221
FSV Mainz 05
  • IXEMGabeo
    #81
    meglátjuk, de egyenlőre még mindig eléggé elvannak húzva a többiektől a Dortmunddal együtt és azért tetszetős focit játszanak, (Schürrle, Holtby, Szalai hármas rohadt jó) minden attól függ mennyire lesznek e sérülékenyek, mert azért azt elismerem nincs akkora cserepadjuk, mint a Bayernnek meg a többieknek...ez a Mainz ici picit a 2009-es Wolfsburgra is emlékeztet (misimovic-Dzeko-Grafite) hármas 1-1 az egyben ugyanaz...úgy látszik manapság egy hármas tengely aranyat érhet...Hoffenheimnél is bevált 2008 körül (Ibisevic-Obasi-Salihovic [Eduardo]) olykor, 1 kiesett sérülés miatt közülük és lám még kupa helyre sem értek oda év végére...tehát a Mainz csak akkor lehet bajnok, ha végig bírják erővel, ésszel és nem lesz egyetlen sérülés sem a csapatban, dehát ezek nem könnyű dolgok
  • Murder3
    #82
    Háát, ezt megcáfolnám.
    A mostani Bundesliga ahogy van szeszélyes.
    Ha azt nézed a hamburg még elég egyenletesen és jól is játszik.
    mondjuk Gladbach,stuttgart-ot nézd meg miket művelnek fordulóról,fordulóra....

    Hoffenehim nem poén, hogy ott van a pauli meg egy jó középcsapat ami oda tud érni a tabella első felébe.
    a poén a freiburg,mainz,hannover.
    Dortmund is simán jó a tabella első felébe.
    tavaly is a stuttgart meg bréma hinan jött fel:D
    ebbe az évbe meg az egész káosz, tehát azt mondom h még a schalke is lehet bajnok:D
    de a kis csapatok sztem le fognak esni majd mert nekik nem elég hosszú a kispad, mint a mainznak se az.


  • Murder3
    #83
    mainznak inkább msot jó a csapatöszhang.
    a 3 ember közül Holtby a kulcs ő nagyon jól játszik.
    Most az a legfontosabb hogy Holtbyt szépen be kell hívni a német válogatottba:D
    Nehogy angolok lecsapjanak rá:D
  • IXEMGabeo
    #84
    hát ja, minden a kispadon fog múlni, és mondták is hiába idős csapat a Hamburg jócskán jobb a cserepadjuk, mint a szintén rutinos Mainznak...csak az a különbség, a Mainz kispadján lévő Öregek nem annyira képzettek, mint a Hamburgnál Demel, Pitroipa, Castelen és a többiek...

    St Pauli egyértelmű új befektetőt találtak ők is, de még közel sem olyan erős a keretük, ők a tipikus feljutott csapat, akik baromira fel vannak spanolva és szép eredményt érhetnek el, aztán ki tudja jövőre megint kiesnek a barnák...itt a Mainz nagyon wtf és meglepetés, a játékukon látni, hogy baromira jók, önbizalommal tűzdeltek és csak bízni tudok benne, hogy ez a vereség nem lesz hatással rájuk...

    Schalke, mint örök 2.? sosem lesznek bajnokok:D hiába Magath abból a csapatból nem lehet többet kihozni...Stuttgart pedig mindig ezt csinálja max EL:D:D

    Dortmund, Mainz, Bayern esetleg a Hamburg...ő közülük lesz a győztes, de természetesen az ép ésszel gondolkozó ember is rögtön inkább a Bayern, Werder, Hamburg hármast mondaná hagyományosan...én azért a Dortmundot odaveszem Kloppék most értek be igazán...
  • Murder3
    #85
    hát a st paulinak én rég régóta követem a játékát és már kb 3 éve is ezt játszották amit most akkor még a bl2-be.
    ráadásul annyira nem is erősödtek nevekkel.
  • green6k
    #86
    Vasárnap megy a csapat a Gyógyszergyárosokhoz.Nem lesz egy séta galopp.Bár a Borussia Mönchengladbach is idegenben szórt egy hatost nekik.
  • king82
    #87
    Jó reggelt!

    Késve bár de törve nem.... Sikerült valamit alkotnom nem a legjobb.

  • green6k
    #88
    Kicsit homályos,és Szalai-nak jobban örülnék rajta (én még ilyet sem tudok csinálni),de amúgy nem rossz.
  • Murder3
    #89
    és aztán kaptak egy 7-est a stuttgarttól szóval:D
  • IXEMGabeo
    #90
    nekem bejön:) nincs olyan banner amely mindig autómatikusan váltja a csapat címereket? gondolok itt mindig a következő meccsre/csapatra...van egyáltalán ilyen váltási lehetőség szted?
  • king82
    #91
    Nem tudom mert kép szerkesztővel csinálom a bannert. Esetleg ha valaki ért a programozáshoz lehet be lehetne állítani.
    Viszont ha jönnének elképzelések és küldenétek képeket vagy linkeket lehetne jobb a háttér minősége.
  • king82
    #92
    Jó reggelt!

