21
  • symbol
    #21
    az utóbbi három évben nem készült ennél jobb film a saját filmes listám szerint :D
    csodálatos.
  • Zoliz
    #20
    Fura, a mútkó az Eredetnél tettétek fel ugyanezt a kérdést... Melyik a legjobb, melyik a legjobb? Nem tökmindegy? Örüljünk neki, hogy tudnak még elfogadható filmet csinálni a mai tömegfilmiparban, amit alig győzünk már a pénztárcánkal fizetni.
  • Artak
    #19
    Nagyon jó kis animációs film. Érdemes megnézni. Tele van humorral (főképp feketével) és elsőosztályú dráma is.
    Aki picikét is bonyolultabb lélek annak érdemes megnéznie.

    Aki meg egyszerű mint a faék az úgyis leragad a xar grafikánál. Bár azt hozzátenném, hogy igaz hogy gyurmafilm fílingje van, de messze jobb azoknál. Nagyon hangulatosra megcsinálták a képi világát.
  • MsUser
    #18
    Hát inkább nem folynék bele a véleményezésbe, lehet hogy munka szempontból, és ráköltött pénz, egyéb okokból az év filmje lehet de nem a kész mű miatt.
  • l00ser
    #17
    Pld. a Fritz a macska is meglepően komoly, bizarr, szomorú és humoros egyszerre.
  • Nos
    #16
    Nem rossz. Ha valaki szereti a műfajt, vagy legalább nem idegen neki, annak megéri az időt, de azért túlzás a legjobb film kategóriába sorolni.
    Az emberek mindig meghökkennek (sokan), amikor keverednek a megszokott stílusok. Itt annyi történt, hogy az animációt egy mélabús történettel vegyítették. Vannak ennél azért jóval mélyebb filmek, csak a story és a képi világ párosítása szokatlan. Jól sikerült, de azért ne essünk már hasra.
  • Loverman
    #15
    legalább Frostshockon nem a fikázásból áll minden hozzászólásod lol. kár hogy itt igen. bár már meg sem lepődöm. úgy tűnik CaptainRumi meg ugyanazon a színvonalon van mint te
  • Gurren
    #14
    annyiba került a kis vuk is, és azon még csak nem is látszik.
  • fika ferenc
    #13
    Igen, bocccccs :)
  • bippo
    #12
    Gondolom ezt nem nekem, hanem #8-ra akartad válaszolni, ugye?
  • fika ferenc
    #11
    Neked is szar a rövidtávú memóriád, mert te meg minden nap beszólsz a cikkírónak. A kérdés, hogy neked mi a bajod?
  • ffxi
    #10
    Hű ez beteg 1 mű volt. De nálam ez viszi a 2009-es pálmát. Naon ütős.
  • FoodLFG
    #9
    Az új herri potter ?
  • Wolfman017
    #8
    Szar a rövitávú memóriád cikkíró vagy mi bajod van? Csak mert majdnem minden nap van egy "Megvan az év legjobb filmje" cikked.
  • bippo
    #7
    Több helyről is hallottam jó, láttam is képeket belőle, de a képi világ még nem fogott meg. Tényleg olyan Sebaj Tóbiás hangulata van, azt nem szerettem. De ha ennyire jó, mindenképp megéri meglesni.
  • gombabácsi
    #6
    8 millió ausztrál dollár?
    számljunk 200 ft-vel, az 1.600.000.000Ft???
    az jó sok
  • duke
    #5
    Pont olyan mint a Sebajtobias csak sokkal benabb :)

  • CaptainRumi
    #4
    k*rva kreatív vagy...majdnem minden második cikkedben ott van a megvan...
  • Broafka
    #3
    fura, filmes suliba járok, és a műfaj tanárom szerint is, az év legjobb filmje. Most már azért kíváncsi vagyok
  • es5eNCe
    #2
    Aranyos film minden hibája ellenére de az év filmje díjat nem adnám neki. Pláne azért mert 2009-es alkotásról van szó:)
  • bladesoft
    #1
    Hmm. Szerintem érdekes film lehet de még egy r.hadt trailerbe nem futottam bele eddig. Igy mégha tényleg jó nem igazán fogják sokan megnézni.