221
FSV Mainz 05
  • IXEMGabeo
    #161
    Dortmund sztem bajnok lesz..erőteljes fiatal csapatuk van, jó edzővel...Leverkusen is már tavaly akár bajnok lehetett volna, de ők meg mindig elszúrtják....
  • Murder3
    #162
    Maiznak msot a leverkusen miatt kell leginkább félnie.
    bár tény h a hannover és freiburg is stabilan ott van....
    de ők nem hiszem h bírni fogják ezt a tavaszi szezonbba is.
  • IXEMGabeo
    #163
    azt kéne kiszámolni mi lenne, ha a Mainz minden második meccsét megnyerné
  • bakkerman
    #164
    háááát,idén én a bundesben rajtuk kívül nem látok olyan csapatot,amelyik teljes mértékben megérdemelné a salátásat,de náluk is rövid a pad azért,és kérdés,hogy télen tudnak-e igazolni,és mennyire marad a formájuk tavaszra is.
  • IXEMGabeo
    #165
    sztem mi is (Mainz) fogunk igazolni...igazából a védelembe kéne nálunk erősítés, talán még egy tartalék irányító középpályás kéne, aki lát a pályán onnantól kezdve a BL-re is esélyes lenne a csapat...sok gólt kaptunk ott a probléma
  • Murder3
    #166
    nem hiszem h hasznos embert tudnak igazolni, ez a csapat is azért oylan jó mert összeszokott.
    minőségibb emberekre meg a mainznak nincs pénze, max lehet h igazol majd egy két olyat aki meglepetés szerűen jól beválhat vagy fiatal tehetség.
  • Murder3
    #167
    Kelleni fog ez a meccs mert máskülönben a leverkusen el fog húzni tőlük:)
  • king82
    #168
    2:3 remélem behúzzuk már
  • IXEMGabeo
    #169
    4-2 lett a vége?

    amúgy Szalai gólt lőtt és adott egy gólpasszt is...Schürrle is jókor volt jó helyen:)
  • Murder3
    #170
    Mivel a leverksuen csak 2-2 játszott a freiburgal így most fej-fej melelt 33 pontal álllnak a 2. helyen.
  • king82
    #171
    Remélem a tavaszt is úgy kezdjük majd mint az őszt!
  • Murder3
    #172
    Kár h a Düsseldorf oylan pocsékul áll a bl2-be....
    szivesen látnám őket az első osztályba
  • king82
    #173
    Hát ez van! De majd talán egyszer újra ott lesz az első osztályban.
  • Murder3
    #174
    Tavaly pedig közel voltak.
    Ha már a düsseldorf nem jut fel akkor az 1860 feljuthatna:D
  • king82
    #175
    Hát az se lesz könnyű. Düsseldorf a 11. míg az 1860 csak a 9. kevés a pontjuk de egy jó tavasszal talán még meglehet a rájátszás.
  • Murder3
    #176
    Hát remélem az eggyik oda fog vhogy keveredni a 3. helyre:D
  • king82
    #177
    Én a Cottbusnak is örülnék vagy ha a Hertha is vissza jönne! De a legjobb az lenne ha 2 év alatt mind ott lenne az első osztályban. Bár nem tudom kit ejtenék ki fentről.
  • king82
    #178
    Ja a Desden meg feljöhetne a másodba meg a Rostock is.
  • Murder3
    #179
    Én a cottbust utálom:D
    de a herthának fenn kell lennie.
    én még mellé a 1860-t és a düsseldorf, de az 1860-t mindenképp szeretném fennt látni.
    Kit ejtenék ki az jó kérdés.
    a st paulit nem.
    a köln-t azt tuti
    gladbachot és nürnberget, de őket csak mert ki kell.
    régebbena mainzal meg a freiburgal voltam így de msot ugye nagyon megy nekik szal nem kívánom nekik a kiesést.
  • Murder3
    #180
    sajnáltam is h a 2 kedvencem a düsseldorf és union berlin mellet ők nem tudtak felmenni:D