    Hétfőn csinálok egy új bannert. Szalai is benne lesz! Próbálok jobb csapat logókat használni. A háttérképet ha van ötlet szívesen várom.
  • IXEMGabeo
    #93
    mármint a backgroundra gondolsz?
    Mainz címer az mindenképpen kell bele, meg lehetne mellé egy Bundesliga címert is, háttérnek focipálya a Mainzi szurkolókkal talán ahogy sálat lengetnek hátha van ilyen is...csak mint ötlet vetettem fel
  • Murder3
    #94
    a Mainzi bohócot is be kéne rakni sztem.
  • IXEMGabeo
    #95
    az a gond max tippeket tudok adni, próbálkoztam PS5-el, de rohadtul nem értek hozzá és nincs is türelmem foglalkozni ilyenekkel...jöhet a bohóc felőlem:)
  • Murder3
    #96
    az a baj én se:D
  • IXEMGabeo
    #97
    nézi vki most a Leverkusen elleni meccset? megy az Eurosport 2-n
  • Tominho94
    #98
    1-0-ra nyert a csapat a Leverkusen ellen, és mivel a Dortmund csak ikszelt, így 2 pont előny van. :)
  • IXEMGabeo
    #99
    nem rossz nem rossz:), úton a bajnoki cím felé:D
  • king82
    #100
    Jó reggelt!

    Sajnos az első félidő elúszott és vezet az Aachen 1:0-ra. Basszus és ezek után Szalai nem is kezdő. Remélem második félidőben jobbak leszünk és tovább megyünk a 3. körbe.
  • IXEMGabeo
    #101
    lehet, hogy a bajnokin sok kihagyott helyzet miatt tette a padra a mester...remélem ez nem egy hullámvölgy. Magyar csatároknál sajnos gyakori
  • paly90
    #102
    sztem csak pihenteti....vagyis remélem
  • Murder3
    #103
    Szalay gól, de sztem ki fognak esni.
  • IXEMGabeo
    #104
    ultra loool, hogy vezetik a bajnokságot és egy Aachentől kikapnak:D:D:D ilyet...mondjuk nem is baj, mert így csak a bajnokság maradt a számukra abszolút teher nélkül csinálhatják végig a szezont, kevesebb sérüléssel, mint a többiek és marha jó a helyzetük...

    nem tudja vki? Stieber Zoli játszott az Aachenben?
  • Murder3
    #105
    gólpaszt is adott:)

    amúgy várható volt, annó a hoffenehim is uyganígy kiesett mikro vezette a bl-t.
    Nincsennek az ilyen szintű kettősterheléshez hozzászokva.ű
  • IXEMGabeo
    #106
    BL?:D
  • geo91
    #107
    BundesLiga?
  • IXEMGabeo
    #108
    így van;)

    amúgy kiesett a Dortmund is a kupából, tehát egyértelműnek tűnik az, hogy a bajnokságra koncentrálnak az élen állók...
  • king82
    #109
    Azért megjegyezném bejött a jó kis Szalai pajtás és vágott egy gólt!
    (Talán kezdenie kellet volna.)
  • king82
    #110
    Na ma volt egy kis időm és csináltam valamit.

  • green6k
    #111
  • IXEMGabeo
    #112
    ez jó:) csak bannernak még nem
  • king82
    #113
    Méretezni lehet. Valamint nem kell az egész háttér hozzá.
    Valaki elküldhetné mekkora kép lehet banner.
  • IXEMGabeo
    #114
    Monotont, Geo91-et, Mcfrostot kérdezném meg a helyedbe...
  • geo91
    #115
    795 pixel széles illeszkedik a legjobban, a magasság rád van bízva, 2-300 pixel között az optimális.

    ha be akarod ide tetetni a kész bannert, ajánlom ezt a topikot.
  • king82
    #116
    Azt hiszem most már minden kérés rajta van.

  • IXEMGabeo
    #117
    zseniális
  • Láma!
    #118
    vezet a dortmund... senki nem nézi a meccset?
  • Láma!
    #119
    ééés kimaradt a Mainz tizenegyese....:(
  • IXEMGabeo
    #120
    11-est hagyott ki Polansky pedig Szalai kiharcolta neki pff...még mindig vezet a Dortmund