41
gondolkodós akciójáték unreal 3 motorral.
  • FSpofon
    #41
  • DarkSl4yer
    #40
    Hát ,h dobozosan is steames és nem szoptam be úgy mint anno a Torchlight-al...
  • MerlinW
    #39
    Megnyugtatott mert..?:)
  • DarkSl4yer
    #38
    Na, ma meg is jött a game.Még nem raktam fel de, a borító hátoldalán lévő steamworks felirat megnyugtatott.
  • MerlinW
    #37
    Én is kizárólag Steam-en vásárolok.
  • DarkSl4yer
    #36
    Hát a 7en kiderül,mert vagy másfél hete berendeltem Uk-ból.Itthonról én egy darab játékot nem veszek mert baromira lehúzzák az embert.
  • MerlinW
    #35
    Passz. Szerintem senkinek sincs dobozos kiadása, miután tudtommal itthon még nem forgalmazzák.
  • DarkSl4yer
    #34
    Hi!
    Kérdés: a játék dobozos verziója is steames?
  • DarkSector
    #33
    jah a golyóva.....a demoban is egy rész van ilyen gogy te meg a golyo kell hogy leszakadjon.

    mivel ugye ez a lényege hogy a golyoval érj célba a pálya végén. de qurvajó gém. :)
  • Serpa
    #32
    :)
    nem tudom te hogy vagy vele, de nekem túl lent van a nézőpont, lehetne feljebb; így olyan mintha egy kutya szemszögéből nézném a játékot.


    még a hídas részhez, annyit fűznék hozzá, hogy visszáb nem sokkal van egy épület és abban egy lift működik, ott fel lehet menni és van egy hosszú folyosó. (egy csomagot is találsz - secret)
    ennek a végén van néhány gerenda (alatta egy terem), ráléptem de nem szakad le.
    talán a golyóval együtt leszakadna
  • Serpa
    #31
    ja igen.
    amikor a hídat szétütötted a labdával, akkor leesett egy kő, amihez a labdát hozzá lehet kötni; na, sztem ezt a kővet kell a mélyedésbe rakni, csak nem tudtam odavinni az emelkedő miatt (túl meredek), ami ez előtt a terem előtt van.


    ezen túljutva(többek közt) most egy óriási hernyó áll velem szmben ...
  • DarkSector
    #30
    jah én azt hittem nem lehet akkorát ugrani hogy a golyora felérjek.
    köszönöm a segítséget. :)
  • Serpa
    #29
    na sikerült már?

    ha nem, akkor úgy csináld, hogy bal oldalt abba a mélyedésbe lökd a labdát, majd azon ugorj át a túloldalra és lépj a kék mezőre.

    ha ez megvan akkor a labdát a bal gombbal úgy üsd meg, h oda guruljon a lávás részhez, majd 1xűen jomb gombbal húzd át a láván.

    ennyi.
  • derdani
    #28
    Kitaláltam .
  • derdani
    #27
    Sziasztok !
    A Chaua 2 nevű pályán van egy olyan rész ahol be kell a labdát rakni egy kör közepén lévő lukba és valami kódok vannak körülötte és a falon körbe kapcsolók vannak amit ha megyomunk felmegy majd visszajön.
    Ott mit kell csinálni ?
  • DarkSector
    #26
    help mee.
    mah erről a részről írtam hogy nem tudom átdobatni a kuva lasztit, mindig beleakad valamibe.

  • DarkSector
    #25
    jah nem.
    nem ott, hanem már az első tüzet dobáló ellenségeket lezuztam fent a hidon, hogy kitörtem a lábát.
    ennyire értem a logikát.

    utána van egy vékony folyosó.

    jobbra, kis lávás rész, de vizszintessen gerendák vannak, és egy rácsos fal választja ketté a folyosót. ballra meg nem tudsz felugrani, mert egy picike gödör van és a szélén függőben 2 gerenda.
  • xido
    #24
    ha ez még majdnem az eleje..kavarj a lávásnál,mert ott kell majd a fali kapcsolóhoz dobni és egy kis híd fog kijönni,amin át tudod vinni a gerendák alatt..
  • DarkSector
    #23
    a demoban van egy rész, bémegyek de jobbra láva van, amit 3-4 gerenda zár el, mellette meg egy kis lejtő, de felugrani nem lehet mert függőlegessen van 2 gerenda, valszeg a golyot kellene a falra pattintva át ugrasztani, de mindig megakad valamiben....ha tudja valaki mi a trükk, írjon.

    THX
  • DarkSector
    #22
    nah kipróbáltam ezt a fasza játékot, ha ócsobb lesz (20$-nál) megveszem.
    kis videó tőlem az elejéről, semmi spoiler.

    első 4-5 percről egy videó.
  • VRSDM
    #21
  • Gibor
    #20
    Naponta 1x írnak a tápigba, de akkoris pont kiütik a másikat xD
  • Vincentcloud
    #19
    Jó játék csak kb 10 perc után elakadtam benne :D
  • zsozso29
    #18
    Ez valami hihetetlen jó játék. Csak kár hogy nem lehet manuálisan menteni.
  • balee4
    #17
    Kipróbáltam. Érdekes egy játék, egyszer végigvivős.
  • ricsa008
    #16
    The Ball v1.0.Multi9 Cracked-THETA
  • wesker24
    #15
    Igen ma jön a steamen este környékén lesz elérhető hivatalosan !
  • ricsa008
    #14
    ez is ma jön ha jól látom ugye?
  • FSpofon
    #13










  • gregtom6
    #12
    Akkor rosszul látod, mert ez nem cell-shaded.
  • Falkon
    #11
    Nem szokásod! :D
  • VRSDM
    #10
  • kifli
    #9
    azt nem olvastam :D
  • Gibor
    #8
    +fav jólnézki :D
  • VRSDM
    #7
  • Rage47
    #6
    nem igazán
  • bakkerman
    #5
    egy picit hasonlít a graf a borderlencéhez
  • VRSDM
    #4
    gondolkodós akciójáték unreal 3 motorral.
  • kifli
    #3
    ut2004 engine vagy 2006?
  • lolSL
    #2
    launch trailer