37
  • m minnifield
    #37
  • Aldo Moro
    #36
    Ne legyél már ennyire szűklátókörű. A rák sem olvassa el ezt a sok Avatar cikket, de kicsit sok már, hogy minden héten van valami, mert a szerzőt karakterre fizetik. A Sötét Lovagról is még fél évig itt olvastunk, unta is mindenki. Itt sincs hét, hogy ne legyen valami Avatarral kapcsolatos cikk. Csak a cikkíró épp az ellenkezőjét éri el annak, amit szeretne. Tudod olyan ez, hogy ha ritkán eszek birkapörköltet, akkor az egy kuriózum, szeretem, várom, ha meg minden nap az van, akkor megcsömörlök tőle és elkezdem utálni.
  • JASON13
    #35
    Az inception bővített változatára vagyok kíváncsi. Ez a szar elmehet a francba...
  • Watchmen
    #34
    A bővített jelenetekhez lesz felirat az extrákhoz még azt sem. Ilyenkor imádom, hogy Magyarországon születtem. Imádok Magyar lenni de komolyan.
  • daneelolivaw
    #33
    bocsi, azt hittem az extra dvd-k tartalmára gondolsz, de most nézem, hogy a bővített jelenetekre céloztál
  • daneelolivaw
    #32
    gyűrűk ura extrák angol nyelven jöttek, de magyar felirattal (néhány videóhoz felirat sincs), legalábbis nekem. de attól még bőven megérte az árát, polcom büszkesége :D
  • Atkamon
    #31
    És neked ki fogja a pisztolyt a fejedhez, hogy kattints a cikkre??
  • Atkamon
    #30
    Nem tom, a szinkron engem nem is zavarna, ha nem lenne, én mindent eredei nyelven nézek, de még felirat sem?? Az azért aztán tényleg mindenen szokott lenni... Nekem mondjuk az sem fontos, mert én tudok angolul, de ha egy ismerősömmel nézek filmet, akkor magyar felirattal nézzük, hogy ő is értse... Akkor most aki nem tud angolul, az alapból ki van zárva?:S Ezt így kb senki nem fogja megvenni...
  • Posza1
    #29
    A Bourne-rejtély is olyan.
  • Quantumleap
    #28
    Kis-nagy ember. Ott átvált feliratosra.
  • Posza1
    #27
    Aldo Moro! Ezt a cikket elég sok helyen lehozták tegnap óta, nem csak a Viktor. Miért olyan hihetetlen NEKED hogy sokakat érdekelhet ez a cikk? Téged biztos nem, de akkor miért vagy belőle naprakész?? Én pl. rá se kattintok olyan topic-címekre, amelyek nem érdekelnek...
  • Aldo Moro
    #26
    Viktor, te hihetetlen vagy. Van egy nagyszabású film, amire rákattansz (mondjuk a Sötét Lovag, vagy most ez) és orrba-szájba erről nyomod a cikket fél éven keresztül, legalább heti egy alkalommal olyan címekkel, hogy: 900 milliót túl az Avatar, 1 milliárdon túl az Avatar, Józsi bácsi is megnézte az Avatart, Milyen festéket használtak a navik befestéséhez stb. Nem unod még?
  • zboszor
    #25
    A felnőtt Hupikék törpikék már tegnapi téma, egyszer volt Budán kutyavásár, stb.
  • Narxis
    #24
    :DDDD

    nicked se semmi
  • fika ferenc
    #23
    Néztétek a borítót? Ez már nem is egyszerűen „Bővített változat” hanem egyenesen „Kibővített változat”.
    Tők jó, néhány holnap múlva jöhet az „ez már annyira Kibővített, hogy már szinte Tág változat” LOL
  • winnie
    #22
    "z nem a kihagyott, kivágott, befejezetlen jelenetekre értendő, azok külön foglalnak helyet az extrák közt, jó esetben magyar felirattal - "

    ilyen film rengeteg van, sőt. azért mondom, hogy nagyon kevés az olyan film (alig párat tudtál mondani), ahol eleve kibővítik az eredeti verziót.
  • jswilly
    #21
    Igazad van, a Fantasztikus Négyes és a Daredevil BD kiadásán a bővített részek csak feliratosak. Még nem találkoztam az említett kiadványokkal, a Daredevil BD-t tudomásom szerint itthon nem is forgalmazzák.
    Anélkül hogy megbántanám ezen filmek rajongóit, megjegyezném hogy nem esnek egy "súlycsoportba" az Avatarral, amelyből néhány százszor több példány eladása várható...
  • xido
    #20
    Fantasztikus 4es 1 rész...Daredevil BD...
  • jswilly
    #19
    "Szerintem eleve nincs túl sok olyan film, mely a moziban lement szinkronnal és utána a dvd-re felkerül teljes egészében a bővített verzió a beékelt jelenetekkel"

