53
Outsourced
  • precision
    #53
    elmennek ezek az anyjuk micsodájába...

    gyökér banda. pedig kedvenc sitcom -om volt a bing bang theory mellett... :|
  • Renegade
    #52
    jaja szerethető volt nagyon, illetve el mert rugaszkodni a "politikailag korrekt" stílustól, kár érte. :-(
  • vass17
    #51
    Kár érte, pedig még 1-2 évadot simán ki lehetett volna belőle hozni..
  • Narxis
    #50
    Na basszus. Nincs 2. évad, hivatalosan is bejelentette az NBC, hogy nem lesz.

    PICSÁBA!!!
  • Narxis
    #49
    Jaja, need a 2. évad. :D
  • Andr0
    #48
    jó kis zárás volt:D
  • Narxis
    #47
    Na király, akkor nem csak én nézem. :D
  • Andr0
    #46
    nyugi énis nézem xD jó ez jó ez :D
  • artschi
    #45
    én nézem, nagyon jó :)
    csak még pár résszel el vagyok maradva...
  • Narxis
    #44
    Nagyon jó lett az évadzáró előtti rész, de az előzetes alapján az évadzáró is jó lesz. :D Annyira megtetszett a zene amit az előzetes alatt nyomattak, hogy berakom ide is, hátha másnak is tetszik. :D
    Amúgy nem nézi senki és én itt magamba kommentelgetek?:D


  • Renegade
    #43
    én még nem láttam, de az előző is rendben volt, Charlie paintball cucban a maminak: fuss! :-)
  • Narxis
    #42
    Kurva jó rész volt a mostani. :D Végigröhögtem az egészet.
  • Narxis
    #41
    Nagyon király rész volt a mostani is. :DD Jerry powa
  • precision
    #40
    most járok a 13. résznél... állatság :)

    +fav
  • Narxis
    #39
    Állati jó volt a mai rész! :DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charlie viszont nem szerepelt benne, azért ilyet ne nagyon csináljanak, szerintem Gupta felfüggesztéséről vagy a családi problémákról tudott volna 1-2 vicces beszólást. :D


    Jövő hétre indiai kajákat rendeltem ebédre, kíváncsi leszek milyen... :D
  • Narxis
    #38
    Jó rész volt mai is... :D Szegény Charlie.. :(
  • Renegade
    #37
    Na megnéztem én is, remek visszatérése volt a sorozatnak :-)))
  • Andr0
    #36
    besírsz rész volt az biztos xD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kurvajó számot énekelt Gupta, mi a szám címe? xD
  • Narxis
    #35
    Jaja, nagyon jól tolta Gupta az elején és a végén. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Imádom ezt az indiai zenés, táncos cuccot.
  • Renegade
    #34
    van új rész :-)
  • Narxis
    #33
    Nagyon király volt a mai rész, ááááááá, imádom ezt a sorozatot. :D Nem tudjátok, hogy milyen a nézettsége? Remélem jó és lesz 2. évad. :p
  • Narxis
    #32
    lol, most hamar felkerült, király
  • Renegade
    #31
    a 9-eshez? puskán már van
  • Narxis
    #30
    Felirat megint nem lesz a következő részig? Mert akkor megnézem anélkül..
  • Renegade
    #29
    hát, ez a kilences egy kicsit lapos volt, az előzőek túl magasra rakták a lécet :-)
  • Renegade
    #28
    thx, jó rész volt, mintha Madurit megkedvelték volna a forgatókönyv írók, az ausztrál csaj, pedig, nos igen :-)
  • Andr0
    #27
    itt a 1x08 nak a felirata.. sajnálatos hogy most nem igazán van 1 stabil fordítója sorozatnak hanem kb mindig más csinálja...:S
  • Andr0
    #26
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem bejön az Ausztrál csaj... picit rámenős mondjuk:) De hát ja picit elszúrta, de amit utána csinált na azzal mégjobban...:D Nem tudom mi lesz ebből a háromszögből... BTW hatalmas a sorozat:D
  • Narxis
    #25
    Mai 8. rész ISTENI volt, szó szerint sírva röhögtem végig az elsőtől az utolsó percig. Istenem...de jót nevettem... legjobb komédia ami ma elérhető számomra...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerencsétlen Todd ezt jól elcseszte, de milyen számító szuka már ez az ausztrál csaj... :D Horogkeresztes rész kurva jó poén volt, még ahogy Rajiv mutogatott, hogy tegyék magasabbra... áááá az kész volt, meg amikor szex után Gupta arról az asztalról evett... na ott haltam meg... :DDDD
  • Renegade
    #24
    megnéztem a 7.-et, hát ez marha jó volt, Charlie mellett most Madhuri is nagyon adta. :-)
  • Renegade
    #23
    köszi az infót, eddig nem értettem, hogy mi a késés oka, még a 6. részhez sincs :-(
  • Andr0
    #22
    A feliratok (1x06; 1x07) készülnek sajnos ezt már nem mi csináljuk, hanem egy újonc, Arya. Neki jelenleg nincs Twitter accountja, so ajánlom, hogy több infóért a feliratok.hu illetve a hosszúpuska fórumait nézegessétek. Én is csak annyi ttudok hogy jól halad vele.

    amúgy a 7. rész jó volt:D és @Narxis: szerintem Todd majd kitalál vmit, tökös Amerikai...:D
  • Narxis
    #21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szomorú rész volt a mai, remélem Todd azért nem hagyja annyiban...
  • artschi2
    #20
    :DDDDDDd
  • Narxis
    #19
    wáááááá mekkora réaz volt már... :DDDD

    Gupta: im a wealthy american business man.

    :SDADA:ASDAD:SADASDA
  • Narxis
    #18
    :DD
  • Renegade
    #17
    újra láttam az első részt, már megint kész lettem, amikor Charlie jelentőségteljesen feltartja a kezét, hogy 5 nap
  • Renegade
    #16
    hosszún kint van a felirat
  • Narxis
    #15
    ááááááááááá, rohadt jó volt... :D imáááááááádom ezt a sorozatot :D és tök jó, hogy a végén adnak egy kis ízelítőt a köv. részből
  • Renegade
    #14
    kint van az új rész :-)