221
FSV Mainz 05
  • bakkerman
    #201
    amúgy te milyen szurker vagy? láttalak már midnenhol :DD
  • IXEMGabeo
    #202
    sok csapathoz odaírok, csakúgy kommentelek, mert bírom a focit és kíváncsi vagyok emberek véleményére itt-ott amott. Sajnálom, hogy kevés csapat topikja működik itt. Ez persze nem azt jelenti, hogy divatdrukker lennék. Jelenleg ritkán nézek focit, amúgy pedig a Barcelona focija áll hozzám a legközelebb. VB-n is a Spanyoloknak szurkoltam, de nekik már vagy 2002 óta szurkolok és csak beérett ez a generáció.
  • bakkerman
    #203
    jah,értem,én is igyekszem írkálni mindenhova,véleményezni,kérdezni stb...hátha kifele jön már a hullámvölgyből a mainz,én szurkolok nekik az 5. helyért
  • IXEMGabeo
    #204
    amúgy Dortmund - Mainz 1-1.

    Ez annak tükrében nagy eredmény, hogy még Sahin a 89. percben büntetőt hibázott!
  • king82
    #205
    Jó reggelt!

    Hivatalos a hír! Stieber Zoltán csatlakozik a Mainzhoz.
  • king82
    #206
    Stadion
  • IXEMGabeo
    #207
    ja ez jó hír valóban
  • bakkerman
    #208
    hát éégeeen...ami a mainz régi stadionja volt/van,azt a szintet mi kb 10 év múlva érnénk el :)
  • king82
    #209
    Jó reggelt!

    A hétvégi fordulót behúztuk a M'gladbach ellen. Még tartjuk az európai porondot.
  • IXEMGabeo
    #210
    az a jó. Szép lenne az Európa liga a csapattól
  • king82
    #211
    Jó reggelt!

    NA a hétvégén azért toltunk egy hármast és mélabúsan haza utazott a Frankfurt.
  • bakkerman
    #212
    valszeg meglesz az 5. hely,5 pont előny,2 forduló hátra,sima ügy
  • king82
    #213
    Jó reggelt!

    Na valami fergeteges zakó szériában van a Schalke. Mi is felszívtuk magunkat és elhoztuk a 3 pontot. Jó kis mérkőzés volt. Az EL indulás már megvan. Már csak egy kis matematika és szerencse kérdése hogy lesz e szebb az 5. hely.
  • Murder3
    #214
    Hát jövőre a németeknek a bl-be kell bizonyítaniuk mert az EL-be még a csoportból való továbbjutás is kétséges.

    főleg ha a schalke még ki is kap a kupába.
  • IXEMGabeo
    #215
    azért ez az 5. hely nem rossz én gratulálok a csapatnak, Szalai se volt rossz az elején!
  • Murder3
    #216
    majd azé kíváncsi leszek a magyarokra:D
  • IXEMGabeo
    #217
    ez bolond

    Zidan megőrült az edzésen
  • bakkerman
    #218
    "majdnem összeverte"

  • IXEMGabeo
    #219
    pedig a Dortmundban még bírtam is ezt a Zidan gyereket
  • IXEMGabeo
    #220
    Ivan Klasnicot megszerezte a csapat ingyen
  • IXEMGabeo
    #221
    Szalai mesterhármast ért el a csapattal a Hoffenheim ellen és a 9. forduló legjobbja volt.

    Gondoltam szólok