    Bővített változatok pld. a Gyűrűk ura vagy a már említett Terminátor 2, de sok rendezői változat (nemrég például a Trója) vagy "vágatlan", más korhatárbesorolású stb. Ilyenkor maga a film hosszabb, sokszor másként is van vágva, mégsem találkoztam SOHA olyannal hogy az egyébként szinkronos film bővített részei feliratosak... Olyan van, pld. az Alien doboz hogy egy külön lemezen megnézhetjük a moziverziót szinkronnal, egy másik lemezen pedig a rendezői változatot felirattal.
    Azt hiszem, egy kicsit félreértelmezed, ez nem a kihagyott, kivágott, befejezetlen jelenetekre értendő, azok külön foglalnak helyet az extrák közt, jó esetben magyar felirattal - de itt még ezeken se lesz - bár nem ez a legnagyobb hiányosság.
    Szerintem hozzám hasonlóan sokan várták ezt a kiadást, nem vették meg a tavasszal kiadott moziváltozatot, főleg hogy már akkor lehetett tudni a bővített megjelenéséről. Szerintem szépen fogyott volna... de így ez kissé kétséges.
  • Watchmen
    #18
    Őszintén megvallva szerintem ha lenne szinkron meg felirat az extrákon még többet vennének meg mint a fapadosból lemerem fogadni.
  • winnie
    #17
    passz, ennyire nem követem a dvdmegjelenéseket, de könnyen lehet rá válaszolni. szerintem eleve nincs túl sok olyan film, mely a moziban lement szinkronnal és utána a dvd-re felkerül teljes egészében a bővített verzió a beékelt jelenetekkel.
  • winnie
    #16
    ez tény, csak szerintem úgy számolnak, hogy a tavaszi verziót nagyon-nagyon sokan megvették és csak azért, mert ez extra, nem fognak annyian (megint) a pénztárhoz fáradni. persze ezt az olcsójános nem érzi meg, a rajongó meg szív. (egyébként sokszor nem a magyar forgalmazó sara egyes dolgok hiánya. az amerikai félnek mi egy porszem vagyunk. senkik.)
  • winnie
    #15
    a GYU a nagy kivétel (gondolj bele, hogy milyen kiadásokat mertek akkor kihozni.), ráadásul ott is van feliratozatlan extra. de a GYU más piacon jelent meg és a GYU nem fox-film.
  • fejo1989
    #14
    De amúgy az a zavaró hogy komolytalanabb filmekre meg rászánják a pénzt erre amire meg lenne igény és érdeklődés nem. Nem látom én ebben a logikát megyek iszok veled:D
  • Watchmen
    #13
    Pedig nagyon úgy néz ki sajnos nem......Megyek ki írtom az egész Itercomot, de csak azután miután jól berúgtam.:D
  • fejo1989
    #12
    Ez pedig hatalmas lenne!!!!!Ó remélem megcsinálják.
  • Watchmen
    #11
    http://www.youtube.com/watch?v=PiT2NK8z_EQ&feature=player_embedded

    Nézzétek meg, és erre nem tudnak egy szinkront összedobni nevetséges.
  • fejo1989
    #10
    Pont ezt akartam mondani meg a Gyűrűk Ura 12 lemezes változatában is le van minden szinkronizálva. Szerintem ezt a gyűjtők nem nagyon értékelik, de ez csak az én véleményem, lehet másnak jó így is, de ha nem változik akkor nem hinném ,hogy megveszem
  • jswilly
    #9
    "az esetek többségében a bővített részeket nem szokták szinkronizálni"

    Konkrétan tudnál mondani egy DVD-t vagy BD-t, ahol ha nézem szinkronnal a filmet, a bővített részeknél feliratosra vált? Mert én ilyennel eddig csak nem hivatalos kiadványon találkoztam. Még pld. a Terminátor 2 esetében is megoldották, pedig ott jópár év eltelt a bővített változat megjelenéséig. Itt pedig egy idei megjelenésről van szó...
  • Watchmen
    #8
    A kérdőjel -
  • Watchmen
    #7
    Jó csak tudod sok rajongó erre várt, hogy végre láthassa szinkronosan a bővített jeleneteket, és az extrákat feliratosan megnézhesse?
    Nem hiszem, hogy ez olyan nagy kérés más nagy filmeknél megtudták ezt tenni. Itt már persze, hogy ne legyen már csak azért se.
    Tudod eléggé elkeserítő. Az ő fejükbe is benne van minél többet eladjanak gondolom, de így nem fogják annyian megvenni az is biztos.
  • winnie
    #6
    "de elég fura, hogy még ilyen dolgokat se tesznek rá. "

    hogyhogy fura? inkább megszokott. az esetek többségében a bővített részeket nem szokták szinkronizálni (az okok egyértelműek, gondolom - ezen nem is érdemes fennakadni). és bizonyos stúdióknál az extrák sem feliratosak, ezt is meg lehetett szokni. a piac és a kereslet a "bűnös".
  • Watchmen
    #5
    Azért még nem 100% a dolog, de nagyon úgy néz ki se szinkron se felirat.
    Ez az Intercom egy nagy vicc.
  • fejo1989
    #4
    Sajnos egyet kell értenem jswilly-vel. Ez a kiadás számomra nagyon várós volt, de nem veszem meg. Se magyar felirat, se bővített szinkron, nem vártam nagy dolgot, de elég fura, hogy még ilyen dolgokat se tesznek rá. Akit érdekel az itt olvashat bővebben róla: Avatar bővített változat

  • Bren X
    #3
    Családi hangsáv...:-X...X-DDDDDD
    A 45 percnyi extra jelenet itt is csak külön lesz megtekinthető, vagy "befűzve" is. Esetleg "csúnya mód" kell megoldani a problémát?
    A magyar kiadók rendszeresen elmehetnek a sunyiba.
  • Watchmen
    #2
    ELég egy láma dolog, ha így jönne ki. Nagyon remélem, hogy változtatnak ezen.
  • jswilly
    #1
    Nem akarom senki kedvét elvenni, de a jelenlegi állás szerint a magyar 3DVD és 3 BD kiadásokon nem lesz magyar felirat az extrákon ill. a film bővített jelenetei nem kapnak szinkront! Én is vártam erre a kiadványra, de így nem fogom megvásárolni. Reméljük hogy a kiadó változtat az álláspontján és a kiadvány paraméterein...