    az lenne a legjobb ha 20 csapatos lenne a bl:)
  • king82
    #181
    Azt már nem bírná el a szezon. Bár az angoloknál 20 vannak de ott nonstop megy a bajnokság. Nálunk az időjárás is közbe szol és nem tudnánk megcsinálni a szezont normálisan.
  • banok
    #182
    Én Herthát nagyon hiányolom az első osztályból. A St. Pauli nekem nem hiányozna.
  • Murder3
    #183
    kéne azért egy fővárosi csapat az a jó 74 ezres aréna is lendítene az alacsony átlag bl nézőszámokon:D
    jó igaz az a stadion "csak" 50-60-ig telt meg, akkor volt teltház sorba mikor vezették a bl-t egy ideig.

  • king82
    #184
    Jó reggelt!

    Hát igen lelkes kezdés után jön a néma csend így halnak ki a topikok. Azért beszéljünk a hétvégéről is sajna a Stuttgart otthonából 1-0-ás vereséggel utaztunk haza. Ami még említést érdemel az csak annyi, hogy bár Szalai nem volt kezdő de becserélték az 52. percben.
    Na de most nézünk a jövőbe és már is láthatjuk, hogy hétvégén a Wolfsburg utazik hozzánk. Igen az a Wolfsburg aki hétvégén pontot lopott a Bayerntől. Na majd kiderül mire leszünk képesek ellenük.
  • green6k
    #185
    1 góllal nyer a csapat,nekem ez lenne a jóslatom.
  • king82
    #186
    Jó reggelt!

    Sajnos megint egy zakó!
  • Tominho94
    #187
    A Bayern beelőzött minket, 4.-ikek vagyunk 33 ponttal.
  • king82
    #188
  • bakkerman
    #189
    én még mindig sanszosnak érzem az EL-t,a kérdés az,hogy most akik elöl vannak,ott is tudnak-e maradni(itt főleg a Hannoverre gondolok),és akik lentebb tanyáznak,Hamburg,Hoff,Wolfsburg fentebb tud-e kapaszkodni,esetleg átvéve a Mainz,és a Hanonver pozicióját
  • IXEMGabeo
    #190
    köszi ezt a tabellát rég láttam...
  • king82
    #191
    Jó reggelt!

    Lassan itt a hétvége és a következő forduló. A 20. fordulóban Kaiserslautern otthonába utazunk. Hát nem is tudom mit lehetne ilyenkor mondani talán azt, hogy HAJRÁ! és végre pontokkal térjünk haza. Azaz egy biztos nem lesz könnyű nyerni mer zsinórban két veresége van a lautern-nek és ellenünk biztos felszívják magukat. Meg hát a hazai katlanban biztos a szurkolóknak is villogni akarnak!
  • king82
    #192
    Jó reggelt!

    Nagyon pang a topik! Na mindegy elkezdődött a meccs és az EuroSport2 közvetíti! Hát ez a kis csapat akinek ma nyernie kell a következő felállásban lépet ki a pályára:




    Bassza meg míg ezeket a sorokat írom Szalait le kell cserélni mert kegyetlenül lerúgták! Hordágyon vitték le.
  • king82
    #193
    0-1 Holtby volt a gólszerző!
  • king82
    #194
    A tavaszi szezon első pontjait begyűjtöttük!
  • IXEMGabeo
    #195
    áá mindig ez van a magyarjainkkal...tuti szándékos volt és ezekre nem adnak pont sárgát se
  • king82
    #196
    Jó reggelt!

    Hát vége ennek a hétvégének és sajna a múltheti X után se lett jobb most a helyzetünk sőt nagyon nagy zakóba futottunk be a Köln ellen. Remélem ez a 4-2-es vereség felébreszti a csapatott és jövőhéten valami szép eredménnyel hálálják meg a szurkolóknak a kitartást.
  • IXEMGabeo
    #197
    nézi valaki a Mainz-Bayern meccset? sajnos égünk 1-0 ra egyelőre
  • king82
    #198
    már 0-2 a bajoroknak
  • king82
    #199
    na a végén sikerült felül kerekedni
  • IXEMGabeo
    #200
    nyertünk ma asszem