221
FSV Mainz 05
  • Láma!
    #121
    0-2
  • Murder3
    #122
    ajajj pedig döntetlennek szurkoltam, de így elfog hűzni a Dortmund.
  • IXEMGabeo
    #123
    maximum 2 ponttal...amúgy jó csapat a Dortmund Klopp nagyon összeszedte őket ráadásul még fiatalok is...
  • Murder3
    #124
    nem a mainz elől:P
  • king82
    #125
    Sajna ez a mai nem jött össze és 0-2vel utazhat haza a Dortmund.
  • Murder3
    #126
    na eddig tartott a nafta?

    Néztem Szalainak még csak 3milka az értéke?:O
    Holtbynak meg gyorsan egy meghívó a Német válogatottba:)
  • green6k
    #127
    Erős a Dortmund azért.Ha a tizit belőtte volna a Mainz,akkor ott lett volna még keresnivaló talán.
  • Murder3
    #128
    Pillanatnyilag 5 csapat 18 pontos a 4. helyen előttük a Frankfurt 19 pontal, holnap eldől h a leverksuen eléjük lép-e vagy a hannover is felzárkózik-e a frankfurthoz vagy a dortmund elüti őket ettől és meglóg az ismét betliző Mainztól.
  • king82
    #129
    Jó reggelt!

    Megint egy tetves gólon ment el a mérkőzés! Lehet kipukkadtunk mit a lufi? Mérkőzés
  • IXEMGabeo
    #130
    lehetséges most van a hullámvölgy...nem jönnek a golók a védelem pedig szezon eleje óta nem volt az igazi nálunk gólok kellenek azokkal tudunk kompenzálni
  • Tominho94
    #131
    Hát sajnos szerintem most jött el az az idő, hogy lecsúszunk a tabellán, elfogyott a lendület, mindenesetre így is szép volt.
  • IXEMGabeo
    #132
    mi lett a bannerral? hogyhogy nem lett még behelyezve?
  • king82
    #133
    Nem tudom a legutóbbit elfogadtátok de azt a házigazdának kéne intézni. Ja és felhívnám a figyelmeteket a Chelsea topikra szerintem a mérkőzés részt onnan kéne átvenni.

    Kérnék egy utolsó tisztázást minden aktív tagtól és a témaindítótól. Aztán szerintem aktívan tegyünk pontot a kérdés végére és csináljuk meg a bannert.
  • banok
    #134
    Szalai ma csak csere volt.
  • king82
    #135
    Igen! 23. percben állt be.
  • barcames
    #136
    na kezd elfogyni a lendület:(
  • Murder3
    #137
    egyébként ha megnézzük h a dortmund meg a mainz hogy lógott el elég a győzelem/vereség mérlegükre ránézni.
    még így is csak 3 vereségük van ami nagy szó ebbe a szezonba.
  • Tominho94
    #138
    Ismét vereség, ezúttal 0-1 Hannover. Úgy tűnik kipukkadt a csapat, perpill 3. hely, de már 7 ponttal megy a Dortmund.
  • IXEMGabeo
    #139
    Dortmund kihasználta a lehetőséget megint...

    egyszerűen hiányzik a gól, ennyi a titka a vergődésnek...nem megy a csatároknak, csak nekem furcsa az efféle visszaesés, hirtelen 3 csatárnak nem megy? se Szalai, se Schürrle, se Holtby nem bír betalálni egy Freiburgnak vagy egy Hannovernek? vagy elszálltak picit maguktól, vagy pedig jóllaktak az eredményeikkel picit, lazábbra vették, vagy pedig a média készítette ki őket, valami tuti van a háttérben, mert év elején szenzációs focit nyújtottak
  • Murder3
    #140
    egy freiburg meg egy hannover is elég jól szerepel idén mondhatnánk h egy Mainz csatársortól kéred ezt számon?

    amúgy végre a hoffenheim is feljöhet 3 a 2 24 pontos csapat mögé:D
    az a baj h ezt a Dortmundot idén meg lehet-e fogni.
    talán ha az EL-be is döntőig jutnak ami minimum....
    akkor remélhetőleg.

  • IXEMGabeo
    #141
    Freiburg nagy meglepetés nem tudom mitől ennyire jók nem is ismerek a keretüket...

    Szalai mai is jól nyomta a válogatottban Litvánia ellen...gól kéne neki, és akkor megjönne újra az önbizalma
  • Murder3
    #142
    Hannover,Mainz,Dortmudn...és még sorolhatnám hirtelen mitől lettek ien jók?
    őrült ez az idény ennyi:D
  • banok
    #143
    Schalke meg a Werder mitől lett ilyen szar hirtelen...?
  • Murder3
    #144
    Bayern se a tabelle elején van.
    egyszerűen kiegyelítettek az erőviszonyok, talán a bvb az eggyetlen aki ebből kilóg.
  • Murder3
    #145
    nagy nehezen legyőzték 2:3-ra a viharcsapatot.
  • king82
    #146
    Jó reggelt!

    Hát a fontosabb információk a mai mérkőzésről:

    [b:]A kezdő csapat:[/b]


    A fontosabb pillanatok:


    Talán a nap felvétele:
  • IXEMGabeo
    #147
    juj végre nyert a Mainz...ki lőtte a gólokat?
  • Tominho94
    #148
    Schürle, és Allagui 2-őt. Schürlének Szalai adta a gólpasszt.
  • IXEMGabeo
    #149
    ez hiányzott végre beindult a gólhenger:D:D ha a Mainz nem tud gólt lőni garantál a vereség, mert elég ritka ha megússzák kapott gól nélkül
  • Tominho94
    #150
    Abszolút igaz, legalább az egy kapott szinte mindig megvan. Ez volt a probléma pl a Hannover ellen is, találtak egyet, Szalai, Allagui meg Schürle csak szenvedett elől.
  • Murder3
    #151
    szerencséjük van h a leverksuen nem tudott nyerni és így nem zárkózik fel a mainzra.
  • king82
    #152
    Este jön a Nünberg
  • Tominho94
    #153
    35.percben 1-0-ra vezetnek a srácok, Schürle lőtte a gólt.
    Küzdős meccs, Szalai kezdőként játszik.
  • Murder3
    #154
    már 2-0 noveski szerezte a gólt
  • king82
    #155
    És a vége egy kellemes 3-0 lett! Csak így tovább be kell újra indulni a szekérnek.
  • IXEMGabeo
    #156
    nem lenne rossz:) Schürrle újra gólt szerzett, reméljük Szalai is beindul
  • Tominho94
    #157
    A BVB is simán nyert, 4-1 a 'Gladbach ellen, maradt a 7 pontos különbség.
  • Tominho94
    #158
    2-1-es zakó a Frankfurt ellen, lassan elkezdünk lecsúszni. :/ :S
    A gólunkat Schürrle szerezte tiziből.
  • IXEMGabeo
    #159
    az lenne szép, ha BL helyen végeznénk...
  • bakkerman
    #160
    azért az EL-hez is csoda kell majd,a Bayern tuti feljön,a Schalke tuti feljön,a Werder is irreális helyen van,meg ugye akkor még ott a Hoff,Dortmund,Hamburg stb...ezek mind nagyobb,és hosszabb játékerőt képviselnek azért.