32
  • viasz
    #32
    Miért olvasom el?
    Képzeld, nem olvastam el a cikket, miután láttam ezt a fantasztikus borítót...
    Miért nyitottam meg a cikket?
    1.: Kíváncsi voltam, mert a cím alapján azt gondoltam valami valóban extra, holografikus, vagy beszélő, százfelé nyíló különleges borítóról van szó, ami még szép is. Ehelyett ugye olyan amilyen. Nem mondom hogy ronda, mert nem az, de maximum 20 perc alatt nulláról összerakok egy ilyet, mint amatőr grafikus... Így erről cikket írni nekem kicsit erős.
    2.: Mert el akartam mondani a véleményem. (Tudtommal erre van kitalálva ez a hozzászólás rész.)
    (A film maga egyébként tetszett, bár leginkább a látvány miatt, kihozta a TV-mből a maximumot. Csak hogy véletlen se higye valaki, hogy emiatt "fikázódom")
  • Posza1
    #31
    Igen, de azok már 3D-sek lesznek.
  • Mat666
    #30
    Ops tévedtem most látom van megint egy avataros cikk így már egy héten kettő jön belőle hurrá
  • mynameisbence
    #29
    A következő cikk az lesz hogy "Az Avatár legújabb "extra" kiadásának megjelent az 1. pixele"
  • Mat666
    #28
    Hát ja azért érdekes hogy minden héten kell legalább egy avatar cikk de minek?
    Ennyire nincs semmi amiről lehetne írni?
  • fika ferenc
    #27
    SPOILER – SPOILER – SPOILER
    Úgy látszik, még mindig vannak olyanok, akiknek ez újdonság és én a világért sem szeretném elrontani a meglepetésüket:
    - „ jé a Viktor írt egy cikket azavatárról”

    De ha az sg.hu / film oldalán egy cikk címében szerepel az „Avatar” szó akkor azt nagy valószínűséggel a Viktor írta és az Avatar c. filmmel kapcsolatos információkat fog tartalmazni.

    Ha
    a: nem szereted a Viktor írásai akkor ne klikkelj erre az oldalra, és ne olvasd el azokat, mert úgysem fog tetszeni és csak felidegesíted magadat.
    b: ha nem érdekel az Avatar akkor szintén ne klikkelj arra a cikkre aminek a címében szerepel az "AVATAR" szó mert úgysem fog érdekelni és szintén csak fel fogod idegesíteni magadat.

