38
Kellemetlenül izzad a kezem
  • LoSA
    #38


    Megtaláltad a megfelelő gyógymódot. :)
  • Narxis
    #37
  • avatarolok
    #36
    Nekem egyetemen izzadt sokat a kezem. Aztán azt otthagytam. Már nem izzad.
  • Narxis
    #35
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • VityaV
    #34
    Köszönöm a tanácsokat , megpróbálok kezdeni ezzel valamit, mert nem kellemes, ezt az alvós-vödrös-vizes cuccot meg ismerem.:D
  • lpmaskmancick
    #33
    nekem régebben, mikor olyan 12 közüli lehettem, akkoriba izzadt nagyon a kezem, gta-zás közbe oszt mindig tiszta víz lett az egér. de kinőttem.
  • hunbasser
    #32
    aha,hát akkor nem a tenyere lesz izzadt,hanem az ágy :D csak ez sárga színű izzadtság lesz...:D
  • ScarY MAN
    #31
    értsd: sokat csapkodta, mert elrohadt az egér és felmondta a szolgálatot.
  • sparrow35
    #30
    Asztal?
  • Koppixer
    #29
    Kezet mindig hideg vízzel moss! Bár lehet, h ez nem javít, de szerintem nem is ront.

    Vagy mindig tartsd vízben a kezedet. Például netezel, jobb kezed az egéren, másik meg egy vízzel teli edényben. Aztán cserélsz. Így aludni is lehet: az ágy mellett egy vödör, és abba lógatod ki a kezed a takaró alól.
  • bigapó
    #28
    vagy toboz vagy agyalapi mirigy lehetett :D ehh, ez szar poén, sorry :)
  • Borg
    #27
    Egyik munkatársamnak megműtötték emiatt valami mirigyeit. Neki olyan extrém volt, hogy pár év alatt több asztal és egér rohadt ki a kezei alól...
  • 89
    #26
    szerezz barátnőt, sokat stresszelsz
  • pxxl
    #25
    hintőpor. legjobb a babáknak való :)
  • RaZoK
    #24
    nekem bitang nagy a tenyerem

    és mindig drasztikusan veszi fel a külső termikus hatásokat

    amikor hideg van akkor olyan fagyos mint egy jégkocka, és ha bemegyek egy meleg helyre akkor még jég hideg úgy egy óráig

    amikor meleg van akkor izzad, de annyira nem :D
  • Tinman #23
    Ezt a life networkot mindig mély toroknak olvasom első körben... mondjuk a TV2-es Pimasz úr-at, meg p..aszőrnek. Velem lehet a gond, vagy ez is örökletes? Kérlek segítsetek, mert mentem topicot nyitok neki
  • hunbasser
    #22
    nekem nem izzad hálistennek,de melóban sokan vannak. műszak elején bemegyek,végigkezelgetek,még 1 percet nem dolgoztak,de valamelyiknek már akkor olyan izzadt a keze,mintha 3-4 órát már dolgoztak volna. elég kellemetlen,mikor lekezelsz egy izzadt kezű emberrel,aztán izzadtságos lesz a te kezed is és jön veled szembe valaki,aki szintén kezelni akar veled...és mondjuk az övé meg nem izzadt.
  • ldavid
    #21
    nekem is szokott, ha hosszabb ideig kell fogni valamit, pl. toll, telefon
    de sosem foglalkoztam vele
  • ScarY MAN
    #20
    life networkon vagy nem tudom már melyik adón volt egy csaj akinek ugyan ilyen gondja volt, csak ő rendesen táplálkozott, meg minden. és neki ajánlottak egy olyan kezelést ahol ilyen mikroelektro nyalábokkal bombázták a tenyerét vagy mi (kis tál amiben víz van és épp hogy elmerült a keze, és közbe a tenyerébe elektromosságot vezettek x másodpercenként.)
    neki azt mondták hogy ezt nem lehet meggyógyítani, max kinövi az ember (esetleg) és x időnként járni kell erre a kezelésre.

    persze ez lehet hogy a "betegség" nagyon szélsőséges változata, de érdemez utána keresni neten hátha találsz róla videót, esetleg pont ezt az adást :)
  • blackcaptain
    #19
    Szép jó estét Mindannyiótoknak!

    Akit érdekel egy kis mellékkereset, melyet otthon ülve napi 5-10 perc alatt el tud végezni az internet segítségével az látogasson el a következő oldalra: Internetes munka!

    A módszer valós, nem kenyerem a megtévesztés...magam is járom az internetes pénzkeresés útját! És természetesen nincs kötelezettség sem befizetés és "társai"!

    További jó szórakozást!
  • sparrow35
    #18
    Ne foglalkozz vele. Nekem bevált.
  • lolSL
    #17
    ventillátoros gamepaddal kell játszani! :]
  • VRSDM
    #16
    kevesebb kábítószer, kevesebb cuccozás
    [apro][right]nemkomolyanvenni
  • F1re
    #15
    nekem van bnőm meg spanom is aki ezzel küzd de nem hinném h tudnak rá megoldást. ezt muszáj volt megosztanom :D
  • VRSDM
    #14
    nekem a csikkek esnek bele folyton és bosszant hogy az esővíz öntöző a virágok közé "locsolja" őket :/
  • kastil
    #13
    az túl magasröptű lenne sgnek
  • Narxis
    #12
    hajrá
  • MerlinW
    #11
    Szerintem nyissunk topikot falevelekkel teli ereszcsatornákról is..
  • Tyler1
    #10
    máj-, vese-, hormongondok okozhatják. legtöbbször a vese felelős a nem megfelelő méregtelenítésért, amit a test így old meg. esetleg okozhatják pszihés gondok, szorongás, stb...
    ha ez hosszantartó és gyakori gond, akk arra nem lesz gyógyír semmilyen házipraktika, csak doki segíthet.
  • Rage47
    #9
    jöhet a tanács
  • wordsworth
    #8
    A gond abból ered, hogy a szervezeted nem kiegyensúlyozott :) Túl sok extrém ételt viszel a szervezetedbe, és ezeket a szervezet csak bizonyos ideig tűri meg...
    A méregtelenítés egyik fajtája az izzadás. Mivel a kezeden jelentkezik ez az extrém fokú izzadás utalhat a vastag és vékonybél problémára. Adhatok egy két tanácsot, hogy elmulaszd :)
  • Sadist
    #7
    Krétapor.
  • VityaV
    #6
    Gondoltam vannak itt hasonló "helyzetben" lévők, és meg tudjuk vitatni a problémát.

    Egyébként köszönöm.

    Ez a fürészes poén jó volt, csak nincs itthon csontfűrész.
  • LoSA
    #5
    Megoldás
  • berczely
    #4
    Van aki szőrös és izzad is :D
  • VRSDM
    #3
    szidd apukát anyukát
    az étkezésed a biokémiád
    így jártál... izé izzadtál.
    van aki szőrös, van aki izzad :D
  • Savmacska
    #2
    FŰRÉSZ :D
  • VityaV
    #1
    Sziasztok kellemetlenül izzad a kezem, szinte mindig. Esetleg van valakinek hasonló problémája? Megoldások?

    Köszi.