29
  • Justil
    #29
    naja, tehát akkor lady gyagya is igényes, mert milliók szerint kurvajo...
  • pazola
    #28
    A fanyalgoknak uzenem, hogy a megnezok es szavazok 90%-a szerint ez minimum 7/10, de nagy valoszinuseggel tobb. Ti tartoztok a kisebbe, ettol lehet erolkodni, hogy szar, de minek..
  • b3nnyr4y
    #27
    A Monty Python-nak is, ahogy a Másnaposoknak is megvan a célközönsége, amin belül kultikussá válhat. Azt lássuk be, hogy nem egy a célközönség. Az egyik angol humor, a másik kissé szókimondóbb, vulgárisabb. Személy szerint, én utóbbit favorizálom, mint pl. az első 2 Pite, Cool-túra, Másnaposok, Sulihuligánok. Meg lehet kövezni, de én ezeken szórakozok jól. Kinek a pap...
  • Dynamic
    #26
    Jah...neked. Mindenesetre egy ilyen "tizenkettő egy tucat" Hangover tized olyan kultikus sem lesz, mint egy Monty Python.

    A Hangovert bizakodva néztem én is, annak ellenére, hogy az európai vígjátékok híve vagyok. Nagyon izgalmasnak tűnt az elgondolás, ahogy néhány ember felébred egy abszurd és groteszk közegben, miközben megpróbálják kideríteni mi történt. Na pontosan eddig tetszett a film, hiszen egy ilyen indítás tele van lehetőségekkel, ehelyett hatalmas luftokat ütött az író, mert az izgalmas végkifejlet csak unalmas, bárgyú poénokkal tarkított események folyománya. Ezek után a második rész cseppet sem érdekel.
  • Justil
    #25
    nah de tényleg, miért lett ekkora siker?
  • winnie
    #24
    hahh, te és az eredeti filmötletek? megnéztem, hogy miket láttál az elmúlt pár hónapban és elég jól kerülted az eredeti filmötleteket. han em nézed azt, ami eredeti, akkor miért panaszkodsz?
  • kanduhr
    #23
    A Monthy Python filmek talán a legborzalmasabb vígjátékok.
  • hypno
    #22
    Hol vannak az eredeti filmötletek? Szánalmas.
  • Julius Caesar
    #19
    Világosíts fel, mert tényleg nem értem. Nagy nevek nincsenek benne, van benne kb 3 jó poén (ami 90 percre leosztva nem egy nagy arány).

    Szal mi volt a titka. Elfogadom azt is, hogy nincs hozzá érzékem, de pl egy Monthy Python rész után elég gyenguska.
  • winnie
    #18
    "de nem értem mitől lett ilyen kultikus darab."

    attól, hogy nem tetszett, szerintem tökéletesen lehet tudni, hogy miért lett ekkora siker. ha nem tudod, akkor...
  • Mister
    #17
    Rókabőr persze, de ha hoz majd előreláthatólag minimum 300 millát a 100 millás marketing és gyártásköltség, valamint fizetések mellett, akkor ti is megcsinálnátok.
  • Julius Caesar
    #16
    Egyszer nézhető film, de nem értem mitől lett ilyen kultikus darab.

    Ráadásul szerintem ezt az "elittuk az estét és nem emlékezünk semmire" sztorit elég egyszer eladni. A második rókabőr szagú...
  • Justil
    #15
    na, látom azért vannak itt, akik láttak már ennél jobb vígjátékot :)
  • dzsagon
    #14
    rémgyenge volt az első rész
  • Gladiator
    #13
    Én se értettem, hogy miért olyan nagy poén ez a film. Elsőre még tetszett úgy ahogy, de aztán amikor már másodjára néztem, talán 2-3x ha felnevettem, mikor meg hardmadjára néztem vmi baráti összejövős filmnézős esten a felénél inkább el kezdtem netezni...
  • xXnymphetamine
    #12
    "Nem értem mitől olyan nagy vígjáték a másnaposok?!
    Nem sok poén volt benne!" ...erre valaszkent a filmbol szeretnek idezni: "Na az am a b@szott ciki" :D
  • Murder3
    #11
    azért így másodszor előadva lehet már nem lesz olyan jó.
    de az eggyik elgjobb vígjáték amit valaha is láttam:D
  • Al Ashrad
    #10
    A másnaposok szerintem az év vígjátéka volt. Nagyon sok poén volt ami tetszett és már csak a figurákon magukon is lehetett nevetni.
  • winnie
    #8
    így van, nézzen alantasabb komédiákat. vagy... mondjuk szofisztikáltabbakat, mint az egek ura. az való neki, lehet.
  • kanduhr
    #7
    Carloska is visszatér?:D
  • zaki
    #6
    akkor nézzél meet the spartanst meg a társait, ha a másnaposokban nem találtál poént.
  • NSC
    #5
    micsodaa?
    mindenkinek más a poén, de akkor is, kicsit erős h úgy kellett végigszenvedned a moziban.sztem hatalmas vígjáték, már nagyon várom a következő rész és remélem nem kell csalódjak majd...
  • Justil
    #4
    egyetértek. úgy kellett végigszenvednem a moziban. a második részre tuti nem ülök be.
  • winnie
    #3
    nem sok poént _találtál benne_.
  • mark oh
    #2
    Nem értem mitől olyan nagy vígjáték a másnaposok?!
    Nem sok poén volt benne!
  • radical@work
    #1
    várós!