    - Ez egyszerűen hangzik, nem? Legközelebb próbáld ki! :D
  • Gurren
    #26
    szerintem teljesen véletlenül. leül a gép elé, elkezd random billentyűket nyomkodni és egy avatar cikk jön ki belőle.
  • kalapos01
    #25
    Akkor miért olvastad el? Ott van a címben, hogy borítóról szól. Máskor meg plakátról. Bármerre mész a neten, találsz ilyesmit. De benne van a címben, hogy miről szól.
  • viasz
    #24
    Evvel a cikkel csak annyi bajom van, hogy a semmiről szól...Egy DVD borítóról külön cikk?? Na ne már... Anno azért kezdtem olvasni az SG-t, mert színvonalas volt.
  • Atkamon
    #23
    Nem, de azért mai világban angolul illene szerintem megtanulni... Túlságosan el van engedve ez az ország ilyen szempontból, máshol nem nagyon vannak szinkronok, és sokkal jobban tudnak az emberek angolul.
  • krk
    #22
    Szerintem évekig. Azért meg nem édemes, hogy megnézzek pár filmet eredeti hanggal.
    Ha jövőre kijön egy kínai sikerfilm, akkor tanuljak meg kínaiul?
  • Hd3478
    #21
    Most vettem észre, hogy el sem olvastam a cikket csak a hozzászólásokat
  • algost
    #20
    Szerintem meg azért ír az Avatarról ennyit ír, mert nagy bevételt hozott, és azt gondolja, hogy a nagy bevétel nagy érdeklődést vált ki az emberekből- így el fogják olvasni- amúgy nagyon szép a kép, kb mint a szarom reggel a budiban...
    Nagyon rá foksz faragni vikikém, be fog szippantani téged úgy ez a csapat....
    Tényleg menj el segédmunkásnak, jobban jársz!
  • sanyicks
    #19
    gyönyörű nagyon! Vajon 2 perc beletellett mire paint-el megcsinálták? :D
  • semmikozod
    #18
    Szerintem Viktorunk direkt írja ezeket a cikkeket. :D
  • Nebojsa
    #17
    Én már csak azért olvasom el a cikket, mert imádom ahogy a Viki boy-t szivatjátok...
  • pepe792
    #16
    Ha nem érdekel az Avatar nem kell elolvasni a cikket. Ennyi. Nem tudom miért kell ezzel magadat kínozni.
    Talán azért ír az Avatarról ennyit, mert több embert érdekel, mintha a Szomszédok 576. részéről írna.
  • Aldo Moro
    #15
    Na, nem erről beszéltem korábban. Viktor biza Avatar buzi, csak miért kell minden csitfasz marhaságot itt közölni?
  • pokolfiu
    #14
    egyet kell értsek winnie-vel... ezt nem a magyar kiadó határozza meg... persze tudom, megint én leszek a buta bunkó... sebaj... ettől még ez így van...
  • winnie
    #13
    illik? hol érdekli a foxot egy olyan piac, mint a magyar? főleg a hazai dvd-s morállal. az is nagy hír, hogy némelyik filmből jön valami spéci kiadás itthon.
  • pepe792
    #12
    "novemberben boltokba kerülő 3 lemezes különleges DVD- és BR-kiadás exkluzív borítót kapott. James Cameron filmjének következő DVD-verziója tavaszra várható. "
    Akkor ezt úgy kell érteni, hogy most novemberben is lesz új dvd, meg majd tavasszal egy mégújabb?
  • mynameisbence
    #11
    Az utómukálatok nélküli rész azt jelenti hogy kékre festett fickók fognak ugrálni zöld vászon előtt
  • uniu
    #10
    Amíg az Ausztriába kiadott filmeknél min. van török (nagy létszámú kisebbség miatt) felirat is addig engedtessék már meg, hogy Mo.-n legyen legalább magyar felirat...
  • Kindred Blades
    #9
    Ritka buta hozzáállás ezen film esetén.
    Elárulom a nagy titkot: Valóban nem a készítők hibája. De a kiadóké? Annál inkább.
    Ha egy látványfilmet el akarnak adni a célközönségnek (ami látványfilm esetében széles, és nem feltétlenül a nyelvtudorok állnak a közepén), akkor bizony a bunkó, tudatlan magyarnak illik megcsinálni a szinkront az új jelenetekhez.
    Ha nem teszik, az egyszerű ostobaság.
  • endrev
    #8
    Pokolfiu, a hangulat a lényeg, az árnyalatok érzékelése, nem az, hogy értem-e hogy mit mond angolul. Mondom én aki érti hogy mit mond angolul. Hiába értem, szeretem magyarul nézni, mert jobban átjön.

    Persze ez azért van, mert magyarul gondolkodva "okosabb vagyok" mint angolul.
  • Clapko
    #7
    Szekeres Viktor!

    Te vagy a legnagyobb XD
    "Mindennapi Avatar-hírünket, add meg nekünk ma, és..." lol XD
  • pokolfiu
    #6
    meddig tartana angolul megtanulni elvtársak? sosem késő... miért gondolják egyesek, hogy majd pont magyar szinkront, vagy feliratot fognak hozzá varázsolni? az nemár egy film, vagy készítőinek, netán kiadójának legyen már a hibája, hogy tudatlan magyaroknak akik látványorgiára vágynak, nemértik...

    lehet ezzel nem leszek valami népszerű de: engemet nemzavarni, pedig annyira prof nemis beszélem angol ,de érteni nadonjó... :D
  • FL Zoli
    #5
    Szép borító..kár hogy a film gyenge
  • jswilly
    #4
    Nagyon szép, kár hogy a film bővített jeleneteihez nem készül szinkron, az extra anyagokon pedig nem lesz magyar felirat. Sajnos így számomra értéktelen. Pedig vártam ezt a megjelenést. Sajnos mégsem erre fogom költeni a pénzemet.
  • Wolfman017
    #3
    Szerintem Szekeres addig fog még Avatar cikkeket írni minden egyes nap amíg a filmnek a 18 lemezes 168 órás ExtraHD 9.1 hangzású 4D változata ki nem jön.
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    "Mindennapi Avatar-hírünket, add meg nekünk ma, és..."
  • nessboth
    #1
    Ezek szerint, ha rajzolok egy pálcikaembert egy fisfos, ha felé írom, hogy James Cameron's Avatar, akkor egy szemkápráztató gyönyörűség, egy művészi alkotás. Már bocsássa meg nekem a világ de kicsit túl van hájpolva ez cucc...mellékesen igyényesebb dvd borítókat ad ki a medúzák életéről a national geographic...
    Ez amit látunk teljes mértékben stílustalan, puritán, ingo-graf első évfolyam szintű alkotás. Mellékesen ultraszégyen a copy+paste megoldás a borító jobb sarkában lévő medúza és a bal alsó medúza között...most veszem észre, mindegyik copy+paste hányadék...