésű(amatőr-de normális filmhosszúságú) horror filmet készíteni.És olyan kezdő zenekart,vagy zeneszerzőt keresnék akik elkészítenék hozzá a zenét.Azért kezdőket keresek mert ők még magáért a zenélésért zenélnek(ezzel nem akarok senkit megsérteni:))és sajnos a szűkös költségvetés miatt nem áll módunkban fizetni érte(nem csak nekik,a szereplőknek sem),de rendesen feltüntetnénk minden alkotót a megfelelő helyeken.
    Akiket érdekel az elér ezen az e-mail címen:
    [email protected]
    Egyébként a film hangulata elég nyomasztó lenne,és az elképzelés szerint romantikus szál is felfedezhető lenne a végén,és ehhez illő zenére gondoltunk.
    Előre is köszi.